Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Ігор Дедишин: "Рава-Руська – це лише початок"


Ігор Дедишин: "Рава-Руська – це лише початок"

Генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин прокоментував Інформаційному центру відкриття філії клубної СДЮШОР у Раві-Руській.

– Ідея відкрити у Раві-Руській філію футбольної школи «Карпат» належить мешканцям цього міста, тим людям, які свого часу утримували ФК «Рава». Саме від них пролунала ця ідея і ми у ФК «Карпати» відразу її підхопили, бо вона насправді є дуже хорошою і корисною. Ми одразу знайшли спільну мову і десь навіть мотивували один одного у досягненні поставленої мети. Спільними зусиллями все це й вилилося в те, що ми сьогодні з вами бачимо.

– На вашу думку, що керувало цими людьми, коли вони приймали рішення втілити в життя цей проект?

– Всі вони є справжніми вболівальниками і дуже люблять футбол. Але не просто дивитися ігри по телевізору або з трибун стадіону. Вони виявилися зрілими для того, щоб зробити серйозний жертовний крок. Заради любові до футболу і до дітей вони витягли гроші зі своєї власної кишені і вклали їх у побудову цього чудового майданчика зі штучним газоном, абсолютно чітко усвідомлюючи, що це не прибутковий проект. Я схиляюся перед ними і дуже їм вдячний за це. Більше того, я переконаний, що це лише початок і розвиток футбольної школи у Раві-Руській матиме продовження. Місцева влада і меценати зацікавлені в тому, щоб їхні діти не просто займалися футболом, а й виступали під брендом ФК «Карпати» у серйозних турнірах як обласного, так і всеукраїнського та міжнародного рівнів. Звичайно, для цього потрібно трохи часу, але плани дуже серйозні.

– А чи немає планів створити у Раві-Руській футбольну школу-інтернат?

– Наразі тут займатимуться діти з Рави-Руської та навколишніх сіл. Не сумніваюся, що серед них є по-справжньому талановиті діти. Щодо створення школи-інтернату, то скажу, що ми про це також вже говорили і, в принципі, цей варіант цілком реальний для втілення в життя. Але спочатку потрібно подивитися, якими будуть результати за певний час від нинішньої діяльності філії СДЮШОР. Побачимо, що скажуть тренери, які тут будуть працювати, якими будуть перші плоди їхньої роботи.

– І все ж, чи готовий клуб інвестувати кошти в побудову школи-інтернату?

– Так, але потрібно все добре зважити. Скажу більше, ми не маємо наміру зупинятися лише на Раві-Руській. Вже зараз ми ведемо роботу з представниками влади та керівництвом ДЮСШ у Миколаєві і Жидачеві. Там влада, можна сказати, футбольна, а тому є розуміння. Ми сподіваємося на базі їхніх ДЮСШ створити паростки нашої школи. Ми готові до співпраці і будемо долучатися не лише кадровими ресурсами, а й фінансовими також. Ми віддаємо свій бренд, забезпечуємо школи тренерськими кадрами та інвентарем, одягаємо дітей у форму. Також забезпечуємо їм належну ігрову практику у різноманітних турнірах. Спочатку на обласних змаганнях, а з часом, якщо буде належний рівень, і в першості України. Тут кожен має можливість знайти свою нішу, щоб спільно долучитися до хорошої справи. Тому, я думаю, що Рава-Руська – це лише початок.

– Ви говорите про перспективу. А на сьогоднішній день цей проект є спортивним чи соціальним?

– Я б їх так не розділяв. Хоч зараз проект є більш соціальним, аніж спортивним. І ми хочемо наочно продемонструвати, що ФК «Карпати» – це клуб соціально відповідальний, якому не байдуже, хто виросте на нашій землі, яким є менталітет та мислення у наших дітей. Дивлячись під час свята відкриття в очі дітей, які мали можливість побачити наживо тренера та гравців «Карпат», поспілкуватися з ними, розумієш, що для них це є дуже серйозний стимул, щоб в подальшому займатися футболом, загартовувати себе фізично і вести здоровий спосіб життя. А сьогодні дуже актуально, щоб діти надавали перевагу заняттям фізичними вправами, відвідували різноманітні спортивні секції, а не займалися нездоровими речами.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (3)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Sluva (Львів)
Ау Кіндзерський де обіцяний стадіон і тренувальна база?Ці хоть щось роблять
Ответить
0
0
meffi (Львів-Ужгород)
молодці
Ответить
0
0
AndrjuhALu (Донецк)
ну что сказать - молодцы.
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...