Чемпіонат Європи серед студентів пройде в Києві ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Влітку наступного року наша країна прийматиме 32 студентські команди - 16 чоловічих і стільки ж жіночих
03.03.2007
суббота
19:56
Чемпіонат Європи серед студентів пройде в Києві
Рейтинг публикации
Влітку наступного року наша країна прийматиме 32 студентські команди - 16 чоловічих і стільки ж жіночих

На адресу Всеукраїнської футбольної асоціації студентів надійшов лист від Європейської асоціації студентського спорту стосовно рішення Виконкому цієї організації про проведення 6 чемпіонату Європи з футболу серед студентів в Києві. Українська заявка визнана кращою серед подібних документів інших держав Європейського союзу і вже влітку наступного року наша країна прийматиме 32 студентські команди - 16 чоловічих і стільки ж жіночих. Згідно з регламентом проведення змагань дві вітчизняних чоловічих та одна жіноча команда потрапляють до фінальної частини автоматично як господарі змагань. Нагадаємо, що цього року на змаганнях такого рангу братимуть участь дві українських команди, що за підсумками чемпіонату України (фінал пройде 28-31 травня в Івано-Франківську) посядуть дві перших сходинки.

«Студентський футбол отримав історичний шанс гучно заявити про себе на європейській арені, - сказав прес-службі ФФУ перший віце-президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів України Олег Первушкін. - Ця перемога актуальна у світлі боротьби України та Польщі за право проведення Євро-2012. Ми зможемо вкотре довести, що здатні організовувати турніри найвищого ґатунку на території нашої держави. Змагання проходитимуть у Києві, адже в нашому розпорядженні знаходяться чудові спортивні споруди на НТК ФФУ імені В.Баннікова, стадіон «Динамо» та «Оболонь». Разом з тим Київ - колиска слов’янської історії, отже ми матимемо змогу запропонувати учасникам не лише гідні умови для підготовки до змагань, а й надати можливість ознайомитися з історичною спадщиною слов’янських народів. Але найважливішим, на мою думку, є те, що проведення 6 чемпіонату Європи з футболу серед студентів в Києві сприятиме подальшому розвитку студентського футболу в нашій державі. Адже майже у всіх країнах світу саме студентський футбол є резервом для професіональних футбольних клубів».

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФФУ
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен