Відкритий лист президента ПЛ до голови комісії з питань етики та чесної гри ФФУ. 18-01-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Віталій Данілов готовий дати свідчення Комісії, але винятково разом із Григорієм Суркісом
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
18.01.2010
понедельник
20:35
Відкритий лист президента ПЛ до голови комісії з питань етики та чесної гри ФФУ
Рейтинг публикации
Віталій Данілов готовий дати свідчення Комісії, але винятково разом із Григорієм Суркісом

Голові Комісії з питань етики та чесної гри ФФУ

Кочетову І.М.

Шановний Ігоре Миколайовичу!

У відповідь на Ваш лист від 12.01.2009 р. № 7 повідомляю наступне.

Дійсно, мені (та і не тільки мені) відомі факти зловживання і хабарництва у сфері футбольного арбітражу. Разом із тим хочу зазначити, що ще 12.12.2006 року на засіданні Центральної Ради ПФЛ Президент ФФУ Григорій Суркіс публічно заявив, що до нього приходили арбітри, які зізнавалися у тому, що беруть хабарі. Прикро, що Ви оминаєте цю заяву, не помічаєте і не хочете на неї реагувати. Строк позовної давності, як Вам має бути відомо, не діє. Тим більше, що нікого із суддів, які працювали у 2006 році, не відсторонили. Виходить, всі арбітри-хабарники працюють донині. Тому направляю Вам диск із відеозаписом виступу Г.М. Суркіса на ЦР ПФЛ 12.12.2006 р.

Взагалі Григорій Михайлович неодноразово дозволяв собі подібні висловлювання, як у публічний спосіб, так і в приватних бесідах. Я не прошу Вас бути «адвокатом» Г.М. Суркіса, у Вас це виходить незграбно, − я прошу принципово і всебічно підійти до розгляду цього надважливого питання. Тому що раніше це закінчувалося відвертою профанацією і фарсом, як у випадку із президентом ФК «Десна» О.Ю. Савченком, на якого Ви часто посилаєтесь у своїх коментарях.

Тому прошу прискіпливо поставитися не лише до моїх висловлювань, а й до інших заяв. Давайте разом візьмемося за вирішення цього надзвичайно актуального питання!

У мене немає прагнення будь-що покарати арбітрів, які вчиняли корупційні дії у минулому. Моя пропозиція щодо створення інституту незалежного футбольного суддівства (Колегії арбітрів професіонального футболу України) має на меті очищення вітчизняного футболу від таких явищ та зведе нанівець доцільність підкупу арбітрів.

Ви − офіцер Служби безпеки України і Ваш обов’язок не піар-активність, а дієвість і результат! З Вашого боку, як керівника Комісії з етики і чесної гри ФФУ, хотілося б бачити більш дієву реакцію.

Повторюю, якщо буде необхідно, я готовий дати свідчення Комісії, але винятково разом із Г.М. Суркісом та іншими особами, які висловлювалися чи бажають висловитися з цього приводу. У зв’язку з тим, що ФФУ є єдиною організацією, яка відповідає за арбітраж в українському футболі, буде правильним, якщо під орудою саме Г.М. Суркіса пройде це зібрання, де кожен його учасник зможе сприяти відповідному розслідуванню та передати Комісії з етики та чесної гри всю відому інформацію щодо нечесного арбітражу.

Також я торкнувся проблеми хабарництва у суддівстві дитячого футболу. Тому вважаю за доцільне розпочати розслідування всієї ієрархії корупції у вітчизняному футболі. І кому як не Вам − голові київської федерації футболу − варто було б ретельно зайнятися цією проблемою, що є базою для корупції в українському суддівстві.

З повагою, президент ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ В.Б. Данілов


Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт Прем`єр-ліги
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]