ВЛК признала Залужного непригодным к военной службе – источник


Он написал рапорт об увольнении

ВЛК признала Залужного непригодным к военной службе – источник

Getty Images/Global Images Ukraine


Бывший Главнокомандующий ВСУ Валерий Залужный зимой прошел ВЛК, на которой был признан непригодным к службе в армии. Об этом сообщает ZN.UA со ссылкой на собственные источники.

После увольнения с должности Залужный был выведен в распоряжение министра обороны, однако Умеров не предложил экс-головнокомандующему какой-либо значимой военной должности.

В феврале Залужный написал рапорт об увольнении с военной службы. Он сделал этот шаг для того, чтобы иметь право заниматься другим делом. Подписал ли рапорт министр обороны после объявления президентом намерения направить Валерия Залужного послом в Лондон – редакции неизвестно.

Нескольконедельная задержка с решением вопроса была связана с тем, что после принятия закона с новым перечнем воинских званий не было завершено соответствующее изменение нормативной базы, в частности в указах президента; поэтому юридически нет четкой ясности, кто должен увольнять Залужного в звании Генерала с военной службы — министр обороны своим приказом или президент своим указом, как раньше увольняли Генералов армии Украины.

Согласно действующему законодательству, после двух месяцев пребывания в распоряжении министра военнослужащему прекращается выплата денежного довольствия, кроме оклада по воинскому званию. Для генерала Залужного, имеющего высшее воинское звание, это составляет 1762 гривны в месяц.

Оцените этот материал:
Источник:
ZN.UA
Опубликовал: Максим Кучер
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Шахтер74 (Konskie)
а вы чё ждали?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 28
Шахтер74 (Konskie)
а вы чё ждали?
Ответить
0
0
alex898989 (Киев)
Круто, я со своим сколиозом 2 степени и недовесом вообще получаюсь полностью здоровым, пригодным.Этот бык непригодный, смешно и печально одноврименно!)
Ответить
0
0
ALEKO ! (Tbilisi)
Залужний порушив закон і ті, хто в матеріалі чудово знають як призовники проходять ВЛК. Згідно з наказом №490 змінено критерій хвороб, за якими військовослужбовець визнається непридатним. Дуже хочеться ознайомитись із цим висновком комісії ВЛК
Ответить
0
1
Море23 (Одесса)
Как всегда тут ищут спасителя и кумира а потом разочарования .то Ющенко ,потом Порошенко ,Зеленский теперь Залужный .а это все управляемые куклы из за границы .вот они и договорились с Зелей
Ответить
2
6
Шахтер74 (Konskie)
100 %, а Одесса не Одэса, и это русский город!
Ответить
0
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
Треба признати верховного неспроможним. Та так воно і є.
Ответить
5
1
Mick Mars (Київ)
Погана тенденція намічається - толкових генералів усувають. Залужний, Кривонос, Марченко. У 2022 вони владі були потрібні і врятували країну, а тепер їх позбуваються...
Ответить
7
2
Romanik2806 (Киев)
Не робіть з Залужного бронзового ідола. У кожного рильце в пушку. Зробив діло, гуляй сміливо десь на берегах Темзи.
Ответить
3
8
Romanik2806 (Киев)
А я вірю, що це правда. Коли настав момент коли всі узнали, щобагато воєнкомів багато накрали. То ті всі швидко пройшли комісію в ВЛК. І що швидко стали не придатними. Бо їм сказали, що їх відправлять напередок, то відразу зметикували як відкосить. Тут же інша справа. Людина без дипломатичного досвіду, хоче стати дипломатом, та ще й в Англію.
Ответить
3
6
Zapp Brannigan (Київ)
Воєнкоми у нас ніколи не підпорядковувалися Залужному. При Залужному вони підпорядковані Сирському були - учіть матчастину!
Ответить
4
3
Мурзік Васильович (Київ)
Тобто коли послом у Болгарію ставили мутну пані сексопатолога без досвіду, то вам норм було? Коли у Раду прийшли весільні фотографи, то норм було? А тут людина, яка купу переговорів провела і має другою вищою освітою міжнародні відносини, то не підходить?
Ответить
6
3
Мурзік Васильович (Київ)
Ну і ще... Залужний - не лєйтєнант і не майор, в нього трохи не те званіє, щоб на передок його відправили!
Ответить
6
2
alex898989 (Киев)
в Израиле и генералы на нуле бывают, по этому там нет мобилизации, армия очень мотивирована и сильна, особенно изральское вооружение, военная медицина.
 
0
0
ukatan (Харьковская обл.)
Ну у нас же усе так. Президент - актор, мер столиці - боксер, генеральний прокурор - без спеціальної освіти і т. д.
Ответить
7
1
Шахтер74 (Konskie)
Крысы бегут с корабля, только вот дело в том что они вели этот корабль, и тонуть придется вам, но не им
Ответить
0
0
Не дармоед (Запорожье)
На кого це все розраховано?
Ответить
2
0
Zapp Brannigan (Київ)
Не дуже віриться щось! Але допустимо, це так, Залужний немолодий і якась болячка вилізла. У цьому випадку з тексту випливає, що Залужний БУВ ГОТОВИЙ СЛУЖИТИ ДАЛІ, ПОПРИ НЕПРИДАТНІСТЬ! Ясно що генерала армії ніхто б не послав у окоп, та й непридатні у разі бажання можуть служити за місцем прописки, тобто служив би він в Києві у штабі чи міноборони. І тоді виникає питання: невже досвідчений генерал виявився просто-напросто непотрібним і йому Умєров не найшов посади?
Ответить
4
1
Мурзік Васильович (Київ)
До речі, почитав поруч дві новини - оцю про непридатність Залужного і про призначення радником Умерова Кирила Тимошенка. Хто не знає, це той, що забрав собі джип Шевроле, який американці в якості гуманітарки надали...
Ответить
5
1
alex898989 (Киев)
бред, у меня знакомый по званию капитан, перенес не одну операцию по удалению опухоли мозга, на нервной почве всё, изхуд и облысел, при этом после химии 2 недели дома и на службу
Ответить
0
0
Zapp Brannigan (Київ)
Ну проти вашого знайомого ВЛК не побоялися порушити закон, а проти Залужного побоялися. Так само і Луценко, наприклад, чи Бігус - списалися за станом здоров'я. За Бігуса не знаю, а у Луценка там реально онкологія. Думаєте, ВЛК б ризикнули щось порушити проти нього?
 
0
0
Gican85 (Киев)
Чем больше они оправдываются - тем больше у людей вопросов
Ответить
6
1
avatar
Spokoyno (Київ)
Що поробиш коли громада під час війни повелася на лозунг "Надо прекратить стрелять!" та обрала А вони не люблять конкурентів, що розумніше... достойніше!
Ответить
7
2
avatar
mr.Smith
Зе підара.и вже і тут гадять.Він віддав власні мільйони доларів на армію які отримав у спадок.Але для свідків Зе основне ,що в марафоні скажуть
Ответить
9
2
Djarik87 (Київська область)
Був головним то був придатним. Звільнили і миттю став непридатним. Зробили все для того щоб виїхав за границю і жив там приспівуючи, накрадені мільйони рахуючи.
Ответить
7
7
Мурзік Васильович (Київ)
Не за границю, а за кордон, москалику! Швидше, зробили все, для того, щоб основний конкурент на майбутніх президентських виборах виїхав за кордон і не набирав тут собі рейтинг...
Ответить