З днем народження, "Карпати". 18-01-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
18.01.2011
вторник
14:41
З днем народження, "Карпати"
Рейтинг публикации

Вітати з днем народження ми звикли своїх рідних та близьких. Але кого привітати, якщо день народження святкує бренд? Майже півстоліття тому ініціатори створення «Карпат» й гадки не мали, чим усе обернеться. Вони навіть не могли уявити, що нова команда невдовзі збиратиме стадіони, що у місті зародиться карпатівський дух, що зелені та білі кольори мозолитимуть очі провідним командам Радянського Союзу.

В історії «Карпат» були радісні сторінки, були злети і падіння, були трофеї та медалі. На жаль, більшість теперішніх уболівальників ніколи на власні очі не бачили матчі «Карпат», які брали Кубок, не бачили проходів Кульчицького, передач Броварського, не бачили, як Габовда забиває головов. Ми можемо лише позаздрити тим, хто це бачив. Натомість наші нащадки будуть заздрити нам, бо ми бачили неповторні матчі «зелено-білих» у 2010 році, бачили, як Федецький забиває «Галатасараю» і як заповнений стадіон палить газети після перемоги над «Динамо». Тому давайте привітаємо один одного і побажаємо ніколи не опускати кулаків, які завжди будемо тримати за нашу рідну команду.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]