Григорій Суркіс шукає раціональнішу модель безпеки


Президент ФФУ висловив задоволення з приводу відкриття карної справи за фактом перевищення службових повноважень "Беркутом"

Григорій Суркіс шукає раціональнішу модель безпеки


Президент ФФУ Григорій Суркіс висловив задоволення з приводу заяви виконуючого обов’язки генерального прокурора України Віктора Шемчука про відкриття карної справи за фактом перевищення службових повноважень співробітниками спеціального підрозділу міліції «Беркут» стосовно вболівальників київського «Динамо» під час фінального матчу Кубку України.

Зокрема, він підкреслив, що міра відповідальності кожного з учасників конфлікту має бути визначена в суворій відповідності до закону. Емоції та політична кон’юнктура не можуть карати чи милувати людину, незалежно від того, в якій вона була формі: «Беркута», чи в екіпіруванні футбольних фанів. Генпрокуратура в змозі швидко та якісно зробити кваліфіковані висновки, – впевнений Григорій Суркіс. Тим паче, коли незалежне юридичне співтовариство вже запропонувало кілька версій такої правової експертизи, в тому числі й на офіційному сайті ФФУ.

У той же час, президент Федерації футболу України вважає логічним в цій ситуації негайно ініціювати консультації з фан-клубами, МВС, різноманітними охоронними структурами, волонтерськими організаціями, громадськими спілками задля пошуку найбільш раціональної моделі гарантування безпеки під час футбольних матчів. Особливо це актуально в рамках підготовки до Євро-2012, – вважає Григорій Суркіс. Уже найближчим часом буде визначений формат таких зустрічей, які пройдуть під куполом Будинку футболу.

Оцените этот материал:
Источник:
www.ffu.org.ua ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
FaN_DynamO (КиїВ)
Харьковчанин (Первая Столица) 03.06.07 11:43 Кто кого посадит? Я тебя прошу. Хоть бы уволили парочку этих бездарей.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 2
FaN_DynamO (КиїВ)
Харьковчанин (Первая Столица) 03.06.07 11:43 Кто кого посадит? Я тебя прошу. Хоть бы уволили парочку этих бездарей.
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Хреновая ситуация... Если этих "беркутят" посадят или уволят, они поголовно уйдут в криминал и будут мочить уже не только болельщиков... У этих обезьян одна дорога или в МВС или в криминал, что по сути очень схоже... Когда то был и 3-й вариант, но ГУЛаг уже не функционирует...
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус