Товариський матч. Україна U-21 - Узбекистан U-20 - 1:1. 23-01-2015 Молодежная сборная Украины - UA-футбол

Молодежная сборная Украины

Україна зіграла внічию з Узбекистаном
Молодежная сборная Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры
23.01.2015
09:58
Товариський матч. Україна U-21 - Узбекистан U-20 - 1:1

У четвер, 22 січня, молодіжна збірна команда України провела перший товариський матч у 2015 році. Суперником українців стала команда Узбекистану, складена з гравців 1995 року народження - майбутній учасник ЧС-2015 у Новій Зеландії.

Цей матч закінчився нічиєю 1:1, що цілком відповідає подіям, що відбувались на футбольному полі. Перший тайм пройшов за рівної боротьби. Обидві команди мали декілька можливостей, щоб відкрити рахунок: спочатку свої моменти змарнували Данченко та Хобленко, а вже за декілька хвилин ворота збірної України врятував Бущан, відбивши небезпечний удар гравця збірної Узбекистану. Проте на перерву українці пішли в ролі наздоганяючих: наприкінці першого тайму суперникам вдалась результативна контратака, яка призвела до взяття воріт.

У другому тайму повністю оновлений склад українців також мав перевагу над суперником, що відобразилось і на табло. На 63-й хвилині Безбородько увірвався до штрафної та був збитий суперником, арбітр призначив пенальті, який впевнено реалізував сам постраждалий.

Довго відпочивати "молодіжка" не буде, і вже завтра, 23 січня, матчем проти Албанії стартує у турнірі "Antalya Сup". Нагадаємо, що в першому матчі турніру Іран обіграв Албанію з рахунком 2:1.

Україна U-21 –Узбекистан U-20 – 1:1

Голи:
Безбородько (63, пен)

Україна (перший тайм): Бущан (Гриценко 30) - Фатєєв, Болденков, Азацький, Задерецький, Фаворов, Гемега, Андрієвський, Данченко, Хобленко (к), Барілко

Україна (другий тайм): Гриценко (Шеремета 60) - Шишка, Дуць, Сваток, Мігунов, Філімонов, Козловський, Горбунов, Блізніченко, Безбородько