Депутати Львівської міської ради таки передали стадіон "Україна" в оренду ФК "Карпати". 13-02-2007 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Жоден депутат не утримався і не проголосував проти
13.02.2007
вторник
23:09
Депутати Львівської міської ради таки передали стадіон "Україна" в оренду ФК "Карпати"
Рейтинг публикации
Жоден депутат не утримався і не проголосував проти

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міськради депутати нарешті позитивно проголосували у питанні «Про затвердження попереднього договору, укладеного між Львівською міськрадою та ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати», згідно якого стадіон «Україна» з прилеглими до нього територіями передається клубу в оренду за 1 гривню на рік. А в разі якщо ФК «Карпати» виконає умови цього договору, клубу буде продовжено термін оренди мінімум на 10 років. За це рішення проголосувало 57 депутатів при мінімальній необхідній кількості 46. Жоден депутат не утримався і не проголосував проти. 21 депутат не проголосував взагалі.

Варто зазначити, що це засідання, як і попереднє, могло взагалі зірватися. Річ у тім, що фракція БЮТ вимагала повернутися до розгляду питання тарифів, на якому було перервано попереднє засідання сесії. Проте міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що сьогодні до цього питання повертатися не будуть. Натомість депутати таки проголосували за те, аби питання тарифів розглянули на наступній сесії. Після 20-хвилинної наради депутати таки повернулися до роботи, і розглянули усі 7 питань, що були у порядку денному цього засідання. Причому по жодному з цих питань доповіді так і не було, в тому числі й у питанні оренди стадіону «Україна» ФК «Карпати». Тому усі пункти порядку денного розглянули за лічені хвилини. Таким чином стадіон «Україна» нарешті передали в оренду «Карпатам», чого й вимагали учасники «зелено-білої» революції.

„Вважаю, що ухвалення договору про оренду стадіону „Україна” - це початок активної співпраці міської влади та депутатського корпусу з ФК „Карпати”. – прокоментував це рішення генеральний директор ФК „Карпати” Олександр Єфремов. - У футбольного клубу великі плани щодо розбудови стадіону „Україна”. Сьогодні відбулось засідання Ради ПФЛ стосовно другого кола та жеребкування наступного чемпіонату. „Карпатам” пішли назустріч у питанні перенесення домашнього календарного матчу проти «Чорноморця» і початку нового чемпіонату (два перші матчі «Карпати проведуть на виїзді), аби клуб мав більше часу на реконструкцію поля. Але це – справи поточні. Головний плюс сьогоднішнього рішення – це отримана нами можливість працювати системно, на перспективу. Ми ще два місяці тому замовили проект містобудівного обгрунтування розбудови цілісного майнового комплексу стадіону «Україна», яке винесемо на розгляд не лише депутатського корпусу, але й громадськості, адже цей комплекс ми хочемо зробити справжньою окрасою міста. Сподіваюсь, що після таких зрушень й наші ініціативи щодо створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати» стануть більш зрозумілі і прийнятні усім майбутнім учасникам акціонерного товариства. Бо навіщо ж місту постійно передавати стадіон «Україна» в оренду клубу, якщо його з користю для обох сторін і громади можна використовувати разом? Причому належатиме він і надалі місту! Тож, вважаю, що нинішнє рішення – це порядний, перший крок нашої тривалої і плідної співпраці. Я щиро вдячний депутатському корпусу та особисто меру міста.”

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com