Ігор Гамула: "Фарт в Ужгороді мене оминає". 04-03-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
04.03.2010
четверг
09:18
Ігор Гамула: "Фарт в Ужгороді мене оминає"
Рейтинг публикации

Учора на обласному телеканалі «Тиса-1» гостював головний тренер ФК «Закарпаття» Ігор Гамула: наставника було запрошено на передачу «Час футболу», аби розпитати про всі новини у таборі колективу.

Відповідаючи на одне із запитань ведучого Віталія Біровчака наш коуч запевнив: «Ми бачимо, що у міжсезоння футболісти набрали хороші кондиції і в мене не виникає сумнівів стосовно позитивного вирішення проблеми збереження прописки у прем’єр-лізі. Тепер для команди найголовніше брати «свої» очки у домашніх матчах із колективами з нижньої частини турнірної таблиці…»

Також Ігор Гамула відзначив, що навіть відставання у п’ять очок, яке сформувалося опісля першого туру в 2010-му році, не змусило похнюпити голови гравців «Закарпаття». «Ми втрапили у болото «Авангарду», в якому навіть пройти складно, не те що грати у футбол. Ні, я не знімаю вини з себе за поразку, просто веду до того, що, насправді, реальні можливості моїх підопічних уболівальники зможуть оцінити на кращому трав’яному покритті, — продовжував спілкуватися із дозвонювачами в телестудію Ігор Васильович. — Відверто зізнаюся, що у наступному матчі в Харкові нам буде не менш складно, ніж вдома з донецьким «Металургом»: так випав жереб, що весну розпочинаємо у боротьбі з непростими суперниками».

Насамкінець наставник, певною мірою, дорікнув своїй футбольній долі: «Мав рацію шанований Йожеф Сабо, коли учора (понеділок. — Авт.) сказав — ти можеш бути класним тренером, мати під рукою чудових футболістів, хороші умови для проведення підготовки, однак якщо тобі не усміхнеться посмішка фортуни, бути тобі у колі програвших. На жаль, фарт в Ужгороді невпинно мене оминає…»

Зазвичай кажуть, що життя складається із двох смуг — чорної та білої. Віримо, чорна для ФК «Закарпаття» нарешті закінчиться. Бо так хочеться довести усій скептично налаштованій українській футбольній громадськості, що ми в еліті — люди несторонні.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Закарпаття"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com