Общие новости

Смерть настала близько 9-ої години вечора, від раптового серцевого нападу
Общие новости
18.03.2006
суббота
03:29
Помер генеральний директор львівських "Карпат" Богдан Федоришин
Рейтинг публикации
Смерть настала близько 9-ої години вечора, від раптового серцевого нападу

Вчора близько 9-ї години вечора від раптового серцевого нападу передчасно пішов з життя генеральний директор ФК «Карпати», відомий львівський бізнесмен та активний політик Богдан Іванович Федоришин. Смерть застала Богдана Івановича у своєму робочому кабінеті…

Богдан Федоришин народився 28-го жовтня 1962 року у Львові. У 1987 році став головою виробничого кооперативу «Стимул». У 1991 році став генеральним директором СП «Сонор», а в 1995 році був переведений на посаду президента-директора концерну «Богдан». У 2001 році закінчив Національний університет „Львівська політехніка” за спеціальністю „Інформаційні технології проектування”. До останніх днів Богдан Федоришин був Президентом-директором концерну „Богдан”, головою правління СП „Гранд-готель” (з 2004 року), генеральним директором ФК „Карпати” (з 2005 року), президентом благодійного фонду „Наш дім – Україна”, Почесним Консул Грузії у Львівській області.

Будучи успішним бізнесменом, Богдан Федоришин прийшов у „Карпати” весною 2005-го року і відразу включився в активну розбудову інфраструктури клубу. На його плечі було покладено непросте завдання – відстоювати інтереси „Карпат” у найвищих футбольних інстанціях України.

Керівництво, працівники, футболісти та вболівальники футбольного клубу «Карпати» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Богдана Федоришина.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офiцiйний сайт ФК "Карпати" Львiв
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com