Судді. Аналіз матчів 20-го туру вищої ліги. 04-04-2007 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
2 квітня завершився 20-й тур чемпіонату України серед команд вищої ліги. В цілому всі арбітри відпрацювали на належному рівні
04.04.2007
среда
21:35
Судді. Аналіз матчів 20-го туру вищої ліги
Рейтинг публикации
2 квітня завершився 20-й тур чемпіонату України серед команд вищої ліги. В цілому всі арбітри відпрацювали на належному рівні

2 квітня завершився 20-й тур чемпіонату України серед команд вищої ліги. В цілому всі арбітри відпрацювали на належному рівні.

Були деякі питання та висловлюваня ЗМІ щодо гри „Іллічівець” − „Шахтар”, а саме − компенсованих хвилин до основного часу матчу. 30 квітня на робочій нараді Комітету арбітрів ФФУ та рефері вищої ліги саме йшлося про дотримання методичних рекомендацій ФІФА та УЄФА щодо компенсованого часу, всі арбітри були ознайомлені з вимогами вищезгаданих інстанцій. Сьогодні вітчизняні рефері у тих ситуаціях, коли визначено час який потрібно компенсувати наприкінці тайму дають відповідний сигнал четвертому арбітру, котрий вже оголошує кількість доданих хвилин. Якщо, наприклад: до тайму було додано 3 хвилини то це є мінімальний час до завершення відповідного тайму. Якщо в цей час було проведено заміни або надавалася медична допомога гравцям, або дещо інше, то арбітр додає час вже до компенсованих хвилин.

Також було звернено увагу на ті ситуації, коли час уже було вичерпано, а команда суперника отримала право на виконання будь якого стандартного положення, або була перспективна атака, яка повинна закінчитися у найближчі секунди, то арбітр надає право завершити атакуючі дії команди, після чого дає сигнал про закінчення відповідної половини матчу.

Після аналізу компенсованого часу у матчі „Іллічівець” − „Шахтар” Сергій Березка дещо порушив ці рекомендації, додавши дві з половиною хвилини до компенсованих 5-ти хвилин другого тайму, що також відмітив існпектор матчу Валерій Авдиш. Ми вимагаємо від цього рефері та звертаємо увагу всіх арбітрів більш відповідальніше відноситися до виконання своїх обов’язків, а саме щодо визначення і дотримання терміну компенсованого часу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Официальный сайт Комитета арбитров ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com