Лист Олегу Кононову

Лист Олегу  Кононову


Олегу Георгійовичу Кононову

Дорогий Олеже Георгійовичу!

Протягом трьох років Вашої роботи головним тренером ФК «Карпати», клуб досягнув великих змін та здобув нових вершин у своєму розвитку. Наша львівська команда виборола право боротися за першість в європейському турнірі. Змінилося ставлення до вболівальників, а вболівальників до клубу, футболістів та тренера. Ми побачили і полюбили Вашу безпосередність та відкритість. Але найбільше нас вразила атмосфера згуртованості та відчуття команди, єдності з вболівальниками, яка панувала у «Карпатах». Таку команду і такого тренера завжди підтримуватимуть вболівальники у будь якому місті.

Окремо хочемо висловити Вам щиру подяку за любов та повагу до особливих вболівальників навчально-реабілітаційного центру «Джерело». Саме завдяки Вашій підтримці почав розвиватися наш фан-клуб. Ми ніколи не забудемо візитів футболістів Вашої команди до нашого центру. Саме тоді, ми по-особливому відчували любов, тепло та сприйняття до наших особливих дітей та молоді, що нечасто можна зустріти в нашому суспільстві. Усі відвідані нашими фанами домашні та виїзні поєдинки команди запам’ятаються нам надовго перемогами, навіть якщо часом рахунок був негативний для нашої команди. Дякуємо Вам за гасло, яке Ви нам подарували сказавши одного разу нашим хлопцям у візках: "Там де ви - там перемога!". Ви завжди стверджували, що крок назад – це крок для набирання швидкості і стрибка вперед. Ця життєва позиція дуже імпонує нам, особливим вболівальникам, які завжди беруть приклад з сильних людей, які вміють витримати удар і вистояти.

Щиро вдячні Вам за віддану працю, щиру любов та особливе ставлення до нашого міста та вболівальників. Ви назавжди залишитеся у нашому серці як найкращий фахівець та надзвичайно Добра Людина.

Бажаємо щоби Ваша подальша діяльність приносила Вам так само багато задоволення та вражаючих результатів. Знаємо, що працюючи в будь-якому куточку світу, Ви будете пам’ятати Львів, львів’ян і львівське «Джерело». Успіху, перемог і повернення до Львова!

З повагою,

Фан-клуб ФК «Карпати» у НРЦ «Джерело»

