"Карпати" зіграють проти команди Ковєля. 23-01-2010 Премьер-лига - UA-футбол
23.01.2010
11:05
"Карпати" зіграють проти команди Ковєля

Другі зимові збори «Карпати» проведуть у вже майже рідній турецькій Антальї. Місцем дислокації буде готель «Susesi de Luxe», назва якого у перекладі українською означає «Звуки води». А все тому, що п’ятизірковий готель розташований на березі моря, а на його території (600 тисяч квадратних метрів) є дуже багато басейнів. Вдруге до Туреччини карпатівці прилетять 4 лютого, а повернуться до Львова за тиждень до першої гри у чемпіонаті України після зимової перерви – 21 лютого.

В Антальї «Карпати» зіграють три товариські матчі. Перший спаринг «зелено-білих» заплановано проти «Славії» зі столиці Болгарії. Клуб із Софії наразі посідає 7 місце у болгарському чемпіонаті і відстає від лідера на 11 очок. Матч відбудеться 9 лютого.

Наступні два спаринги будуть проти команд, які йшли нога в ногу у чемпіонаті Росії: «Сатурн» (за який ще досі виступає Лєанід Ковєль) та ФК «Москва». З городянами «Карпати» зустрічалися минулого року і, програючи по ходу матчу 0:2, таки вирвали перемогу на останній хвилині. Дублем у тому матчі відзначився Ігор Худоб’як, а переможний гол забив Сергій Кузнецов. Матчі проти «інопланетян» та городян заплановано на 15 та 20 лютого відповідно.