"Карпати" вимагають у ФІФА покарання для Штіліча і "Газіантепспора"

"Карпати" вимагають у ФІФА покарання для Штіліча і "Газіантепспора"


19.08.2013р. на офіційному сайті ФК "Газінтепспор" з’явилась інформація про те, що боснійський півзахисник "Карпат" Семір Штіліч здійснив трансфер до цього клубу. Цього ж дня ФК "Карпати" був повідомлений про розірвання контракту футболіста з львівським клубом в односторонньому порядку.

ФК "Карпати" констатує, що Семір Штіліч розірвав контракт, дія якого розрахована до 30.06.2016 р., безпідставно та трактує дії футболіста як грубе порушення вимог статутних і регламентних документів сфери футбольного регулювання, умов укладеного контракту.

ФК "Карпати" у листі до турецького клубу від 23.08.2013 року повідомляв, що не виключає можливості врегулювати питання переходу футболіста у цивілізований спосіб (шляхом укладення трансферного контракту), однак ФК "Газіантепспор" цим правом не скористався.

Таким чином, з метою захисту своїх економічних інтересів, а також застосування до футболіста та клубу "Газіантепспор" (за підбурення до розірвання контракту) фінансових та спортивних санкцій , ФК "Карпати" ініціював розгляд питання у Палаті з вирішення спорів ФІФА і, зокрема, вимагатиме:

1. Визнати, що контракт від 23.07.2012р. розірваний Семіром Штілічем з 19.08.2013р. в односторонньому порядку без обґрунтованої причини впродовж захищеного періоду.

2. Зобов’язати футболіста солідарно з його новим клубом (ФК "Газіантепспор", Туреччина) сплатити ФК "Карпати" компенсацію за розірвання контракту від 23.07.2012р. в сумі 5 000 000 (п’ять мільйонів) EUR.

3. Забезпечити застосування до футболіста та до ФК "Газіантепспор" (Туреччина) спортивних санкцій передбачених ч. 3 та ч. 4 ст. 17 FIFA RSTP відповідно (обмеження виступів Футболіста в офіційних матчах; заборона ФК "Газіантепспор" реєструвати нових гравців впродовж двох реєстраційних періодів).

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Eugenio (Kharkov)
​В Карпатах ограничили потолок зарплаты В львовском клубе всем футболистам были уменьшены зарплаты, даже несмотря на действующие контракты игроков.


Такое решение было принято руководством и озвучено футболистам на общекомандном собрании в понедельник, 17 июня.
Теперь максимальной зарплатой в львовском клубе будет сумма в 10 тысяч долларов в месяц, хотя у большинства игроков команды оклад ранее был значительно больше.
Ранее, в конце мая 19-ти игрокам было объявлено, что они выставлены на трансфер и могут искать себе новые клубы. Но за период отпусков никто львовский футбольный клуб не покинул.

ТО ЕСТЬ САМ КЛУБ ЗАЯВИЛ О ТОМ, ЧТО НЕ ЖЕЛАЕТ ВЫПОЛНЯТЬ КОНТРАКТНЫЕ ОБЯЗАТЕЛЬСТВА ПЕРЕД ИГРОКАМИ!

Ответить
0
1
Вернуться к новостям
Комментарии 27
Eugenio (Kharkov)

Ответить
0
1
Eugenio (Kharkov)
http://kontrakty.ua/article/63591 :
В Карпатах ограничили
Ответить
0
1
Eugenio (Kharkov)
http://kontrakty.ua/article/63591 /> В
Ответить
0
1
Ten0N (Львов)
Ех... как это все ...ло, ну что? Поживем - увидим, что и как.
Ответить
1
0
Митра (Одесса) (Одесса)
Если Карпаты соблюдали свои обязательства в полном объеме, то вполне возможно, что они достигнут желаемого. Но у меня большие сомнения, что Карпаты соблюдали контракт, иначе бы Штилич не стал рисковать, да и повода бы не возникло. Ну какой идиот будет работать не получая зарплату? Не важно, на заводе, в офисе или в футбольном клубе. Ну, разве что космонавт или подводник, те просто физически не смогут покинуть пост, или перейти на другие посты...
Ответить
3
1
Djibouti (Djibouti)
​ну вот зачем 5 000000 ну попросите 500 000 и возможно суд бы выиграли, а так как в той рекламе Сникерс:
о Арешки и турок отвечает Шиш
Ответить
0
3
ihor182 (Львів)
​дивні коментарі... в "Карпат" був гравець на контракті, який вирішив його в одностороньому порядку розірвати. і що їм в такому випадку робити? звертаються в суд (хоча в тексті сказано, що перед тим запропонували туркам домовитися). що тут дивного і незвичайного? "Шахтар" у випадку Матузалема зробив аналогічно...
хоча, якщо суд і закінчиться на користь "Карпат", то я не вірю, що встановлять таку суму компенсації. скоріш за все поділять на 10.
Ответить
4
2
vovandel (Харьков)
так то воно так, тільки трішечки не так: Матузалема в дубль без зарплаты не отправляли - эт фишка исключительно ЛК и их друзей с вкдк .
Ответить
1
1
Фомичев Всеволод (Харьков)
карпати, як завжди, щось вимагають.
Ответить
1
1
CHAMPION (Одесса)
​Ну вот, наша песня хороша у Карпат...
Ответить
1
3
RomanShakhta (Горловка)
Миля начал там "работать"?
Ответить
2
0
Сяйво (Стрий)
"У него тут как-то не получилось. А самое главное, чтобы он поехал и заиграл. Уверен, что в этой команде он задержится недолго. Отыграет, наверное, полгода", - сказал Алиев.

