В Києві відкрито перший в Україні спеціалізований центр пляжного футболу


В Києві відкрито перший в Україні спеціалізований центр пляжного футболу

В Києві на території Гідропарку відкрито перший в Україні спеціалізований центр пляжного футболу та інших видів спорту в рамках соціальної програми «Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем».

Центр відкрили голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та голова Державної служби молоді і спорту України Равіль Сафіуллін.

Метою функціонування центру є підготовка збірних команд України та команд Києва з пляжного футболу та інших видів спорту до міжнародних і національних турнірів, організація та проведення всеукраїнських змагань серед професійних, аматорських, дитячих команд міста Києва, реалізація спеціальних програм з тренування на піску в дитячо-юнацькому спорті.

На даний момент зроблено 50% запланованого загального плану робіт і здано в експлуатацію центральний майданчик з повітряноопорною конструкцією.

Здача центрального майданчику на цей момент є важливим етапом в цілеспрямованій підготовці національної збірної команди України до участі в фінальному турнірі Кубку Світу ФІФА з пляжного футболу, який відбудеться з 1 по 11 вересня ц.р. в Італії (Венеція/Равенна).

Весь комплекс з додатковими трьома тренувальними майданчиками буде здано в експлуатацію до Дня міста Києва 28/29 травня ц.р. і перлиною київського Гідропарку стане реконструйований майданчик пляжного футболу «Венеція». Це буде перша в Європі крита тимчасова мобільна спортивна споруда яка відповідає всім міжнародним вимогам і на якому будуть проходити міжнародні, національні та міські змагання найвищого рівня з пляжного футболу та інших видів спорту.

Олександр Попов - голова Київської міської державної адміністрації:

«Сьогодні ми побачили реальні дії, побачили вміння досягати результат. Коли мені розповідали про цей центр в кінці січня ц.р., я був стриманий в коментарі щодо бажання організаторів відкрити такий комплекс вже на початку березня. Але ми не могли не допомогти такому напливу енергії, ініціативі та бажанню зробити такий чудовий спортивний майданчик. І це тільки початок, підписано відповідне Розпорядження та до дня Києва тут буде повноцінний комплекс пляжного футболу та інших видів спорту. В дні свят з нагоди міста Києва планується проведення фестивалю пляжного футболу, а організація змагань та турнінірів відбудеться на протязі всього літнього сезону. І це справжній спортивний подарунок киянам та гостям міста, які мають потребу в активному здоровому відпочинку на території Гідропарку».

Равіль Сафіуллін - голова Державної служби молоді та спорту України:

«Діяльність Асоціації пляжного футболу України в 2003-2010 роках з просування програми «Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем» на пляжах Києва та інших міст України це практичний приклад роботи по популяризації здорового способу життя.

І будучи в опозиції і при владі ми завжди підтримували та будемо підтримувати цей важливий напрямок. Сильній духом і здоровій тілом людині легко бути сконцентрованою в діях, зробити себе і свою родину щасливою та сильною. А це необхідна умова для того, щоб Україна була процвітаючою та сильною державою.

У пляжному футболі Україна має чимало вагомих результатів, проте головна мета попереду – це фінал Кубка Світу FIFA з пляжного футболу, що відбудеться в Італії 2011 року. Задача цього центру допомогти нашим спортсменам досягти найвищих результатів».

Сергій Харченко - президент/генеральний менеджер Асоціації пляжного футболу України:

«Наша мрія почала практичну реалізацію. На жаль ми не змогли реалізувати цей проект в попередні роки 2005-2009 рр.. І в першу чергу це наша провина, десь недопрацьовували, але ми не мали практичної підтримки з боку влади. Стільки розмов, стільки часу витратили, що можливо було б вже декілька таких комплексів подарувати киянам та в інших містах України».

Сергій Кучеренко - головний тренер національної збірної України з пляжного футболу:

«Тренування на піску дуже сприяє підготовці м'язів, зв'язок і суглобів. В бразильських футбольних академіях кілька тренувань на тиждень проводиться саме на піску.

Після тренувань на піску відчуваєш себе захищеним, не боїшся отримати травму на рівному місці, тому твоя гра здається легкою і невимушеною. Впевнений що тренування на піску в майбутньому стане основнним інструментом у підготовці фізичного та технічного стану професійного футболіста та спортсменів з інших видів спорту.

В київському центрі ми готуємо реалізувати спеціальні програми роботи на піску, будемо раді співпрацювати с командами футболу та спортсменами інших видів спорту міста Києва».


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (5)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
OnlyKyiv (Киев)
Як на мене, то краще свої зусилля державні мужі витратили б на приведення в порядок Гідропарку як зони відпочинку: очистили б від бруду територію, привели б у порядок сам парк і т.д. А так, дуже мілко, - сауни і бассейни на власних віллах набагато дорожчі, ніж ця піар-акція.
Ответить
0
0
Firehit (Poltava)
5 баллов)
Ответить
0
0
ewig (Kyiw)
я так понимаю - минус пляжное регби,минус пляжный гандбол,минус пляжный волейбол
Ответить
0
0
SmellyCat (Kharkiv)
молодец Харченко
Ответить
0
0
f-denya (Сумы)
норм
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...