"Карпаты" могут усилиться аргентинским полузащитником загребского "Динамо"

"Карпаты" могут усилиться аргентинским полузащитником загребского "Динамо"


Львовские "Карпаты" близки к приобретению 24-етнего аргентинского полузащитник Луиса Ибаньеса, который последние четыре с половиной года защищает цвета загребского "Динамо".

Летом у аргентинца заканчивается контракт с хорватским клубом, а подписывать новое соглашение Луис отказался поэтому в интересах "Динамо" продать футболиста уже зимой дабы получить хоть какие-то деньги за переход. Вчера делегация львовского клуба во главе с Игорем Йовичевичем прибыла в Загреб, где должна встретиться с первыми лицами загребского "Динамо".

В услугах Ибаньеса заинтересовано несколько клубов, но фаворитом называют именно львовские "Карпаты". Ожидается, что украинцам аргентинец обойдется в несколько сотен тысяч евро.

Оцените этот материал:
Источник:
iSport.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Пармалат (Львів)
Краще Гурулі повернути...він перевірений бієць...
Ответить
1
3
Вернуться к новостям
Комментарии 16
Пармалат (Львів)
Краще Гурулі повернути...він перевірений бієць...
Ответить
1
3
ALEX12 (Харьков)
Непонятно, неужели тому, кто перетаскивает информацию, трудно прочитать то, что залил? Столько ошибок перевода....."приобретению 24-етнего аргентинского полузащитник Луиса Ибаньеса," .....
Ответить
1
0
Halychanyn (Львів)
А по гравцю - ідеальний гравець під Костова - буде по всій бровці пахати - таких Тренер любить, тому й часто переводить півзахисників у латералі (Морозюк, пробував Годіна в МД, в Карпатах крім Ксьондза пробував Кополовця). Тренер будує орієнтовану на атаку команду
Ответить
0
0
Halychanyn (Львів)
[quote datetime="17.12.2012 22:53" author="pyvovarchyk (Львів)"] "купити" - навряд літом підписати на халяву - реально [/quote] Слухай, коли ти вже перестанеш поливати лайном Карпати? Шкода що зник ФК Львів - з такими "хванатами" як ти Карпатам і ворогів не треба!
Ответить
2
1
shpachok54 (milano)
Ощипко вибув до кінця сезону, тому потрібно брати.
Ответить
1
1
VitaliiDK (Краков)
Хм, в прошлом году очень хотел что бы его ДК подписало, интересно было на него посмотреть, игрок явно перерос уровень Карпат...
Ответить
2
0
Глюк Львів (Лемберг)
Лівий захисник. Один з кращих в складі загреба. Якщо візьмуть буде сильно. Чекати до літа немає сенсу, оскільки через травму Ощипка потрібно позицію закривати ВЖЕ
Ответить
3
0
Smooth da Hustler (Львів)
Було б добре. Лівий захисник Карпатам потрібен.
Ответить
3
0
romolga55 (modena)
мабуть Кенію продають!!?
Ответить
0
7
FCKarpatyLviv (Lviv)
[quote datetime="17.12.2012 23:10" author="pyvovarchyk (Львів)"] ну це ж не в газеті Правда замітка? [/quote] ну бач як пише,що ті хочуть його продати і получити хоч щосьа Карптам як повітря потрібний лівий захисник
Ответить
2
0
Конфуцій (Львів)
Він, ніби-то, лівий захисник, а не півзахисник. На місце Ощипка
Ответить
4
0
karpatoman (Львів)
Вже тільки за прізвище треба брати.
Ответить
4
2
FCKarpatyLviv (Lviv)
[quote datetime="17.12.2012 22:53" author="pyvovarchyk (Львів)"] "купити" - навряд літом підписати на халяву - реально [/quote] тут йдеться саме про купити
Ответить
4
0
pyvovarchyk (Львів)
ну це ж не в газеті Правда замітка?
Ответить
1
1
pyvovarchyk (Львів)
"купити" - навряд літом підписати на халяву - реально
Ответить
2
4
Швайнштайнгер (Львов)
Нам нужен Ибаньес!!!
Ответить