Шевченко: "Прикарпаття" досягне рівня Прем’єр Ліги

Шевченко: "Прикарпаття" досягне рівня Прем’єр Ліги


Президент "Прикарпаття" Олександр Шевченко повідомив, що невдовзі клуб знову отримає статус професіонального.

"Я вболівальник футбольного клубу "Прикарпаття" і , повірте, мені не байдужа його доля".

За словами Олександра Шевченка, сьогодні прикарпатська команда переживає складний період відновлення. Ставку зроблено на молодих, талановитих вихованців прикарпатського футболу. "Через відновлення масовості футболу та традицій гри на Прикарпатті ми матимемо нову команду, якій буде до снаги досягти рівня Прем’єр-Ліги", - переконаний Олександр Шевченко.

За його словами, керівництво клубу здійснило переоцінку стану розвитку команди, зробило позитивні висновки і команда готова рухатись вперед, так би мовити "з чистого аркуша". "Ми будемо досягати найвищих результатів, просто наразі потрібен час для проведення змін"

Нагадаємо, що нещодавно також у своєму інтерв’ю з оптимізмом щодо відновлення клубу висловився і президент "Енергетика" Мирослав Лотоцький.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Demokrat20 (Краматорск)
Если будет прогресс пока нормально. Удачи.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 13
Demokrat20 (Краматорск)
Если будет прогресс пока нормально. Удачи.
Ответить
0
0
Смолин (Кривой Рог)
о! Мой работодатель))Александр Леонидович а Кривбасс?
Ответить
0
0
Demian (Коломия)
Олександр Шевченко - №1 в списку засранців Івано-Франківської області.
Ответить
0
0
ФрАнко (івано-франківськ)
Повний брєд він несе. Захєряв футбольний клуб взагалі і тепер намагається пройти у Верховну Раду по Франківську
Ответить
1
0
Dneprfan (Dnipropetrovsk)
а профессиональные журналисты УА-Футбола типа даже не думали,что все решат,что речь об Андрее Шевченко?
Ответить
0
0
Н-Махно (Мариуполь )
[quote datetime="10.10.2012 19:40" author="Zhenya82ts (Калуш)"] [quote datetime="10.10.2012 18:51" author="Руслан (Хмельницький)"] Ти хоча б читай текст. Це не той Шевченко. Його навіть звати Олександром. [/quote] Я якраз і маю на увазі директора ТК "Буковель", депутата обласної ради та кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №83 Олександра Шевченка. [/quote] от укого он
Ответить
0
0
Zhenya82ts (Калуш)
[quote datetime="10.10.2012 18:51" author="Руслан (Хмельницький)"] Ти хоча б читай текст. Це не той Шевченко. Його навіть звати Олександром. [/quote] Я якраз і маю на увазі директора ТК "Буковель", депутата обласної ради та кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №83 Олександра Шевченка.
Ответить
2
0
Avatar (Львов)
Значит, я угадал... Чем-то напоминает Гололя "Мертвые души". Клуба нет, а как на нем спекулируют... Ты бы (А.Ш.) пару газонов постелил, школу детскую открыл, а потом уже рот открывал. Может я один такой, но когда дело не сделано, тем более если речь идет о чем-то значительном, то и говорить об этом желания нет, чтобы не сглазить.
Ответить
3
0
Kristo (Львов)
Если верить обещаниям А.Шевченко, то Прикарпатье(команда не существует даже на данный момент) должно уже к Лиге Европы готовится. А пока реально есть только предвыборный бигборд этого самого А.Шевченко на недостроенной и уже разрушающейся трибуне местного стадиона. Символично даже как то.
Ответить
4
0
Avatar (Львов)
Не скажи, может это Александр Шевченко тоже в какой-то партии состоит и Zhenya82ts имел в виду, что обещания его относительно клуба как раз относятся к категории предвыборных. То есть, не обязательных к выполнению.
Ответить
6
0
Zhenya82ts (Калуш)
вибори, вибори, кандидати ....ри.
Ответить
1
0
Руслан (Хмельницький)
Ти хоча б читай текст. Це не той Шевченко. Його навіть звати Олександром.
Ответить
6
0
Шахтер77 (Донецк)
жёстко ты промазал !
Ответить