Олег Кононов: Триматиму кулаки за БАТЕ ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Общие новости
16.12.2010
четверг
22:41
Олег Кононов: "Триматиму кулаки за БАТЕ"
Рейтинг публикации

Після матчу на дортмундській «Сігнал Ідуна Парк» головний тренер «Карпат» Олег Кононов побажав «Боруссії» вийти в плей-оф та й взагалі вибороти Кубок Ліги Європи.

Однак, паралельно з матчем «зелено-білих», наразі найсильніша німецька команда не змогла перемогти іспанську «Севілью». Для того, аби вийти з групи, андалузців цілком влаштовувала нічия, а от «Боруссії» треба було лише перемагати. Фінальний рахунок 2:2 влаштував господарів, тож з групи J у плей-оф вийшли парижани та севільці.

Олег Кононов сказав, що в такому випадку його симпатії переходять до білоруського клубу БАТЕ. «Мені близька ця команда, а також її тренер. Буду за них вболівати і тримати кулаки. Але поза тим бажаю успіху і українським командам» - сказав керманич «Карпат».

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (15)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Дрюон (Одесса)
Кононову - респект и уважение!
Ответить
0
0
dovguj (lviv)
у вас был отличный тренер, но его вы профукали, тренера зовут Мирон Маркевич alexkc (Харьков) він у нас ще буде... що правда тільки після усунення Димінського
Ответить
0
0
alexkc (Харьков)
Зробили з Кононова великого тренера,просто в порівнянні хто був в Карпатах це так !бо нема з ким поріввнювати,Ходукін В.М сильніший,розумніший-але Димінський не дав!а остальні просто називали себе тренерами!і нічого не зробили бо не вміли і не могли! kitaioza (Львов) у вас был отличный тренер, но его вы профукали, тренера зовут Мирон Маркевич
Ответить
0
0
melvin (Киев)
В принципе Кононов дал Карпатам рисунок игры.И мотивировать футболистов умеет. А тут он просто показал,что порядочный человек.Не бросил команду на полпути. Я думаю,что он остался в команде,потому что ему дали определенные гарантии:усиления команды и сохранить состав,который есть. В другом случае,я думаю,что он бы ушел из Карпат. Смысл работать с командой,которую потом распродадут - нет. Посему он и думал об уходе в другую команду,я уверен,что обдумывал этот вариант,но видно договорился с руководством клуба.
Ответить
0
0
kitaioza (Львов)
Зробили з Кононова великого тренера,просто в порівнянні хто був в Карпатах це так !бо нема з ким поріввнювати,Ходукін В.М сильніший,розумніший-але Димінський не дав!а остальні просто називали себе тренерами!і нічого не зробили бо не вміли і не могли!
Ответить
0
0
Djonny1929 (Одеса)
Вітаю! Порозуміння з Димінським.
Ответить
0
0
DIVvin (Львів)
Деталей незнаю. Стазали що продовжив.
Ответить
0
0
basov72 (Харьков)
Друзья мои, оставте г-на Кононова. Я считаю, что для Карпат ОН сможет достич отличных результатов. Вы супер!!!
Ответить
0
0
AntinBandera (Leopolis)
До якого терміну продовжив?
Ответить
0
0
DIVvin (Львів)
Глюк деякі джерела(федерації футболу львівщини) повідомили. Сьогодні продовжив. P. S. Не дарма вчора мерз ))
Ответить
0
0
Xaritosikc (Рівне)
рад за карпати и за то шо продовжили контракт с Кононовим, на наступний рік успіхв і не зїхати в УПЛ нижче...
Ответить
0
0
футурама81 (Львів)
Чудова людина Конан, що тут скажеш. Пощастило нам із тренером, ви собі навіть не уявляєте, як пощастило...
Ответить
0
0
Глюк (Львів)
DIVvin (Львів) Звідки інфа?
Ответить
0
0
DIVvin (Львів)
Кононов залишається в нас. Вже контракт підписав! ! !
Ответить