"Он прекрасный футболист. И если он захочет остаться в Турции, уверен, что Фенербахче, Бешикташ или Галатасарай его обязательно выкупит".

Напомним, в данное время Алиев также занят поисками нового клуба, ведь его контракт с Динамо истекает через три месяца.
Ответить
1
2
Тюринка (харьков)
Карпаты как всегда на своей волне!!!
Ответить
6
4
Сяйво (Стрий)
Як завжди ... а закінчиться, як із Ковельом !!!
Ответить
2
3
Сяйво (Стрий)
А не потрібно було заганяти весь склад в дубль і залишати без зарплати. Не хотіли, щоб він грав в Карпатах, потрібно було зразу, відкрито продавати. Семір все правильно зробив. Нехай ще ФІФА Дедишина і Димінського оштрафують, по 5 млн євро, може тоді перестануть постійно скандали розвязувати...
Ответить
7
3
vitalycos (Lviv)
[quote datetime=" 16.09.2013 20:54 " author="Disorder (Запорожье)"] " нечего было самим нарушать контракты, зарплаты они видите ли пересматривали. надеюсь ФИФА их за это взъе... на те же 5 лимонов." [/quote]контракти не порушувались зовсім
Ответить
7
5
Харниш (Черкассы)
Пусть Карпатам Милевского отдадут в качестве неустойки! )))))
Ответить
6
2
Цедербийн Жогсэрэн
О, вот за это спасибо, Карпаты не дадут скучать, всегда чего-нибудь этакого подкинут!
Ответить
5
1
Disorder (Запорожье)
нечего было самим нарушать контракты, зарплаты они видите ли пересматривали. надеюсь ФИФА их за это взъе... на те же 5 лимонов.
Ответить
10
8
misfit (Ужгород)
Будуть турки мати свою Таврію.
Ответить
15
2
M&M (Lviv)
[quote datetime=" 16.09.2013 20:20 " author="Конфуцій (Львів)"] " Здається, така ж ситуація була з Л.Ковєлєм. І закінчилася не на користь Карпат." [/quote]
Международная федерация футбола (FIFA) признала переход нападающего Леонида Ковеля из львовских "Карпат" в "Сатурн" недействительным. "Установлено, что до 31 декабря 2011 года между ФК "Карпаты" и Леонидом Ковелем существуют контрактные отношения",— говорится в заявлении FIFA. Таким образом, палата по разрешению споров FIFA признала переход футболиста в "Сатурн" и его контракт с российским клубом недействительными.
Подробнее:
http://www.kommersant.ru/doc/1087151 />
Ответить
15
0
danikrom (Львів)

О!О!О! давненько не було .....
Ответить
12
1
Kevin Durant (Lviv)
Правильно,потрібно збити з турків бабло і на ці гроші отримувати Арену-Львів,а то на дворі осінь,дощі почалися,а там хоч навіс є.
Ответить
17
6
Конфуцій (Львів)
Здається, така ж ситуація була з Л.Ковєлєм. І закінчилася не на користь Карпат.
Ответить
7
10
M&M (Lviv)
...шкода турків, вляпались, вони не знають з ким звязались.
Ответить
27
4
Харьков Ялта (Ялта)
​за гриша бай бай с Металлистом,за Милю с турками,какой то карающий орган ДК
Ответить
10
12
Mick (Эльдорадо)
​это у КАРПАТ карма такая ? вся жизнь в судах...?
Ответить