Екс-керівник фан-клубу ФК «Карпати»НРЦ «Джерело» Ірина Бернацька

Директор Мирослав Николаєв

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Лютий (Львів)
мати такого тренера і прощолкати... досі не можу повірити в це...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 38
Лютий (Львів)
мати такого тренера і прощолкати... досі не можу повірити в це...
Ответить
0
0
Лютий (Львів)
Успіху Кононову і велика подяка за роботу в \"Карпатах\".
Ответить
0
0
Andrij2012 (Львів)
Бачив я їх на стадіоні . Це одні з найвідданіших вболівальників
Ответить
0
0
Rom (Lwiw)
Душевний, відкритий, теплий лист. Такі листи можуть писати лише ЩИРІ люди ЩИРИМ людям... Дякуємо за іскорку теплоти, що запалили в наших серцях!
Ответить
0
0
BILL132 (Chicago)
ось-у велосипеда FTS (Симферополь) 20.10.11 16:14----------а вєлосіпєд--це ровер-----
Ответить
0
0
LionE! (Lviv)
Surik (Харьков) 20.10.2011 17:32 Замість \"ше\", треба було \"ще\"? От же ж \"риг\" дотошний )))
Ответить
0
0
vis-M (Харьков)
Приятно, по-людски. Но поезд ушел...
Ответить
0
0
Che315(Kharkov) (харьков)
Кононов, просто очень хороший человек, но этого иногда недостаточно.На моей памяти, только Костов, после отставки имел такую же положительную прессу, были и другие тренеры, но там уровень был пониже.
Ответить
0
0
OM (Lviv)
цілком зважений і хороший лист. цілком і повністю підтримую.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
\"але ти ше на...\" LionE! (Lviv) 20.10.11 17:15 - Ты на украинской тоже...:)
Ответить
0
0
футурама81 (Львів)
Іра Бернацька не з аграрного часом?
Ответить
0
0
LionE! (Lviv)
Surik (Харьков) Прозрів? ))) Чи просто згадав всі знайомі слова? СУРІК (всі букви великі), але ти ше на російській слабо пишеш :) \" но у ничего не понял\"... Ноу (no) - це вже англійська...)))
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
І ще. Якщо тобі не важко и є бажання далі спілкуватися зі мною, то пиши \"Сурік\" з великої літери.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
LionE! (Lviv) 20.10.11 16:55 - Здається, що ти зі мною азбукою Морзе спілкуєшся....
Ответить
0
0
LionE! (Lviv)
Surik (Харьков) 20.10.2011 16:52 Ех сурік, сурік.. Без мазгов, а лізеш в дорослі статті... А українську, наш окононов, заставимо тебе не лише розуміти, але й говорити... Потерпи, трошечки, най твої докрадуть...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Ответ: Большое спасибо, но у ничего не понял по-украински... Ваш О. Кононов
Ответить
0
0
len (Indianapolis)
Очень приятно читать это письмо. ПревосХодная характеристика Кононова как человека. Oставил по себе во Львове очень хорошую память. Удачи Вам и успехов Олег Георгиевич.
Ответить
0
0
Rom4yk (Ternopil)
ось і затролили Дімона... з такими темпами його шахта ще програє наступні 3 матчі в групі...
Ответить
0
0
FTS (Симферополь)
ось-у велосипеда
Ответить
0
0
ДЗЕНЯ (Талнах)
а ось дупа кримская--ГАВНОДАВ--=
Ответить
0
0
ДЗЕНЯ (Талнах)
Вівці мої, вівці, Вівці та отари, Хто ж вас буде пасти, Як мене не стане? Гей, гей, Ду-ду-ду-ду-ду-ду-ду-ду, Як мене не стане, гей! Гей, пасіться, вівці, Де високі гори, Я ж піду до Ксені, Де чорнії брови. Гей, гей, Ду-ду-ду-ду-ду-ду-ду-ду, Де чорнії брови, гей!
Ответить
0
0
ДЗЕНЯ (Талнах)
ВІДПОВІДЬ -=-=---------------------------------------------- мої, вівці, Вівці та отари, Хто ж вас буде пасти, Як мене не стане? Гей, гей, Ду-ду-ду-ду-ду-ду-ду-ду, Як мене не стане, гей! Гей, пасіться, вівці, Де високі гори, Я ж піду до Ксені, Де чорнії брови. Гей, гей, Ду-ду-ду-ду-ду-ду-ду-ду, Де чорнії брови, гей!
Ответить
0
0
LionE! (Lviv)
mafioziLVIV (Львiв) 20.10.2011 15:36 Нікто єво нє подкармліваєт. І по статьє нєчєво пісать, так как в пісьме всьо уже указано. Просто рєакція (нормальная чєловєчіская рєакція) на божевільного! (послєднєє слово пєрєводітса, как \"дурачок\")...
Ответить
0
0
Tedy (Львів)
\"Успіху, перемог і повернення до Львова!\" - Золоті слова!
Ответить
0
0
BILL132 (Chicago)
Папа Крымский (Симферополь-Донецк) 20.10.11 15:09------------------------піди вижени глисти з голови---ідіот------дійсно усьому є межа---таке даром непроходить як для такої ЛЮДИНИ як КОНОНОВ і звичайно для таких ублюдків як той кримський----звичайно йому це пофіг але це всеодно даром таким нікчемам це непроходить-----
Ответить
0
0
Bogdan123 (Львів)
Папа Крымский (Симферополь-Донецк) - бажаю тобі стати пацієнтом НРЦ \"Джерело\"
Ответить
0
0
tiger456 (Біла Церква)
а по статье Кононову рэспект. Такое письмо многого стоит и не каждому тренеру подобное напишут
Ответить
0
0
mafioziLVIV (Львiв)
Если вам нечего написать по статье так лучше не пишите вообще,только подкармливаете этого троля.
Ответить
0
0
gen_ (Киев)
может переведите крымскому о чем в письме. ну не может же быть человек таким дебилом... или может? кононову респект
Ответить
0
0
tiger456 (Біла Церква)
дебил* сори за опечатку
Ответить
0
0
tiger456 (Біла Церква)
Папа Крымский (Симферополь-Донецк) дибил он и в Африке ДЕБИЛ иди лечись чмо
Ответить
0
0
Lektor (Киев)
Молодці,і респект Кононову!йому приємно буде
Ответить
0
0
DENKHARKIV (Харьков)
Молодцы, это заслуживает уважения, удачи Карпатам, все у вас будет ок!
Ответить
0
0
Chupakabra (lviv)
Папа Крымский (Симферополь-Донецк) бажаю тобі попасти в якусь таку аварію, щоб ти навіть на візку не зміг їздити
Ответить
0
0
LionE! (Lviv)
Папа Крымский (Симферополь-Донецк) Діма, всьому є межа... Сарказму також! Я хоч і не вболівальник Карпат, але за такі твої вислови (неодноразові) просто перестаю тебе поважати. Не по-людськи і просто гидко...
Ответить
0
0
D4 (Kiev)
Заслужить такое письмо дорогого стоит.
Ответить
0
0
Папа Крымский (Симферополь-Донецк)
Конову=Кононову...
Ответить
0
0
Папа Крымский (Симферополь-Донецк)
Глист Олегу Конову :-))
Ответить