Валентин Платонов: «Дебютом доволен». 27-04-2004 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
В матче с "Карпатами" НИколай Павлов однозначно "угадал" с заменой
27.04.2004
вторник
15:10
Валентин Платонов: «Дебютом доволен»
Рейтинг публикации
В матче с "Карпатами" НИколай Павлов однозначно "угадал" с заменой

Мабуть головний тренер маріупольського „Іллічівця” Микола Павлов проводячи заміну у другому таймі навіть не сподівався, що дебютант команди Валентин Платонов принесе його команді нічию. Як говорять керманич вгадав із заміною.

Валентин впевнено діяв на полі і можна говорити, що це ще одне хороше придбання маріупольського клубу.

- Валентине, дебют в „Іллічівці” був для тебе успішним?

- Безперечно. Дебютом задоволений. До речі, щось подібне було у моїй попередній команді. Дебютуючи у „Кривбасі” теж відзначився забитим м’ячем.

- Матч з „Карпатами” був важким для вашої команди?

- Нинішня турнірна ситуація змушували господарів поля постійно атакувати. Тому не так легко було стримувати їхні атаки. У них було чимало хороших нагод для взяття воріт, але в одних моментах вдало грав наш захист, а в інших епізодах нам просто таланило. Загалом „Карпати” справили хороше враження і відверто дивує їхнє місце у турнірній таблиці. Це просто невезіння.

- З лави запасних тобі мабуть добре було видно слабкі місці в обороні „Карпат”. Адже з твоєю появою на полі гра „Іллічівця” стала більш впевненою. А твій гол дозволив вивезти команді зі Львова нічию.

- Дійсно з лави видно певні огріхи, які роблять футболісти. А от коли виходиш на поле, то мабуть і сам дієш не ідеально. Моїм завданням було притримати м’яч у центрі поля і при нагоді організувати контратаку. Та в одному моменті я долучився до атаки і зумів скористатися відмінною передачею Шищенка.

- Перед матчем з „Карпатами” уже на стадіоні „Україна” то доволі довго розмовляв зі своїми колишніми партнерами по „Кривбасу” Юрієм Кудиновим та Євгеном Римшиним...

- Ми чимало відіграли за „Кривбас”, тому цікаво було зустрітися і поговорити про те, як у кожного нині йдуть справи. Що нового відбувається і так далі.

- Що ж, Валентине, залишається побажати тобі нових успіхів в новому колективі?

- Дякую за побажання. Буду старатися не підвести сподівання тренерів і уболівальників маріупольської команди.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com