Анонс програми "Третій Тайм" від 15.12.2010

Анонс програми "Третій Тайм" від 15.12.2010


Сьогодні на телеканалі ICTV великий футбольний вечір. О 20:00 на телеканалі розпочнеться трансляція гри "Динамо" - "Шериф", коментуватиме гру кумір мільйонів Олексій Маргієв. О 20:05 в етер вийде трансляція гри "Карпати" - ПСЖ, гру проведе популярний коментатор Сашко Тінгаєв. По завершенні о 23:45 у програмі "Третій Тайм" глядачі зможуть подивитися всі голи та небезпечні епізоди обох поєдинків, фрагменти гри "Шахтаря" з "Брагою", почути думки експертів і подивитися на гарячі післяматчеві коментарі. Гостем студії стане президент "Динамо" Ігор Суркіс, котрий планує в прямому етері зробити заяву щодо майбутнього київського клубу.

Оцените этот материал:
Источник:
Третій тайм
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
McAron (Київ, Оболонь)
Чего и следовало ожидать Шубкис не пришел
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 25
McAron (Київ, Оболонь)
Чего и следовало ожидать Шубкис не пришел
Ответить
0
0
Колгоспник (Ровно)
Тангиев полный ноль!!!
Ответить
0
0
Ту-134 (Черкаси)
doktor-rentgen (Киев) 15.12.10 17:53 \"наскільки вам відомо\" - це не аргумент і не правило, прошу конкретне правило з українського правопису, тоді я зможу вибачитись і визнати свою помилку, інакше ваш пост - пусті слова.
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Про \"кумира миллионов\" это стёб такой? Кто такой Алексей Маргиев? Я как увидел \"оментуватиме гру кумір мільйонів\" подумал впишут Микола Васильков))) Это они могут)))
Ответить
0
0
Dimon555 (Харьков)
Шубскис Шпалыча объявит. Серьёзный (Харьков) ================= я тоже сразу об этом подумал)))))
Ответить
0
0
exellence (Львів)
ТАЩИ Сьоміна)
Ответить
0
0
doktor-rentgen (Киев)
\"кумір\" - здається мені що я російською писав би грамотніше, ніж ці писаки по-українськи... Ту-134 (Черкаси) 15.12.10 15:16 __________________________________________________ на сколько мне известно \"по-українськи\" писать не правильно. Нужно писать \"українською\" а не \"по-українськи\". Так что тебе тоже надо бы украинский подучить, а потом критиковать.
Ответить
0
0
Клоун_Андре (Київ)
Algiz (Оросвег) 15.12.10 16:51 Блін, як би я бив \"руками, ногами, залізною трубою\" (с) за \"етер\"! Ефір, блін, ефір! Не те слово! А ще Европа, мапа якась грьобана!
Ответить
0
0
AndreSem (Киев)
трансляція гри \"Динамо\" - \"Шериф\", коментуватиме гру кумір мільйонів Олексій Маргієв... --------- Это чё за подкол такой, мягко выражаясь?!? Маргиев - дилетант, безтолковая бездарь. Не могу понять, почему его настоятельно ставят на матчи Динамо в ЛЕ? Сколько можно издеваться??? Его чехарду невиносимо слушать.
Ответить
0
0
Nergital (Львів)
ПОПРОШУ ДРУЗІВ ХАЙ КОМЕНТУЮТЬ МЕНІ ГРУ Карпати - ПСЖ ЧИМ СЛУХАТИ ТОГО Тінгаєва!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
Nergital (Львів)
О-ні знову Сашко Тінгаєв буде коментувати гру Карпат, реально задовбало слухати ті нісенітнеці які він верзе, і цікаво а коли це він став популярним!!!!!!! А Карпати - ПСЖ ДОВЕДЕТСЯ БЕЗ ЗВУКУ ДИВИТИСЬ КРАЩЕ ВЖЕ ТАК ЧИМ З ТИМ КОМЕНТАТОРОМ ЯКИЙ НІ БУМ-БУМ В ФУТБОЛІ.
Ответить
0
0
DTK (Киев)
ДАВАЙ СЕМИНА!!!!
Ответить
0
0
Algiz (Оросвег)
Блін, як би я бив \"руками, ногами, залізною трубою\" (с) за \"етер\"! Ефір, блін, ефір!
Ответить
0
0
diamond6668 (Харьков)
Говорят Кононов уходит из Карпат,вот это реально плохо,неплохую команду он создал!
Ответить
0
0
diamond6668 (Харьков)
Говорят Кононв уходит из Карпат,вот это реально плохо,неплохую команду он создал!
Ответить
0
0
A.P. (Львів)
Матч ДК-Шериф триватиме аж 5 хв:)))))
Ответить
0
0
diamond6668 (Харьков)
коментуватиме гру кумір мільйонів Олексій Маргієв. -------------------------------------------------- хе-хе-хе --------------------------- комментировать игру миллионов будет Алескей Маргиев ! вот так правильней наверно будет!
Ответить
0
0
Lobanych (Черкассы)
Суркис-3,2,1! Трeтий тaйм нe буду смотрeть принципиaльно!
Ответить
0
0
Ту-134 (Черкаси)
\"кумір\" - здається мені що я російською писав би грамотніше, ніж ці писаки по-українськи... П,С, головне щоб не Тингаєв - той страшно не фартовий
Ответить
0
0
Makarchuk (Харьков)
О 20:05 в етер вийде трансляція гри \"Карпати\" - ПСЖ не в 20:05 , а в 22:05 исправьте пожалуйста
Ответить
0
0
Silent (Киев)
Игорь Суркис продает свой клуб Григорию ...)))) alexkc (Харьков) 15.12.10 14:48 --- :D
Ответить
0
0
kotigorok (Чернігів)
коментуватиме гру кумір мільйонів Олексій Маргієв. --- А мільйони знають , що Маргієв їх \"кумір\"?
Ответить
0
0
Серьёзный (Харьков)
И это тоже!
Ответить
0
0
alexkc (Харьков)
Игорь Суркис продает свой клуб Григорию ...))))
Ответить
0
0
Серьёзный (Харьков)
Шубскис Шпалыча объявит.
Ответить