Відбулося розширене засідання Центральної Ради ПФЛ

Відбулося розширене засідання Центральної Ради ПФЛ


25 листопада в конференц-залі київського готелю «Русь» відбулося розширене засідання Центральної Ради ПФЛ. В ньому взяли участь керівники клубів Ліги, а також віце-президент ФФУ Анатолій Біденко та представники ЗМІ.

В ході засідання було прийнято низку рішень, які матимуть безпосередній вплив на подальшу діяльність ПФЛ. Так, зі складу Центральної Ради виведений екс-президент ФК «Арсенал» Харків Володимир Чумак. Замість нього до складу вищого органу управління ПФЛ введений віце-президент МФК «Миколаїв» Валерій Сандул. Також віце-президента ФК «Львів» Федора Штукатурова призначено виконуючим обов’язки члена Ревізійної комісії ПФЛ з наступним затвердженням його кандидатури на найближчій Конференції ПФЛ.

Другим важливим питанням порядку денного став розгляд проекту плану-календаря весняної частини змагань поточного сезону. Адміністрацією ПФЛ запропоновано проект плану-календаря, складений з урахуванням пропозицій від клубів.

Характерною рисою цього варіанту є те, що 12 з 18 (66,7%) базових днів турів у І лізі та всі 100% базових днів турів у ІІ лізі припадають на вихідні дні. При цьому для тих команд І ліги, які висловлювали бажання грати у понеділок (це, насамперед, стосується луцької «Волині»), така можливість теж передбачена. План-календар для команд І ліги складено таким чином, що інтервал між базовими днями турів складає не менше чотирьох діб.

Розпочати першість серед команд І ліги планується 11 березня матчами ФК «Харків» - «Прикарпаття» (перенесений з 2-го туру) та «Динамо-2» - «Кримтеплиця» (перенесений з 3-го туру). Перший повноцінний ігровий день пропонується призначити на 14 березня, коли буде проведено сім матчів 17-го туру, а також перенесений матч 8-го туру «Десна» - «Динамо-2».

Заключні тури першості серед команд ІІ ліги відбудуться 29 травня 2010 року. 2 червня буде проведено фінальний матч першого розіграшу Кубка Ліги. Останній тур першості І ліги пропонується провести 10 червня. Найближчими днями план-календар буде подано на затвердження Виконкому ФФУ.

Найбільш резонансним стало обговорення підсумків перевірки фінансової діяльності ПФЛ за період з 1 січня по 30 жовтня 2009 року. На засіданні були оприлюднені висновки відповідної комісії, створеної на виконання Постанови Центральної Ради від 25.09.2009 р. № 30.

Після обговорення цього питання присутні представники клубів ПФЛ одноголосно підтримали рішення про відсторонення Святослава Сироти від виконання обов’язків президента до найближчої Конференції. При цьому Ревізійна комісія ПФЛ продовжить більш детальну перевірку надходжень та витрат за статтями кошторису та надасть детальний звіт на розгляд Центральній Раді до 17 грудня 2009 року. Саме на цьому засіданні буде прийнято рішення про скликання позачергової Конференції ПФЛ.

Крім цього, на розширеному засіданні Центральної Ради було розглянуто і прийнято за основу проект змін та доповнень до Статуту ОФК «Професіональна футбольна ліга України». Остаточний пакет змін та доповнень до Статуту ПФЛ буде подано для узгодження Виконкому ФФУ після врахування пропозицій клубів.

Також члени Центральної Ради одноголосно підтримали ініціативу щодо виділення допомоги ФК «Динамо» Хмельницький, гравці якого постраждали під час ДТП в липні цього року. Один з футболістів команди досі перебуває в комі, на його лікування та реабілітацію вирішено направити 50 тис. грн. з бюджету ПФЛ.

