Представник УЄФА: Учасники ЧСНД не будуть брати участь у європейськиї кубках. 20-02-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
20.02.2013
среда
19:24
Представник УЄФА: Учасники ЧСНД не будуть брати участь у європейськиї кубках
Рейтинг публикации

У разі створення футбольного чемпіонату СНД його клуби-учасники будуть позбавлені можливості виступати у Лізі чемпіонів і Лізі Європи УЄФА.

Таку думку висловив член виконкому Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Штефан Лаурінец.

"Якщо з'явиться проект (створення футбольного чемпіонату СНД. - Ред.) як якесь суперпідприємництво і без згоди УЄФА, для всіх його учасників це стало би кінцем участі у європейськиї кубках", - сказав функціонер УЄФА.

Лаурінец зазначив: "Я входжу до робочої групи, яка обговорює ці питання. Однак до цього часу проект російсько-української ліги офіційно представлений не був. Важко оцінити, наскільки це реально".

Зрозуміло, що у разі створення мільярдерами Росії та України такого чемпіонату без дозволу європейської футбольної асоціації, їх тріумфу в Лізі чемпіонів настав би кінець, резюмував Лаурінець.

18 лютого у Москві відбулася нарада оргкомітету об'єднаного футбольного чемпіонату Росії та України. На ньому було представлено бюджет і структуру нової Ліги. Українські клуби на зборах представляла лише одна людина - виконуючий обов'язки генерального директора Об'єднання професіональних футбольних клубів України Петро Іванов.

Ідею про організацію чемпіонату СНД не підтримує і Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА).

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ukrinform.ua
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (27)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Igorotchok (Львов)
Пропоную організувати загально-національне опитування на цю тему з одним єдиним запитанням : "Ти "за" проведення об"єднаного чемпіонату обидвох країн ?" , відповідь "Так" " Ні" .Опитування на протязі одного місяця потрібно провести на офіційних сайтах клубів ПЛ , а виступити головним ініціатором, пропоную шановному нашому сайту УА.футбол , а потім зібрати всю інформацію з оф.сайтів клубів і оприлюднити її тут .
Ответить
0
0
Hi-Tec (Днепр)
[quote datetime="20.02.2013 19:42" author="waleo (Киев)"] лярд взнос сделают и будут брать участие, хотя я конечно же против [/quote] Никакой взнос не поможет. G-14 предлагала такой взнос, который не снился никакому Газпрому. Не помогло.
Ответить
0
0
RJ Baker (Мариуполь)
"їх тріумфу в Лізі чемпіонів настав би кінець..." - это о ком?
Ответить
0
0
marko74 (Дунаевцы)
скоро ваша система уефа пойдёт под снос, сами будете бегать за владельцами клубов и просить вернуться...
Ответить
0
-1
Агент007 (Ковель)
При таких призовых владельцам клубов еврокубки в принципе и не нужны будут.
Ответить
+1
-2
Rion (Birmingham)
оно и украинскому футболу не нужно но никто конкретно так и не озвучил причину отказа фифа, уефа.
Ответить
+5
0
spartak.sumy (Сумы)
Пусть русские тогда орбъеденятся с Литвой латвией Эстонией Белорашей и прочими Супер-футбольными державами....и там играют)))))
Ответить
+9
-2
Zapp Brannigan (Київ)
У них є Тайожний союз з білорусами і казахами, скоро туди киргизи ввійдуть. От хай між собою і чемп роблять. Буде весело! Особливо супер-матчі типу Актобе-Гомель...
Ответить
+9
-3
Kevin Durant (Lviv)
Якщо росіяни і далі будуть просувати свій ЧСНГ,то не бачити їм чемпіонату світу 2018
Ответить
+10
0
Snepp (Kishinev)
Суммирования квот похоже не будет. Будет их вычитание. 6-6=0
Ответить
+7
-2
ihora89 (Тернополь)
це посьміховисько не потрібне ні українським, ні російським вболівальникам, а те що плачуть олігархи, що футбол затратний, треба десь заробляти - ТАК ПОЧЕКАЙТЕ ви тратите не свої гроші, а гроші вкрадені у своїх народів(ніодин з власників цих клубів не заробив мільярди чесно), так хоть народ потіште футболом за ці гроші!
Ответить
+12
-4
alkor (Кировоград)
[quote datetime="20.02.2013 20:04" author="Юрій Луцьк (Луцьк)"] Чемпіонат СНД - потрібен олігархам, а не клубам. Я, особисто, цю ідею не підтримую. [/quote] Ваше мнение обязательно учтут!
Ответить
+2
-5
Стефанов Александр (Купянск Узловой)
Идея не плохая,думаю чемпионат был бы многим интересен,но без участия в Европе ни кто из наших клубов на это не пойдёт.
Ответить
+8
-1
Veminal (Киев)
все, обье.бол можна считать закрытым или этот ЧСНГ обанкротит Россию)))
Ответить
+7
-1
ghbltnczg (Севастополь)
Тактично намекнул, что надо занести))
Ответить
+1
-4
Duha (Донецк)
С исправлением пошло два!:)
Ответить
+1
-3
Юрій Луцьк (Луцьк)
Чемпіонат СНД - потрібен олігархам, а не клубам. Я, особисто, цю ідею не підтримую.
Ответить
+11
0
Чiжик (Красноярск)
Конечно олигархам. А кто на футбол будет ходить?!
Ответить
0
0
Duha (Донецк)
Да слышали уже,шо повторяться,при этом ещё и заявляя- Проект не видел,поэтому "важко" его оценивать!:)
Ответить
+1
-2
Duha (Донецк)
Да слышали уже,шо повторятся,при этом заявляя- Проект не видел,поэтому "важко" его оценивать!:)
Ответить
+1
-2
Hi-Tec (Днепр)
[quote datetime="20.02.2013 19:53" author="Адам Жоржевич (Хмельницький)"] Посмотрим у кого яйца крепче. Включай конфорку, "ГазЧёс" - будете "глазунью по СНГовски" хавать.)) [/quote] Ха! А вот тут газанутым нужно быть осторожней. На свете существуют Норвегия и Алжир, в которых, в сумме, сосредоточены около 15% мировых запасов газа. Аккуратненько им прийдется вопрос проламывать!
Ответить
+6
-1
Адам Жоржевич (Хмельницький)
Да ну перестань - я иронизирую! Из своих яиц, имелось ввиду. Я всей душой против этой горячки заевшихся олигархов.
Ответить
+4
-2
Адам Жоржевич (Хмельницький)
Посмотрим у кого яйца крепче. Включай конфорку, "ГазЧёс" - будете "глазунью по СНГовски" хавать.))
Ответить
+4
-10
alkor (Кировоград)
Значит, скоро разгонят УЕФА...
Ответить
+5
-19
Kievchess (Киев)
что и требовалось доказать!
Ответить
+18
0
Hi-Tec (Днепр)
G-14 зарубили? Зарубили. Причем, война была очень жесткой. По какой причине зарубили? По той же, по какой зарубят и эту муть беспросветную.
Ответить