Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.02.2010
вторник
17:24
Мар’ян Марущак: "Тактичні новинки побачите під час чемпіонату"
Рейтинг публикации

Капітан «Львова» Мар’ян Марущак вважає турецький збір, з якого повернулася команда, плідним і корисним

– Збори є збори, завжди у такій роботі тяжко, – зізнався досвідчений воротар львівської команди. – У нас були по два тренування на день. Плюс теоретичні заняття увечері. Так що можна сказати, що ми проходили по три тренування. Товариські матчі зіграли на фоні втоми, але, вважаю, виглядали на полі добре. У всіх матчах ми переважали суперників. Не вистачило хіба що реалізації, але, думаю, у сезоні вона з’явиться. І все буде в нас нормально. Загалом же, збори, пройшли плідно, цікаво і корисно. Потрохи набираємо форму, щоб у сезоні в офіційних матчах нормально зіграти.

– Які враження від роботи з новим наставником команди?

– Все йде планомірно і в робочому ритмі. Наші литовські тренери трохи знайомляться з нами, ми – з ними, з їхніми вимогами. Процес триває нормально. Пройшов тільки місяць, як ми працюємо з новими тренерами. Надалі познайомимося ще ближче, попереду третій збір. Переконаний, що будемо знаходити спільну мову, це вже помітно. Вважаю, що зараз іде все за планом, і в результаті все буде добре.

– Чи є якісь новинки, які відрізняють теперішні тренування від занять, які проводили попередні наставники?

– Безперечно, що є зміни. У кожного тренера свої новинки і свій підхід до вирішення тих чи інших тактичних та ігрових завдань. Але я не буду про це говорити, оскільки тактичні новинки наразі тримаються всередині команди. Їх уболівальники зможуть побачити вже безпосередньо під час ігор чемпіонату.

– Ви грали з представниками румунського, болгарського, узбецького футболу? Наскільки відчутна різниця між нашим футболом і їхнім?

– Вважаю, що український чемпіонат значно сильніший від румунського, болгарського і, тим більше, узбецького. Незважаючи на те, що нам протистояли представникам вищих ліг цих чемпіонатів, ми їх переважали і за грою, і за класом. Результат не вийшов таким, як би хотілося, але це не головне на зборах. Важливо награти склад, тренер повинен визначатися з найоптимальнішим поєднанням гравців. Що і робилося на зборах. Ми грали різними складами, використовували різні тактичні схеми. До початку сезону з кадровими питаннями все вже буде визначено.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com