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Okci83 (Вульки)
Добавився!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 31
Okci83 (Вульки)
Добавився!
Ответить
0
0
trudovi rezervi (киев)
Ой не мешало бы кому то подучить русский язык, а то пишете в коментах такое,что стыдно не только за футбол но и за вас грамотеев.........
Ответить
0
0
Olegyner (Центр Украины)
кстати, Лавренко сейчас и.о. президента ПФЛ
Ответить
0
0
Olegyner (Центр Украины)
А ініціатором висунення злодія Сироти напосаду президента ПФЛ була вінницька "Нива". Хм (Хм) 25.11.09 18:20 И что ты имееш против "Нивы" и Сироты? Сирота за год сделал больше чем Сафиулин за 10 лет, это рас, а во-вторых если умный то сможеш понять, что это всё делается специально, а Сирота просто стал заложником обстоятельств!
Ответить
0
0
Ruslan_from_Uzghorod (Uzghorod)
Хотелось бы услышать самого Сироту... Или дружба с уа-футбол закончилась и завяли помидоры??? О_О
Ответить
0
0
Sit (1)
И Сироте и Харченко дают одинаковіе характеристики (молодой перспективный). chaplain, улавливаете связь? )))))) А паралели ищите между OTTO и QUELLE, там их больше )))))
Ответить
0
0
chaplain (Многопользов. логин)
Опа. А когда выбирали Сироту то кричали что вот он!! Молодой перпекивный! Честный!!! Будещее нашего футбола!!! ТО же самое сейчас кричат про Харченко. Ну-ну. Sit (1) 25.11.09 19:02 ==== Какой логической взаимосвязью объединены эти два факта?!? Раньше, к примеру, на этом сайте самовыражался (дурью маялся) придурок ОТТО, а теперь на этом сайте пишет Sit (1). Здесь тоже надо искать параллели?
Ответить
0
0
chaplain (Многопользов. логин)
Сожалею безмерно, что мой любимый сайт(www.ua-football.com) не дал ни единого комментария по поводу обвинений в сторону господина Сироты... jay (munich) 26.11.09 01:14 ======== Уважаемый П.Булах! Прокомментируйте, пожалуйста, обвинения в сторону господина Сироты. Очень хочется, чтобы "безмерное сожаление" господина jay (munich) изначально обрело меру, а в конечном итоге почило безвременно. :)
Ответить
0
0
chaplain (Многопользов. логин)
Как, всё же, широк диапазон кротячего слабоумия: от "Сирота ставленник и выкормыш Суркиса" до "ФФУркис топит потенциального конкурента"...
Ответить
0
0
chaplain (Многопользов. логин)
Данилов -разумный человек?? Ну-ну.... Нарой как-нибудь в сети его биографию, связи, несостоявшиеся судимости и корешов.. alcatrazz (Киев) 25.11.09 20:13 ===== Да, да Даунилофф разумный человек. Даже и не сомневайтесь... Пионэрр (Киев) тоже - разумный человек... как и Даунилофф... :)
Ответить
0
0
Правдолюб (Львів)
на другій "гілці"... Живі АНЕКДОТИ !!! Йожеф Йожефович Сабо- "Я считаю, что Михайличенко стоит поддержать. Его много критикуют за невзрачную игру сборной, но ведь нельзя судить лишь по одиночным матчам. Было много и хороших игр..." ------------------ МаразМ !!! Пі.здєц !!! На чорне казати БІЛЕ- повнійший ТУПІЗМ !!!! І з такими футбольними "факівцями" і "функціонерами" Ми хочемо "щось" виграти"....???? Та ніколи.... Гавна!!! ------------------------ Увага !!! А тут вообще -ПРИКОЛ !!! Аж ДВА ПРИКОЛА !!! журналіст- "Если бы вам предложили сейчас вновь возглавить сборную, вы бы согласились?" Йжеф Сабо- 1)"Если такое предложение поступит, я, конечно, буду его рассматривать и думать над такой возможностью. 2)Но пока, повторюсь, у сборной есть тренер, который вполне заслуживает на то, чтобы таковым и остаться."..... Готовий матеріал для 95-го КАВРТАЛА .....
Ответить
0
0
Solovey (Ахтырка,Украина)
Но..Как по мне, здесь торчат уши Лавренки...ИМХО alcatrazz (Киев) 25.11.09 20:13 Да,ты прав,без Лавренко здесь не обошлось.Это он все затеял.Кстати,если не ошибаюсь,он у Сироты первый зам. И еще одно,хочеться услышать самого Сироту.
Ответить
0
0
mojdodyr (Луганск)
ФФУркис "топит" потенциального конкурента... ((( jay (munich) ----------------------------------------------- :))) +1000000%
Ответить
0
0
jay (munich)
Сожалею безмерно, что мой любимый сайт(www.ua-football.com) не дал ни единого комментария по поводу обвинений в сторону господина Сироты...
Ответить
0
0
yurk0 (Тернопіль)
не віриться, що про Сироту - правда...
Ответить
0
0
jay (munich)
ФФУркис "топит" потенциального конкурента... (((
Ответить
0
0
alcatrazz (Киев)
