Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
18.02.2014
вторник
14:54
Коньков зустрівся з президентом Футбольної асоціації Іракського Курдистану
Рейтинг публикации

Сьогодні, 18 лютого, у Будинку футболу відбулася зустріч президента Федерації футболу України Анатолія Конькова з президентом Футбольної асоціації Іракського Курдистану Сефіном Канабі Ахмедом.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співробітництва двох асоціацій в контексті розвитку футболу. Сефін Канабі Ахмед подякував за гостинність і заявив, що для Курдистану Україна є прикладом для наслідування у футболі. Також гість відзначив, що їх асоціація - дуже молода, і вони будуть раді отримати будь-яку допомогу з боку української Федерації у становленні футболу. Зі свого боку Анатолій Коньков побажав успіхів у розбудові футбольного господарства у Курдистані. Насамкінець президенти обмінялися пам’ятними подарунками.

Зазначена зустріч відбулася в рамках семінару з підвищення кваліфікації футбольних тренерів Курдистану, який цього тижня у Будинку футболу проводять фахівці Технічного департаменту ФФУ.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com