Шандор Варга: "Зараз питання не в запитах Блохіна". 29-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
29.01.2011
суббота
14:12
Шандор Варга: "Зараз питання не в запитах Блохіна"
Рейтинг публикации

Відомий футбольний агент Шандор Варга в ексклюзивному інтерв’ю сайту "Футбол 24" розповів про проблеми із працевлаштуванням Олега Блохіна, допомогу Саудівській Аравії та відповів на критику Дмитра Селюка.

- Шандоре, ваш колега Дмитро Селюк в одному інтерв’ю не надто приємно висловився про вас. Мовляв, ви жодного стосунку до першого переходу Юрія Сьоміна в київське "Динамо" не мали, але пресі розповідаєте про свою роль у цьому трансфері…

- Про це краще б Дмитро Селюк запитав у самого Юрія Сьоміна чи Ігоря Суркіса. Вони розкажуть про це. Не знаю, чому він про це заговорив. Бог йому суддя. Ми з Селюком навіть добре не знайомі, ніколи не бачилися, лише один раз по телефону спілкувалися.

- Дмитро Селюк також заявив, що найбільшою проблемою Олега Блохіна, є його агент, тобто ви…

- Які проблеми, нехай Дмитро Селюк займеться працевлаштуванням Олега Блохіна. Я нічого проти не маю. Тим паче, Блохін сам вирішив працювати зі мною, я ж не нав’язувався. Взагалі, нікому не нав’язуюся. Пригадую, як тільки ми почали разом працювати журналісти запитали, як я зміг Блохіна переконати працювати зі мною. У відповідь порадив їм запитати в Олега як йому вдалося переконати мене працювати з ним. Блохін признався тоді, що це було його рішення, що він до мене звернувся. А Дмитро Селюк нехай думає, що хоче. Насправді, мені самому не приємно, що так довго не можу знайти Блохіну роботу. А якщо Селюк, живучи в Барселоні домовився про те, що Блохін працюватиме замість Гвардіоли, я тільки "за".

- Взагалі, чому Олег Блохін так довго без роботи – запити великі чи проблема в чомусь іншому?

- Зараз питання не в запитах. Нині взагалі важко із роботою для тренерів. Подивіться, Руд Гулліт поїхав працювати в Чечню. Зараз дуже багато тренерів, конкуренція надто велика. Раніше деякі варіанти для Блохіна були не прийнятними, а зараз нікуди переходити.

До речі, пригадав… Селюк також натякнув, що Блохін змушував гравців збірної підписувати зі мною контракти. Тут він двічі помилився. Справді, на чемпіонаті світу 2006 року в стартовому складі національної збірної України восьмеро футболістів були моїми клієнтами. Але я, по-перше, ні з ким контрактів не підписую, співпрацю будую на взаємодовірі. По-друге, усі ці футболісти стали моїми клієнтами до того, як збірну очолив Блохін. І лише по завершенні чемпіонату світу Олег звернувся до мене із пропозицією співпрацювати. Тому, Селюк помилився зі своїми звинуваченнями.

- Показником роботи агента можна вважати кількість переходів його клієнтів в західний клуб?

- В мене такої цілі не має. Справа не в кількості, до регулярних переходів футболіста з однієї команди в іншу я негативно ставлюся. Зараз проводжу переговори із керівництвом "Дніпра" по Русолу та Назаренко. Це буде уже четвертий мій контракт із "Дніпром", а щонайголовніше, футболісти щасливі. Тому це маячня намагатися когось кудись продати. Робота агента полягає в тому, щоб помагати футболісту грати в футбол, не відволікатися на стороні питання. А грати футболіст може впродовж своєї кар’єри за один і той же клуб.

- Шандоре, як гадаєте "Дніпро" уже в цьому сезоні боротиметься за місце в Лізі чемпіонів?

- Таке завдання перед "Дніпром" стоїть останніх років п’ять. Але в них щось постійно не виходило, були ривки при Олегу Протасові, коли команда довго йшла на першому місці, але у підсумку знову нічого не вийшло. Завдання ж потрапити в Лігу чемпіонів у них і зараз стоїть.

- Олег Лужний справді міг очолити донецький "Металург"?

- Так, була із Донецька пропозиція, були і інші. Але в Лужного є контракт із "Динамо", домовленість із Ігорем Суркісом, плюс Юрій Сьомін дуже добре ставиться до Лужного. Вони разом добре співпрацювали під час першої каденції Юрія Павловича в "Динамо". Тому Сьомін відразу полетів в Лондон, де зустрівся із Лужним. Я був на цій зустрічі.

- Але це ж робота лише другим номером…

- … Справді, Олег уже дозрів до самостійної роботи. Але "Динамо" є рідним клубом Лужного. Крім того, прохання залишитися Ігоря Суркіса та Юрія Павловича зіграло свою роль.

- Крім переговорів із "Дніпром" по контрактах своїх клієнтів, чим зараз ще зайняті?

- Я, зокрема, шукаю технічного директора та головного тренера для національної збірної Саудівської Аравії. Їхня команда провалила чемпіонат Азії. Такого вже давно не було, із останніх чотирьох чемпіонатів Саудівська Аравія чотири виграла. А зараз збірна переживає кризу. В цій країні у мене є партнер, він є одним із керівників національної Федерації. Тому я допомагаю їм в пошуках потрібних фахівців.

- Враховуючи фінансові можливості тамтешніх шейхів, кандидатури розглядаються дуже відомі?

- Так, обмежень в фінансах там не має.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Гліб Ваколюк, football.24tv.ua
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]