Комитет по этике и честной игры передал в КДК ФФУ материалы по матчу U-21 Карпаты - Олимпик ᐉ UA-Футбол

Комитет по этике и честной игры передал в КДК ФФУ материалы по матчу U-21 "Карпаты" - "Олимпик"


Также Комитет проведет дополнительную проверку футболистов "Зари" и "Металлиста"

Комитет по этике и честной игры передал в КДК ФФУ материалы по матчу U-21 "Карпаты" - "Олимпик"


19 января 2016 состоялось очередное заседание Комитета по этике и честной игры, на котором, после заслушивания и обсуждения, был принят ряд решений, в частности о:

- передаче в КДК ФФУ материалов проверки, проведенной на основании полученных данных о том, что в матче 16 тура ФК "Карпаты" - ФК "Олимпик" U-21, который состоялся 26.11.2015 года и завершился со счетом 4:0, отдельные игроки команды ФК "Олимпик" не соблюдались принципы честной игры;

- информировании Комитета по вопросам статуса и трансферов и Департамента развития о проведении дополнительной проверки футболистов ФК "Заря" и ФК "Металлист";

- обращении с предложением к Исполкому о внесении в Положение о Комитете по этике и честной игры статьи 13[1] "Конфиденциальность" и изменений в состав Комитета по этике и честной игры.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (23)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
__ok__ (Киев)
[quote datetime=" 21.01.2016 02:52 " author="Олексин (Н.)"] " ага, я впізнав, нью-Чуркіна з його "у вас не доказательств". Кроти і окупанти дуже схожі... Ну, ті ж самі терористи з ОРДіЛО... Ну що ж, доведеться доводити санкціями, та іншими цивілізованими способами, як то цивілзіовний світ застосував до параші та лугандону - до вас же. Тільки у футбольній площині. Рано чи пізно - клубочок розмотається..." [/quote] Всё понятно. Нечего сказать -- переходим к оскорблениям оппонента.

Вы, действительно, не привели никаких доказательств своим утверждениям, т.к. считать таковыми фразы "и так всё видно" или "и так всё понятно" от двух бывших игроков ДК просто смешно.

И к чему тут приплетены всякие "ДНР", "ЛНР", санкции?.. Всякий, кто не согласен с Вами -- оккупант, террорист и т.д.?
Ответить
+1
0
__ok__ (Киев)
[quote datetime=" 20.01.2016 19:26 " author="Олексин (Н.)"] " ні. Це не міг бути договорняк апріорі. Це був пофуїзм.А стосовно договорняків на вашій кротофермі - фактів безліч. І докзів - також. На жаль, без "дисків Лашенкова" (чому не можна потягнути до КДК) - і все ж. Хоча би взаємні обнулення на дискваліфікаційну жовту на ці матчі. Статистика по отриманим жовтим в цих договорняках - отримують ті, кому треба. Статистика фолів (не більше 15-20-ти на обидвох), тощо. Я вже не кажу про історичну статистику (двадцять років без нічиїх, тощо).Не без того, що бувають незаплановані випадки, як от рука Ордеця з красною; чи ота ляп-допомога лайнсмена - але такі моменти лише підкреслюють. Як виключення підтверджують закономірність." [/quote]Вы меня повеселили! Если матч ДК, то человеческий фактор или случайность. Если матч ШД -- "договорняк". А осенний матч ДК-ШД тоже "договорняк"? ;)

О каких фактах и тем более доказательствах Вы говорите? Всего лишь фантазии шахтёрофобов. ;)))))
Ответить
+1
0
Олексин (Н.)
ага, я впізнав, нью-Чуркіна з його "у вас не доказательств". Кроти і окупанти дуже схожі... Ну, ті ж самі терористи з ОРДіЛО... Ну що ж, доведеться доводити санкціями, та іншими цивілізованими способами, як то цивілзіовний світ застосував до параші та лугандону - до вас же. Тільки у футбольній площині. Рано чи пізно - клубочок розмотається...
Ответить
0
-1
__ok__ (Киев)
[quote datetime=" 20.01.2016 16:19 " author="Олексин (Н.)"] " [quote datetime="20.01.2016 15:52" author="__ok__ (Киев)"]".. Возьмите любой матч, о нём можно будет сказать то же самое. ..."[/quote]скоріш за все ви праві, якщо мати на увазі матчі кротоферми. Там, де суціль договірняки." [/quote] Ну, это понятно. Ждать от Вас чего-то другого було бы наивно.

А считаете ли Вы "договорняком", например, матч 30-го тура чемпионата Украины 2010-11 гг. ИМ-ДК 3:2?
Ответить
+1
0
Олексин (Н.)
ні. Це не міг бути договорняк апріорі.
Це був пофуїзм.
А стосовно договорняків на вашій кротофермі - фактів безліч. І докзів - також. На жаль, без "дисків Лашенкова" (чому не можна потягнути до КДК) - і все ж. Хоча би взаємні обнулення на дискваліфікаційну жовту на ці матчі. Статистика по отриманим жовтим в цих договорняках - отримують ті, кому треба. Статистика фолів (не більше 15-20-ти на обидвох), тощо. Я вже не кажу про історичну статистику (двадцять років без нічиїх, тощо).
Не без того, що бувають незаплановані випадки, як от рука Ордеця з красною; чи ота ляп-допомога лайнсмена - але такі моменти лише підкреслюють. Як виключення підтверджують закономірність.
Ответить
0
-1
Олексин (Н.)
[quote datetime=" 20.01.2016 15:52 " author="__ok__ (Киев)"] ".. Возьмите любой матч, о нём можно будет сказать то же самое. ..." [/quote] скоріш за все ви праві, якщо мати на увазі матчі кротоферми. Там, де суціль договірняки.
Ответить
0
-1
__ok__ (Киев)
[quote datetime=" 20.01.2016 15:19 " author="Олексин (Н.)"] " мало вам одного вибачення за мою помилку стосовно FederBet? Вибачаюсь вдруге. Але востаннє.А проблема саме цього договорняка не в тому, що третій гол з офсайду - ляп арбітра не є договорняком. Які би не були би експерти - але свою справу вони зробили: показали елементи договорняка. Але ви спростовувати по сутті і не збирались. Як завжди, коли договорняк на вашій кротофермі стається." [/quote]О, так то были извинения за ошибку? До меня не дошло сразу. ;) Извольте изъясняться яснее, пожалуйста.

Так в чём проблема этого матча, который Вы называете "договорняком"? Какие элементы "договорняка" показали эти эксперты?

"Смотришь с профессиональной точки зрения, ведь сами футболисты - это такой цирк".
"Мы никого не хотим обвинить, мы разбираем эпизоды, но тут все бросается в глаза - это всем видно".

Классные элементы! Сплошные общие слова и никаких доказательств. Возьмите любой матч, о нём можно будет сказать то же самое.

"Также Несмачный предположил, что тренерский штаб "Олимпика" умышленно проводил замены, чтобы ослабить игру свое собственной команды."

Это вообще здорово! Наверное, Несмачный лучше тренера ОД знал, например, состояние игроков во втором тайме. Или его планы на игру. Выход Лысенко, забившего гол -- это ослабление игры своей собственной команды?

Ответить
+1
0
__ok__ (Киев)
[quote datetime=" 20.01.2016 14:19 " author="Олексин (Н.)"] " там ще в матеріалах є ссилі. Хоча би ця: http://www.ua-football.com/ukrainian/high/14434306... Можна коментувати" [/quote] Что там комментировать? Что решающий гол ШД забил из офсайда из-за ошибки судьи? Такое бывает. Вот, Милевский "Ворскле" в 2012 г. из таааааааакого офсайда забил. Тот матч ДК-ВП тоже был договорным?
Ответить
+1
0
antagonist (Купянск)
Многие уже давно выработали для себя единственную теорию, если судьи ошибаются в пользу Шахтера - это коррупция, а если в пользу Динамо - просто человеческий фактор.
Ответить
+1
0
Олексин (Н.)
в конкретному моменті, коли в очевидному договорняку в кротів "просто не йшло в ворота" (і таке буває у футболі); але допомогли арбітри (хотіли вони того, чи ні) - лише підсилює "враження" від цього договірняку.
По поведінці арбітрів, до речі, понятно, що не хотіли... І в пердачі про це сказано.
0
-1
__ok__ (Киев)
[quote datetime=" 20.01.2016 14:05 " author="Олексин (Н.)"] " на жаль, фільтр блокує моє ставлення до цього всього...Короче - спростовуйье: http://www.ua-football.com/ukrainian/high/14435519... http://www.ua-football.com/ukrainian/high/14433805... і гавно - але якісне (чи пропустить фільтр?)А контора - таки да, приймає участь. Винуватий, визнаю. Але є ще процедура - яка потребує розгляду на КЧГ, а потім КДК. Наполягайте, може, послухають..." [/quote] Великолепно! Первая ссылка -- интервью генерального секретаря "FederBet". Т.е. в этом случае "FederBet" -- уже не забор, на котором пишут всякую ерунду?

Вторая ссылка -- частное мнение ведущего "ПроФутбола" и двух бывших футболистов, которых называют экспертами программы. С такими аргументами любой матч можно назвать "договорняком".

Стоит добавить, что "нереальные по размерам ставки" не всегда являются доказательством, что матч был с фиксированным результатом.
Ответить
+1
0
Олексин (Н.)
мало вам одного вибачення за мою помилку стосовно FederBet? Вибачаюсь вдруге. Але востаннє.
А проблема саме цього договорняка не в тому, що третій гол з офсайду - ляп арбітра не є договорняком. Які би не були би експерти - але свою справу вони зробили: показали елементи договорняка. Але ви спростовувати по сутті і не збирались. Як завжди, коли договорняк на вашій кротофермі стається.
Ответить
0
-1
Олексин (Н.)
там ще в матеріалах є ссилі. Хоча би ця: http://www.ua-football.com/ukrainian/high/14434306... Можна коментувати
Ответить
0
-1
__ok__ (Киев)
[quote datetime=" 20.01.2016 12:56 " author="Олексин (Н.)"] " наскільки я пригадую - не FederBet є партнером ФІФА і УЄФА у відслідковуванні ставок." [/quote] Какая организация является партнёром УЕФА и ФИФА в мониторинге ставок? Эта организация заявляла подозрения о матче ОД-ШД? Можно ссылочку?

"FederBet" шлёт отчёты в УЕФА.
Ответить
+1
0
__ok__ (Киев)
[quote datetime=" 19.01.2016 19:07 " author="Олексин (Н.)"] " коли в КЧІ і Кочетова дійдуть руки до договорняка від 26.09.2015 Олімпік-Шахар ???" [/quote] И вопрос. На чём основывается Ваше мнение, что этот матч был "договорняком"?
(Комфортная уверенность не принимается в качестве ответа.)
Ответить
+1
0
Олексин (Н.)
на жаль, фільтр блокує моє ставлення до цього всього...
Короче - спростовуйье:
http://www.ua-football.com/ukrainian/high/14435519...
http://www.ua-football.com/ukrainian/high/14433805...
Хоч і гавно - але якісне (чи пропустить фільтр?)
А контора - таки да, приймає участь. Винуватий, визнаю. Але є ще процедура - яка потребує розгляду на КЧГ, а потім КДК. Наполягайте, може, послухають...
Ответить
0
-1
__ok__ (Киев)
[quote datetime=" 20.01.2016 12:19 " author="Олексин (Н.)"] " а FederBet яким боком до футболу? Забор, на якому всяка х. писиться?" [/quote] Понятно. Когда "FederBet" заявляет о матчах с фиксированным результатами "Олимника", то эта важная международная организация, которая борется с "договорняками". Но когда в таких матчах упоминается "Динамо" Киев, то это "забор ..."

;))))))))
Ответить
+2
-1
Олексин (Н.)
наскільки я пригадую - не FederBet є партнером ФІФА і УЄФА у відслідковуванні ставок.
Втім, заявляти можна будь-що. І пісяти також. А от написати в КЧГ ФФУ, щоб розслідували - "руки не доходять". Може, тому що пісяють?
Ответить
0
-1
__ok__ (Киев)
[quote datetime=" 19.01.2016 20:24 " author="Олексин (Н.)"] " о, щойно Франков відповів на іншу частину мого запитання (його відповідь від 19 января 2016, 19:36 на конфі http://www.matchday.ua/conference/frankov/ ) і запевнив, що за регулярні договірняки та за гру на контору молодіжок має відповідати цілий КЛУБ.Тобто - Олімпік в пердив?" [/quote] В официальном годовом отчёте "FederBet" за 2015 г. на с.12 указаны следующие матчи с фиксированным результатами:
30.05.2015 Dynamo Kiev - Metalurg Zaporizhia 2-2 (1-0)
29.05.2015 Dynamo Kiev II - Hirnyk Kryvyi Rih 2-2 (0-1)

Так, что? ДК -- в пердив?
Ответить
+2
-1
Олексин (Н.)
а FederBet яким боком до футболу? Забор, на якому всяка х. писиться?
Ответить
+1
-1
Олексин (Н.)
о, щойно Франков відповів на іншу частину мого запитання (його відповідь від 19 января 2016, 19:36 на конфі http://www.matchday.ua/conference/frankov/ ) і запевнив, що за регулярні договірняки та за гру на контору молодіжок має відповідати цілий КЛУБ.
Тобто - Олімпік в пердив?
Ответить
+3
-1
kotigorok (Чернігів)
Не минуло й півроку...
Ответить
+2
0
Олексин (Н.)
коли в КЧІ і Кочетова дійдуть руки до договорняка від 26.09.2015 Олімпік-Шахар ??? Франков не знає, не відповідає, видно, перед рінахом в труси наклав...
Ответить
+4
-2

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус