Решко залишається захисником


2 липня, відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України, де розглядалися останні рішення Бюро ПФЛ

Решко залишається захисником


У понеділок, 2 липня, відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України, де розглядалися останні рішення Бюро ПФЛ. Вони стосувалися дискваліфікацій півзахисника «Шахтаря» Фернандіньо, голкіпера «Дніпра» Максима Старцева, а також публікації на офіційному сайті донецького клубу статті, що паплюжить честь і гідність національної асоціації та її керівництва. По завершенні роботи голова КДК Стефан Решко відповів на запитання Інформ-служби ФФУ.

Інформація – до кінця тижня

«Одразу ж зазначу, що всі рішення приймались у рамках Дисциплінарних правил та Регламентних норм ФФУ, – розпочав розмову пан Решко. – Але оприлюднити підсумки сьогоднішнього засідання я зможу лише після підписання його офіційного протоколу. До кінця тижня всі зацікавлені сторони будуть поінформовані». Нагадаємо, що 26 червня Бюро ПФЛ дискваліфікувало Фернандіньо на п’ять матчів, а Старцева – на три.

Заява «Шахтаря»

«Стосовно ж заяви, опублікованій на інтернет-сайті гірників 25 червня, що мала назву «Сезон подвійних стандартів, або Дивна «філософія» ФФУ», то скажу відверто: вона мене збентежила, – продовжив голова КДК. – Одна справа, якщо такі речі публікуються в пресі, а зовсім інша – на офіційній веб-сторінці клубу. Тому ми розцінили це як офіційну позицію «Шахтаря». Згідно норм роботи Контрольно-дисциплінарного комітету, ми зобов’язані реагувати на некоректні вислови щодо офіційних осіб».

Справжній захисник

«Усе моє свідоме життя пов’язане з футболом. Я – заслужений майстер спорту СРСР, багаторазовий чемпіон та володар Кубка Союзу, переможець Кубку кубків та Суперкубку УЄФА, бронзовий призер Олімпійських ігор. До того ж – професор Національного університету внутрішніх справ. Свого часу я був захисником на полі. Залишився ним і тепер, але – вже захисником інтересів українського футболу й чесної гри».

Молодь не розуміє специфіки

«Я знав великих футболістів «Шахтаря» Віталія Старухіна, Володимира П’яних, Віктора Звягінцева. У мене прекрасні, дружні стосунки з Віктором Прокопенком. Високо оцінюю величезний внесок у розвиток футболу Донбасу Рината Ахметова. Проте, сьогодні до багатьох клубів прийшла молодь, для якої футбол - швидше бізнес, ніж гра. Це можна зрозуміти, хоча ці люди поки що не знають спорт ізсередини, не розуміють його духу й специфіки. Прийде час і ця молодь, якщо залишиться в ньому надовго, набуде необхідного досвіду. Вона навчиться жити футболом, розрізняючи ігрові емоції, яким підвладний футболіст і тренер, вболівальник і функціонер, від основних принципів та цінностей гри».

Право на оцінку

«Хочу звернути увагу тих, хто писав цю статтю і підписав її ім’ям великого клубу, що я можу відрізнити непристойний жест від підступного удару нишком. І я маю право, яке, до речі, чітко прописане в статті 31 Дисциплінарних правил ФФУ, на власні оцінки та судження, – зазначив Стефан Решко. – Принагідно нагадаю, що я не є штатним працівником федерації, не отримую заробітну платню за свою роботу і призначений на посаду голови КДК рішенням Конгресу федерації. Отже, я підзвітний вищому органу управління ФФУ».

Органи футбольного правосуддя

«Стосовно ж прийнятого рішення щодо заяви «Шахтаря», КДК поінформує громадськість в усталеному порядку», – резюмував голова комітету, нагадавши наостанок всім менеджерам і фахівцям професіональних клубів, що «органами футбольного правосуддя в Україні є Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ (орган першої інстанції) та Апеляційний комітет ФФУ (орган другої інстанції). Їхні рішення можуть бути оскаржені лише в Спортивному арбітражному суді в Лозанні».

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
бандюк (Горловка)
в принципе, у меня есть знакомые менты - они так же решают проблемы... правда, у них еще дубинки есть...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 5
бандюк (Горловка)
в принципе, у меня есть знакомые менты - они так же решают проблемы... правда, у них еще дубинки есть...
Ответить
0
0
бандюк (Горловка)
Урррра, Решко всех победил!!!! Орел, а не решко...
Ответить
0
0
Drive! (Харьков)
Мал (Донецк) 5. с3 (как вариант)
Ответить
0
0
Капа (Львів)
"...захисником інтересів українського футболу й чесної гри." - БУ-ГА-ГА!!! Рєшко суперскромний і самокритичний!!!
Ответить
0
0
Мал (Донецк)
1. e4, e5; 2.Kf3, Kc6; 3.Cb5, a6; 4.Ca4, Cc5 ... (испанская партия). Что там дальше у нас?
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус