Експерти УЄФА їдуть в Дніпропетровськ


В обласному центрі експерти планують детально оглянути стадіон

Експерти УЄФА їдуть в Дніпропетровськ


У Дніпропетровську, протягом 13-15 вересня працюватимуть експерти УЄФА, які делеговані в Україну для огляду ходу виконання проектів стадіонів України у рамках підготовки до Євро-2012.

До складу делегації входять: керівник підрозділу стадіонів та безпеки УЄФА Марк Тіммер, експерт УЄФА з питань стадіонів Давид Петріашвілі, директор виконавчої дирекції ЄВРО-2012 Іван Федоренко, експерт ФФУ з питань стадіонів Андрій Микитів, заступник директора виконавчої дирекції ЄВРО-2012 Юрій Барбаш.

В обласному центрі експерти планують детально оглянути стадіон, що вже побудований і використовуватиметься для проведення матчів фінального турніру Євро-2012. А в неділю, 14 вересня, інспектори візьмуть участь у офіційному відкритті стадіону та переглянуть товариську зустріч ветеранів ФК «Дніпро», Дніпропетровськ – ФК «Спартак», Москва.

Оцените этот материал:
Источник:
Прессинг
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Btr (Dnipropetrovsk)
Вот статейка на тему львовского стадиона: http://www.komitet12.org.ua/content/2986/
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 19
Btr (Dnipropetrovsk)
Вот статейка на тему львовского стадиона: http://www.komitet12.org.ua/content/2986/
Ответить
0
0
Btr (Dnipropetrovsk)
Я так понимаю, что шансы Львова принять Евро мизерные. УЕФА окончательно определится со списком принимающих городов к концу сентября. Во Львове еще не определились с инвестором строительства стадиона, т.е. тупо нету денег. Если за неделю не найдут (а ищут уже целый год), то это всё.
Ответить
0
0
vasya kvakin (Deutschland)
genyok (Днепр) 12.09.08 14:03 ))) Заеду как нибудь...по пути домой.
Ответить
0
0
vasya kvakin (Deutschland)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 12.09.08 13:55 Спасибо.
Ответить
0
0
harvester (Львів)
зелёный змей (Львов):точно. Проблема! Тепер котлован не вириєш. Всьо через сраку! На водогоні взагалі будувати не можна - треба ж колись розривати, ремонтувати. Цікаво, а як це не врахували при виділенні під будівництво землю?
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Dan2907 (Запорожье) 12.09.08 16:59 Для довідки: канал ТЕТ з недавніх пір належить Коломойському!
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
harvester (Львів) 12.09.08 23:39 Під майбутнім стадіоном "знайшли" водогін. http://portal.lviv.ua/news/2008/09/10/133159.html
Ответить
0
0
harvester (Львів)
Нехай до Львова заїдуть. Ми їм покажемо стадіон (макет) і землю, де він буде (надіюся))))
Ответить
0
0
Dan2907 (Запорожье)
"Дніпро" збере більше сотні ЗМІ Извиняюсь не прочел
Ответить
0
0
Dan2907 (Запорожье)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) Че-то я не понял. ТЕТ и 5-канал покажут матч ветеранов Спартака и Днепра? Кто их так серъёзно напугал? Или может 5 канал покажет только репортаж с матча в новостях спорта? Это уже более правдоподобно. А вот что касается ТЕТа, то тут все может быть. Даже трансляция открытия стадиона, и может матч ветеранов. Дому-2 придется потеснится в эфирной сетке. Если руководство клуба хорошо пробашляет каналу, то могут вообще весь свой эфир перекроить ради такого знаменного события. Что-ж,я только ЗА!!!!!! ТЕТ - безполезный канал, занимает кнопку на пульте телека. Но если правда что покадут открытие стадиона - респект каналу
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Прогноз погоды (Черкассы) 12.09.08 15:20 ТЕТ, 5 канал
Ответить
0
0
Прогноз погоды (Черкассы)
А игру будут по телеящегу показывать?
Ответить
0
0
Yurch (Киев)
керівник Марк Тіммер;експерт Давид Петріашвілі; експерт Андрій Микитів; заступник директора Юрій Барбаш ;директор Іван Федоренко - я думая всё будет нормально:)
Ответить
0
0
genyok (Днепр)
vasya kvakin (Deutschland) 12.09.08 13:45 г. Днепропетровс, перекресток ул. Щорса и ул. Херсонской :-)
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
vasya kvakin (Deutschland) 12.09.08 13:45 http://www.fcdnipro.dp.ua/content/ru/?new_stadium Під текстом хронологія будівництва стадіону в фотографіях!
Ответить
0
0
vasya kvakin (Deutschland)
А где можно фото стадио глянуть??
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
значит пока только Львов тупит, ну ни че, думаю в следующем году отцепят его и Харькову матчи отдадут.
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Експерти УЄФА побачать реальну роботу, а не порожні обіцянки!
Ответить
0
0
Папа Крымский (Симферополь-Донецк)
Таак днепряне, пора вам показать гостеприимство. Макс ты уже сауну для дорогих гостей пробил?? :-)
Ответить