Сергій Гаращенков - перший новачок "Карпат". 04-02-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
04.02.2013
понедельник
08:57
Сергій Гаращенков - перший новачок "Карпат"
Рейтинг публикации

Львівські "Карпати" уклали 4-річний контракт з 22-річним українським захисником Сергієм Гаращенковим, який до цього виступав за пермський "Амкар". Таким чином "Зелено-білі" отримали першого новачка в 2013 році.

– Про варіант з "Карпатами" розповів мій агент. Сказав, що головному тренеру сподобалася моя гра, він бачив кілька матчів за моєю участю. Я погодився без роздумів. У мене було бажання покинути "Амкар" і Росію ще літом. Але вдалося це зробити лише зараз.


– Що тебе не влаштовувало в Росії?– В нашому клубі ставку зробили на досвідчених гравців. Відповідно, у мене практично не було ігрової практики. А вік такий, що хочеться грати, а не на лавці сидіти. Тому я вирішив повернутися в Україну і грати за "Карпати".

– Але ж кажуть, що російський чемпіонат сильніший за український...
– Я не знаю, мені судити важко, бо у вищій українській лізі я не грав. Лише за дубль донецького "Шахтаря". Щодо російського чемпіонату, то тут так – солідний турнір. Але я сподіваюся, що в мене вийде все і в Україні.


– Нещодавно з "Амкара" в "Карпати" перейшов Ілля Михальов. Але у нього не вдалося тут закріпитися...– Я знаю Іллю ще з академії донецького "Шахтаря". Потім ми разом грали в третій команді. Знаєте, я не зациклювався на тому, що в нього не вдалося. У кожного своя дорога. Я сподіваюся, що в мене вийде.

– З Ніколаєм Костовим у тебе була вже розмова?
– Так, ми говорили. До цього я багато про нього чув, казали, що він сильний тренер. Він мені сказав, щоб я працював, старався і отримаю шанс себе проявити.


– На якій позиції тобі зручно грати?– Рідна позиція – справа в обороні, але я можу грати і в центрі захисту.

– Когось з "Карпат" знаєш?
– З Романом Мисаком та Ігорем Пластуном ми разом грали в молодіжній збірній. Також знаю Ігоря Ощипка, але він старший. Я ще був в Академії, а він вже за дубль грав. Думаю, що скоро зі всіма гравцями знайду спільну мову.


– У Львові тобі доводилося бувати?– Тільки в готелі, коли на матчі приїжджали. А так не був. Кажуть, що місто дуже гарне, люди привітні. Ну і фанати класні, знаю, що їх вважають одними з найсильніших в Україні.

– Що тобі відомо про "Карпати"?
– Я знаю, що це команда з традиціями та іменем. У клуба є якісна інфраструктура, яка входить в п’ятірку кращих в Україні. Зрештою, я все життя в Україні провів, я ж українець. Багато знаю про "Карпати" (сміється).


– Ти вже провів кілька тренувань з командою. Як вважаєш, тобі буде важко конкурувати за місце в основі?– Звісно, конкуренція буде серйозною. В "Карпатах" грають виконавці високого рівня. Я старатимуся, щоб тренер мені довіряв. Усе буде залежати лише від мене.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Карпаты"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]