Мирон Маркевич: "Отступать нам больше некуда"


Накануне матча с "Таврией" Тарас Кабанов и Николай Ищенко переведены во вторую команду

Мирон Маркевич: "Отступать нам больше некуда"


В субботу футболисты львовских «Карпат» взяли курс на Симферополь. Крымчане традиционно неудобный соперник для "зелено-белых". Как свидетельствует статистика, в Симферополе за время проведения чемпионатов Украины, карпатовцы ни одного раза не побеждали крымчан. Многие специалисты утверждают, что и 4 апреля львовянам ничего не "светит", однако команде Мирона Маркевича уже некуда отступать, поэтому ожидается тяжелая игра для обеих команд. В Крым главный тренер «Карпат» взял новую пару нападающих оба потенциальных дебютанта из «Кривбасса» - Евгений Рымшин и Юрий Кудинов. Кстати, в «Карпатах» они будут выступать на арендных началах. Вернули в первую команду и защитника Геннадия Хроля, который был выставлен на трансфер. Не исключено появление в команде Мирона Маркевича опытного Сергея Скаченко. Нападающий дал согласие на переход в «Карпаты», но все вопросы должны окончательно решиться накануне игры с «Таврией». А самой большой неожиданностью стало отсутствие Тараса Кабанова, не очень удачно сыгравшего с «Волынью», и Николая Ищенко, «сосланных» в дубль. Подобное решение руководства подтверждает – старт сезона во Львове был признан неудачным, и вполне логичным выглядит решение руководства отказаться от еврокубковых планов, сосредоточившись на борьбе за выживание. Одним из противников идеи выступления «Карпат» в Кубке Интертото был главный тренер команды Мирон Маркевич.

- Мироне Богдановичу, розбір гри „Карпати” – „Волинь” був серйозним?

- Я сподіваюся гравці зрозуміли, що вони натворили. При повній перевазі ми примудрилися поступитися у рідних стінах. Є великі претензії до оборонців. Як можна давати суперникові використати пів моменту?! Варто було досвідченим Мізіну та Беню на мить втратити пильність і ми отримали м’яч у свої ворота. А лінія атаки - наш головний біль сьогодні. Якщо нападаючий за гру не може жодного разу вдарити по воротам, то про який позитивний результат можна говорити…

- Команда підійшла до того, що відступати нікуди?

- Згідний з вами – відступати нікуди. З цієї причини пробуємо дозаявити, ще двох досвідчених гравців.

- Ви задоволені фізичною підготовкою Кудінова та Римшина?

- Вони виглядають досить пристойно, і по тренуванням було видно, що обидва нападника горять бажанням грати за нашу команду.

- А може все ж варто повернути Ігоря Йовичевича та Сергія Даниловського?

- За відсутності Йовичевича пропала загроза при виконанні стандартних положень. Я би сказав, що все робиться „сухо”. Нині Ігор перебуває в Іспанії, де проходить курс лікування. Як виявилося у нього проблеми з плечем. Що стосується Даниловського, то він тренується з другою командою, але і надалі відмовляється підписувати контракт з клубом.

- Можливо у зимовий період все ж вартувало запросити більш відомих гравців?

- Зараз можна говорити, що завгодно. Можливо треба було настояти на гравцях, які залишили „Борисфен”. Але це все у минулому.

- Черговим суперником „Карпат” буде доволі незручна „Таврія”. Як готуєтеся до цього поєдинку?

- У Сімферополі ми завжди граємо важко, це факт. І нам, і кримчанам потрібно брати очки, тому гра буде важкою. Що до підготовки, то були декотрі проблеми, адже чимало наших гравців роз’їхалося по різних збірних. Підвів нас Мізін на якого ми дуже розраховували. Але ми не опускаємо руки і маємо надію, що і до нас прийдуть світлі дні.

Павло Пилипчук, зі Львова, спеціально для UA-Футбол

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус