На россии разбился военно-транспортный самолет Ил-76


Трое россиян отправились на тот свет

На россии разбился военно-транспортный самолет Ил-76


Ранним утром пятницы, 24 июня на россии возле Рязани в результате жесткой посадки разбился военно-транспортный самолет ИЛ-76, летевший из Оренбурга в Белгород.

По предварительным данным, самолет приземлялся на дозаправку. На борту находились девять человек. В результате катастрофы три человека погибли, еще шесть ранены.

Напомним, 21 июня в Ростовской области разбился штурмовик Су-25.

Следите за нами:

В статье: война с Россией

Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (7)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Снова апять !!!? Дайошь джекпот по "трагічєскім радостям" на рабсєї !!!
Ответить
+1
0
avatar
Olegyurchak (Хмельницький )
Шкода що всі не подохли.
Ответить
+5
0
avatar
Степан Срака
Опущені в попу згоріли...
Ответить
+5
0
avatar
Darian Clark (Montreal - Quebec)
Все вірно написала редакція - "На расеї"... Саме прийменник "на", а не "в"... І дуже важливо, щоб усі українці, які пишуть і спілкуються російською, хоча вже давно переходили на мову, використовували прийменник "на", коли мова про расєю. Справа в тому, що до 2004 року на расеї, в офіційних ЗМІ та медіа використовувався вірний прийменник "в", коли йшлося про Україну. Але потім, після Тузли, після "Помаранчевої Революції", владольф путлер прийняв концепцію захоплення України і у зв'язку з цим дано припис не рахувати Україну як окрему, самостійну, незалежну державу. У граматиці російської прийменник " на " застосовується до тих об'єктів, які не представляють державу, а є просто об'єктами. Наприклад, "На річці Волга", "На Дніпрі"... тощо. А прийменник "В" дає чітке визначення, що йдеться саме про державу... "В Україні"... "В Японії" тощо. Тому, дуже важливо, щоб і українці, у відповідь на русо-фашистські висловлювання про Україну, відповідали рашистам тим самим. ЛМ-ЧС 2022!!!
Ответить
+3
0
Dr. House (Поділля)
Все вірно, окрім останнього рядка)))
Ответить
+3
0
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Якщо точніше - рабсєя...
Ответить
+1
0
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Добавлю , що прийменник "на" в ординців прийнято вживати на територію нападу , загарбання : на УкрАіну , на Бєрлін , на запад тощо. Таке воно г@нdоняче єство їхнього язіка і насілєнія .
Ответить
+1
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус