Микола Кміть: "Я зацікавлений, щоб Львівщина була усміхненою, а роль виступів "Карпат" в цьому чимала". 27-04-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Губернатор Львівщини дав ексклюзивне інтерв»ю Інформаційному центру ФК "Карпати"
Общие новости
27.04.2008
воскресенье
21:53
Микола Кміть: "Я зацікавлений, щоб Львівщина була усміхненою, а роль виступів "Карпат" в цьому чимала"
Рейтинг публикации
Губернатор Львівщини дав ексклюзивне інтерв»ю Інформаційному центру ФК "Карпати"

- Ви є співвласником ФК «Моршин», створювали футбольний клуб у Трускавці. У вас великі футбольні амбіції?

- Спочатку це було моїм хобі, потім переросло у серйозний проект. У нас є чітка мета – виховувати таланти. Ми не прагнемо виграти Лігу Чемпіонів, Кубок УЄФА. Збільшення відсотку наших вихованців, які гратимуть у вищій лізі України чи взагалі на високому рівні – це і є наш результат.

- Чи правда, що в дублі київського «Арсеналу» вже грають ваші вихованці?

- Так, в «Арсеналі» є 3 наших футболісти. Так сталося, що в період зміни власника цей клуб потребував кадрів. І вони взяли 16-17-річних хлопців з «Моршина». Упевнений, що наш дитячий проект буде найкращим в Україні. До нас приходить багато дітей, ми проводимо відбір. Методика суттєво відрізняється від існуючих в Україні. Це західна методика, яка, скажімо, розпочинається ранковою зарядкою і закінчується походом до церкви, курсами англійської мови чи математики. Це значно ширше, аніж футбол. Ця методика розроблена на основі бізнесу. На Заході футбол знаходиться на вищій стадії розвитку ніж бізнес, і бізнес там вчиться у футболу. У нас же все навпаки. Методи виховання кадрів, зірок, які є в нашому бізнесі, можна сміло проектувати на футбол.

- У вас спортивна сім’я, ваш син також займається футболом. А ви граєте у футбол?

- Я люблю футбол, але зараз не граю, принаймні, відколи перейшов працювати в облдержадміністрацію. Коли працював в Києві, то ми часто збиралися і грали. Мій син грає в молодшій команді, йому 14 років. Я не знаю, чи з нього вийде хороший футболіст. Та не це головне – важливо, щоб він був хорошою людиною. Нехай сам приймає рішення.

- Яке ваше ставлення до «Карпат»? Ви прийдете в суботу на матч проти «Шахтаря»?

- Усі галичани вболівають за «Карпати». Тому перша частина запитання, мабуть, зайва. На 99% прийду з родиною на футбол у суботу. Дуже хочу, щоб «Карпати» перемагали і вийшли на європейський рівень.

- У футбольного клубу «Карпати» перманентно виникають проблеми з орендою стадіону «Україна». Як відомо, існує угода клубу з міськрадою, згідно з якою «Карпати» мали б отримати у довготермінову оренду цілісний майновий комплекс «Україна». Однак міська рада знаходить причини не віддавати комплекс в оренду. Попередній губернатор не втручався у цей конфлікт. Чи зробите ви певні кроки у цьому питанні?

- Договір – це юридична форма домовленості. Коли сторони під час непорозумінь звертаються до договору – це найгірше. На моє тверде переконання, усі конфлікти потрібно вирішувати домовленостями. І зараз ця лінія взята обома сторонами. Заради Львівщини потрібно знайти ту форму, яка б задовольняла і клуб, і місто. Звісно, десь обом, мабуть, доведеться поступитися, щоб знайти золоту середину. Я зацікавлений, щоб Львівщина була усміхненою, а роль виступів «Карпат» в цьому чимала. Тому, звісно, я візьму участь у вирішенні вищезгаданих проблем.

- На ваш погляд, як обласна влада повинна допомагати «Карпатам»?

- Існує закон. Обласна влада не може допомагати, бо клуб - приватний. Маю на увазі, що вона не може допомагати матеріально, поки не є акціонером клубу. Зате влада може сприяти у питанні місцевих податків, вирішенні чи лобіюванні певних питань клубу в державних установах тощо. Влада може надавати нематеріальну, але дуже важливу допомогу.

- У вас є можливість звернутися до карпатівців з нагоди Великодня…

- Я хочу привітати усіх уболівальників та гравців «Карпат» з Великоднем. Щиро бажаю уболівати за «Карпат» по-європейськи, а команді – лише перемог та радості.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (3)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Gycyl (Windy city)
генерал сволота (garfield) 28.04.08 06:39 Ingvar (Lviv) 28.04.08 11:32 Та вроді нормальний дядько, шо ви гоните?
Ответить
0
0
Ingvar (Lviv)
Коли нещодавно був на зустрічі з ним, він справляв враження адекватного... "Я зацікавлений, щоб Львівщина була усміхненою" - от завернув. може, то журіки шось не то написали? А взагалі він хитрий. намагається маневрувати між усіма. шо ви хочете - колишній бізнесмен.
Ответить
0
0
генерал сволота (garfield)
Пане Кміть! Для кого це ідіотьське інтерв'ю? Ви придурок? Яка усміхнена Львівщина? Сперма Димінського попала Вам у мозок? Якщо у Львові не буде Євро, я Вас втоплю у Вашій же мочі.
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]