to пионэрр (Киев) Данилов -разумный человек?? Ну-ну.... Нарой как-нибудь в сети его биографию, связи, несостоявшиеся судимости и корешов.. по сути - Сироту знаю лично достаточно давно, еще как футболиста... Сомневаюсь, что все, что пишут - правда. Хотя, люди меняются, дорвавшись до власти. Но..Как по мне, здесь торчат уши Лавренки...ИМХО
Ответить
0
0
Subudai (Киев)
А на вид такой приличный человек и говорит красиво...:))
Ответить
0
0
lazik (Рівне)
Жалко Славу , хотя кто ему доктор что стал Фуксом возглавившим "Рога и копыта" при живом О.Бендере , простите Сафиулине ...
Ответить
0
0
nikas (Луганск)
Ну и страна . Одни казнокрады. Сажать надо ,а не отстранять.Даем время собрать денег на отмазку.
Ответить
0
0
володей (хмельницький)
Віримо, що кошти допоможуть одужати Ігорю Шоліну.
Ответить
0
0
Хм (Хм)
http://turnir.com.ua/futbol/pervaja_liga/25112009-... Відео засідання ПФЛ, де викривають злодія Сироту
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
пионэрр (Киев) 25.11.09 18:52 1"...слабым оказался Слава. Он ни в коем случае не вор, окружил себя ворами, слишко рано нимб почувствовал. ..." Наскільки я розумію - після Попова помінялось лише керівництво ПФЛ, а виконавці залишились ті ж самі. Хто кого оточував? 2."ГМС безусловно его пригрел(пригревал). Чего стоят заявления Славы, когда ПЛ прессовали, что он готов подставить плечо в организации проведения чемпа..." А що, обовязково ця заява мала б бути з подачі Суркіса? На сусідній гілці, до речі, одразу всі заспівали, взнавши про скандал: Сирота=Суркіс... ну, для недалеких, для сліпих, для убогих кротів-ворів - це звично, що з них візьмеш? 3."..руководство ПЛ, там хватает разумных людей(Данилов в том числе)." - а по чім срібенники в смотрящого Даніли, колись, ворюга!:) 4." У тебя же явно воровская философия. Всех по себе ровняешь?.." Ага! З ворами жить - по-фені вить! ... Нюхом вора вже чую!:) Тебе також! 5."Какое ж ты всё-таки..." - ще розплачся..., дивись, не опИсайся:)
Ответить
0
0
Sit (1)
Опа. А когда выбирали Сироту то кричали что вот он!! Молодой перпекивный! Честный!!! Будещее нашего футбола!!! ТО же самое сейчас кричат про Харченко. Ну-ну.
Ответить
0
0
пионэрр (Киев)
Олексин (Новочорна) 25.11.09 18:12 Ты и здесь под базу подвёл:крайние Ахметов и Данилов. Какое ж ты всё-таки... Нет не буду, меня уже банили из-за общений с тобой. Кого было поддерживать Сафиуллину как не Сироту, который у него работал, вырос. Ошибся в человеке-слабым оказался Слава. Он ни в коем случае не вор, окружил себя ворами, слишко рано нимб почувствовал. ГМС безусловно его пригрел(пригревал). Чего стоят заявления Славы, когда ПЛ прессовали, что он готов подставить плечо в организации проведения чемпа. Слава -жертва обстоятельств, собственных амбиций и неразборчивости. Не надо этот кафтан пялить на руководство ПЛ, там хватает разумных людей(Данилов в том числе). У тебя же явно воровская философия. Всех по себе ровняешь?
Ответить
0
0
♥МЮ - Чемпион♥ (Луганск)
извеняюсь недочитал))))
Ответить
0
0
♥МЮ - Чемпион♥ (Луганск)
а чего не слово про Сироту, и украденные им деньги?
Ответить
0
0
Хм (Хм)
А ініціатором висунення злодія Сироти напосаду президента ПФЛ була вінницька "Нива".
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
Редакції UA-Футбол: зверніть увагу на третій аюзац. Виправте, будь-ласка...
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
Коліпаст свого посту з іншої гілки: - До речі, до речі... З приводу Сироти... 1.Виявляється, Сироту просував на посаду Ахметов руками Сафіулліна..., і Сафіулін сам це визнав в своїй вюсі на Турнірі... 2.Сирота - точно не "людина Суркіса"; від Динамо, на скільки пригадую, кандидатом на посаду був Мохник... 3.Розслідуванням "художеств" займався Кіндзерський - також вже є відповідна вюха на Турнірі... І наостанок... А отут питання.... І такого плану: чи це не своєрідна предява Данілову - не підеш сам на.., зробимо з тебе другу Сироту??? Особливо це актуально в темі обговорюваної предяви Ахметова (через його златоуста)...
Ответить
0
0
Хм (Хм)
Копіпаст з турнір.ком.уа ------------- Спеціально підняв архів на УА-футбол, подивитися, хто підтримував злодія Сироту. Вийшла така ситуація, що проти Сироти голосували всього сім клубів: ЦСКА (Київ), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Волинь» (Луцьк), «Динамо-2» (Київ), «Сталь (Алчевськ)», «Поділля» (Хмельницький), «Рось» (Біла Церква). Усі інші ПІДТРИМАЛИ ЗЛОДІЯ!
Ответить