Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Ґреґор Балажіц: "В таку погоду легше тренуватися"


Ґреґор Балажіц: "В таку погоду легше тренуватися"


Словенському захиснику «Карпат» Ґреґору Балажіцу грати довелося в екстремальних умовах. Коли поле перетворюється на басейн, руйнувати атаки простіше, аніж створювати, однак і в обороні можуть виникнути проблеми. Двічі карпатівська оборона не встежила за суперником.

– Це було справжнє водне поло. Ми намагалися грати, але поле не завжди це дозволяло. Думаю, усі помітили, що в першому таймі ми виглядали краще за суперника. Як на даний період підготовки, думаю, команда в цілому грала дуже непогано, але ми можемо і краще.

– Що в перерві підказав вам головний тренер?

– Олег Кононов сказав, що ми добре граємо і маємо продовжувати цей ритм.

– Чому ж не вийшло це зробити?

– Я і сам про це думаю. Не скажу, що ми втомилися, хоча може просто не відчували втоми, бо грали як за інерцією. Можливо, додав суперник, який оновив склад після перерви. А оскільки грати залишалося 20 хвилин вони, за рахунок свіжості, трохи нас притисли.

– Що тебе дивує в Австрії?

– Погода. Вона не зрозуміла. То сонце, то дощ, то похмуро. З одного боку хотілось би яснішого неба, а з іншого за таких умов краще тренуватися. Цього року ми були в Іспанії та Туреччині. Всюди є свої переваги та недоліки, але в Австрії тренуватися комфортно – дихати є чим і не спекотно.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус