Мирон Маркевич: "Ищем классного нападающего"


"Карпаты" продолжают сборы в Турции

Мирон Маркевич: "Ищем классного нападающего"


З причин, незалежних від ФК “Карпати”, команда, замість давно запланованої поїздки до карнавальної Бразилії, вчора о 19.00 (через Київ) відбула на другий тренувальний збір до Туреччини. Проте головний тренер “зелено-білих” Мирон Маркевич переконаний, що ця зміна місця проведення зборів – можливо, і на краще. До складу львівської делегації увійшли люди, від яких залежатиме повноцінне функціонування команди, в тому числі 24 футболісти.

- Для нашої команди настав нарешті суто футбольний період підготовки до сезону, – розпочинає розмову львівський тренер. Він дуже відповідальний для футболістів. Хоча, за великим рахунком, і трускавецький збір мав величезне значення для загальної фізичної підготовки спортсменів. У Туреччині футбольні поєдинки будуть чергуватися з фізичними вправами. Тобто зробимо так, щоб від занять у виграші були і футболісти, і команда загалом. Розпочинаємо активну підготовку до сезону. Розташуємося в п’ятизірковому готелі Limra Limаk, що в містечку Кіріш, поблизу Анталії.

- Спаринг-партнери відомі?

- Так. Зіграємо чотири матчі проти російських клубів “Анжі” (Махачкала), “Сокол” (Саратов), “Крилья Совєтов” (Самара) та “Уралан” (Еліста).

- Інших суперників не підшуковували?

- Пробували домовитися з кількома клубами Західної Європи, але нам не підійшли запропоновані ними терміни. Скористаємося з того, що є. Обрані нами клуби є солідними командами російського чемпіонату. Я ще керувався тим, що вони, як і “Карпати”, розпочинають підготовку до сезону, тож перебуватимемо в рівних умовах. Але прошу не робити з цього трагедії. Обрані нами команди добре мені відомі. Планую передивитися у цих матчах футболістів, котрі на даний час є в команді на перегляді. Але не зніматиму з гравців завдання перемогти суперників. Як я вже неодноразово заявляв, наші футболісти за минулий рік “відівчилися” ...перемагати. Тож у Туреччині отримають чудову нагоду реабілітуватися. Принагідно скажу, що орієнтовний основний склад почнемо награвати на останньому зборі в Угорщині. Ще плануємо запросити в команду кількох гравців. Особливо мене турбує лінія атаки.

- Ви вже маєте досвід підготовки команди до сезону, коли “Карпати” громили всіх суперників, але в чемпіонаті...

- Дійсно, був такий гіркий досвід. Не приховую, що тоді в Італії припустився кількох помилок. Тому тепер маю шанс виправитися і уникнути їх. Тоді в Італії команда виглядала просто здорово. “Карпати” обігрували всіх підряд, в тому числі й чемпіона Швейцарії. Але старт чемпіонату України був просто жахливим. Футболісти дуже рано набрали оптимальну форму, а на початку весни їх важко було впізнати. Тому тепер зробимо все можливе, щоб не помилитися.

- Яким був тоді план підготовки і тепер?

- 2002 року багато що робилося спонтанно і з поспіхом. Зараз ми все продумали в спокійній обстановці. Значить, повинно бути краще. Маємо багато висококваліфікованих футболістів, які власним прикладом збуджуватимуть апетит до гри і перемог у молодших гравців. Запрошені футболісти також горітимуть бажанням проявити себе.

- Серед них є декілька нових прізвищ...

- Мабуть, насамперед це стосується росіянина Вадіма Панкратова. Він є захисником, виступав за клуб “Спартак-Кавказтрансгаз” із міста Ізобільний, що в Ставропольському краї. Віктор Бровченко відомий за виступами за вінницьку “Ниву”, а прийшов до нас із російського “Металурга” з Магнітогорська. Ще раз хочемо подивитися в ділі Ігоря Лучкевича, Андрія Распопова, Романа Піцура та Євгена Назарова.

- До списку не потрапили Швед і Веприк. Невже відмовилися від послуг цих футболістів?

- Ні, не відмовилися. Василя ми б хотіли затримати в команді, але роки беруть своє... Зі свого боку, вдячний йому за все, що він зробив для команди. Швед неодноразово нас виручав і допомагав, зробив багато корисного для “Карпат”. Та час невблаганний... Мені непросто з ним розлучатися, але зараз у команді значно вищі вимоги. Щодо Олега, то на його місці буде виступати Лучкевич. А Веприк продовжить кар’єру в другій команді. Я стежитиму за ним, і за першої потреби переведемо його до головної команди.

- Яким має бути кандидат на місце в лінії атаки?

- Таким настирливим, як Швед, але швидшим, аби був рушійною силою для Кабанова. А то Тарас часто застоюється. Нападник повинен бути рішучішим і рухливішим.

- “Справа” Сучкова і Хроля. Чи вже вщухли емоції?

- Жодних емоцій не було. Обидва гравці переведені до другої команди і там будуть готуватися до сезону. Вони з клубом пов’язані контрактом.

- Коли команда повертається з Туреччини?

-28 січня. Гравці кілька днів відпочинуть у сімейному колі і знову відправляться в Туреччину.

Товариський матч.

Карпати 0:0 Крилья Совєтов (Самара, Росія)

Пропонуємо Вашій увазі склади команд у цьому матчі:

“Карпати” (Львів, Україна): Налєпа, Бровченко, Распопов, Беньо, Тимчишин, Назаров, Хома, Мізін, Йовічевіч, Ковальчук, Кабанов.

“Крилья Совєтов” (Самара, Росія): Лавренцов (Вавілін, 46), Каладзе (Амін, 46), Деріґлазов, Рашовіч, Ванюшін (Каладзе, 55), Нємов, Булатов (Іномов, 58), Віноградов, Нсофва, Шевченко, Магомедов.

Нереалізований пенальті: Віноградов, 80.

Як бачимо, наші суперники, які вже встигли зіграти в Туреччині 2 матчі (з російським “Ротором” – 0:1 та бельгійським “Ла Лув’єром” – 1:1), виступали експериментальним складом. “Карпати” ж у свою чергу провели поєдинок без замін, давши можливість деяким гравцям зберегти сили перед завтрашнім поєдинком проти “Уралана”. На 80-й хвилині у ворота нашої команди був призначений пенальті за порушення правил Мацєєм Налєпою проти когось із гравців російського клубу. Але сам Налєпа зумів виправити власну помилку, парирувавши удар півзахисника самарців Сєрґєя Віноградова.

У зв’язку з тим, що “Крилья Совєтов” невдовзі проведуть матча на Кубок Росії проти “Зеніта”, на прохання тренерів самарців після матчу була проведена серія пенальті, яка закінчилася з рахунком 5:5.

Щодо самої гри, то вона пройшла за переваги львівських “Карпат”. Реальні нагоди для взяття воріт мали Бровченко, Йовічевіч та Кабанов, але усім їм бракувало влучності, зокрема двічі наші гравці не влучили в порожні ворота росіян.

ФК «Карпаты»

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
basque (Донецк (Восточная Ук)
Вор (Киев), не знал, что ты аквалангист. Не сильно увлекайся - можно не вынырнуть ;)
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 3
basque (Донецк (Восточная Ук)
Вор (Киев), не знал, что ты аквалангист. Не сильно увлекайся - можно не вынырнуть ;)
Ответить
0
0
Вор (Киев)
Даааа... Мирон Багданович, знал бы ты тогда...))
Ответить
0
0
Мирон Маркевич (Львов)
Обязательно воспользуемся советом :-)))))))))
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус