Євро-2012 серед вболівальників бути!


Серед чисельної армії вболівальників, звісно ж, є чимало людей (фанатів і просто симпатиків футболу), які із задоволенням зустрілися б із своїми однодумцями з інших країн на футбольному полі

Євро-2012 серед вболівальників бути!


У середу, 7 листопада, у Ратуші відбулась зустріч представників міськради, футбольного клубу «Карпати», ГО «Карпати» та делегації з міста Острів Вєлькопольський.

Як відомо, через 5 років Україна і Польща прийматимуть один з найпрестижніших світових футбольних форумів – «ЄВРО-2012». Найкращі європейські збірні з’ясовуватимуть на футбольних аренах наших країн хто є законодавцем моди у сучасному професійному футболі.

Але ж не тільки професіонали братимуть участь у цьому грандіозному фестивалі, адже мільйони вболівальників зі всієї Європи і навіть світу матимуть нагоду завітати до нас і на свої очі побачити матчі турніру, а також відкрити для себе неповторну красу Києва і Варшави, Львова і Вроцлава, Дніпропетровська і Познані.

Серед чисельної армії вболівальників, звісно ж, є чимало людей (фанатів і просто симпатиків футболу), які із задоволенням зустрілися б із своїми однодумцями з інших країн на футбольному полі.

ГО «Карпати» вже започаткувала такі зустрічі, провівши міжнародний турнір «Єврофан 2007» в травні цього року. По закінченні цього турніру, в колективу Громадської організації виникла ідея щодо проведення подібних турнірів в містах України та Польщі із залученням вболівальників з різних країн Європи.

Дізнавшись з телевізійної передачі про те, що мерія польського міста Острів Вєлькопольський, яке розташовано між Вроцлавом і Познанню, вирішила зайнятись організацією матчів між командами вболівальників, що представляють країни, які прийматимуть участь в «ЄВРО-2012», ГО «Карпати» вирішила звернутися до наших польських колег із пропозицією організувати спільний проект.

У середу, 7 листопада, у Ратуші відбулась зустріч представників міськради, футбольного клубу «Карпати», ГО «Карпати» та делегації з міста Острів Вєлькопольський. За її підсумками було складено угоду з намірами провести Євро-2012 між командами вболівальників команд-учасниць єврофоруму, підписану мерами Львова та Острова Вєлькопольського Андрієм Садовим і Радиславом Тажинським, генеральним директором ФК «Карпати» Олександром Єфремовим, головами футбольного товариства Островіа, Народного спортивного клубу Цетра та ГО «Карпати». Робоча назва проекту, мета якого, зокрема, й запобігання насильства та агресії на стадіонах та поза ними, «Євро 2012 для вболівальників».

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
RASAS (Москва)
...http://elitesport.dp.ua/... ПРОГНОЗЫ
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 6
RASAS (Москва)
...http://elitesport.dp.ua/... ПРОГНОЗЫ
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
III (Lviv) (Львів) 10.11.07 11:06 _____ http://metallist.kharkov.ua/camera3.php
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
III (Lviv) (Львів) 10.11.07 11:06 __ Нет... мы про то, как Львов никак не дождется денег из бюджета на новый стадион....
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Харьковчанин (Первая Столица) 09.11.07 23:13 Це ви про "реконструкцію" стадіону Металіст? )
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Почему на Украине так любят декларировать(по сути трепаться), но так не любят что-либо делать?
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
О чем это?....
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус