Ігор Леонов: "Непоганий початок, гарний кінець, а посередині — провал". 21-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
21.01.2012
суббота
15:33
Ігор Леонов: "Непоганий початок, гарний кінець, а посередині — провал"
Рейтинг публикации

Ігор Леонов прийняв «Іллічівець» у зоні вильоту від Валерія Яремченка. І за результатами навіть перевершив свого вчителя. Із надією Ігор Іванович дивиться й у майбутнє.

— Ігоре Івановичу, що скажете стосовно виступів «Іллічівця» у першій частині чемпіонату?

— Звісно, могли би виступити й краще. Це моя думка. Добре розпочали, та й кінцівка видалася дуже вдалою. Та все ж, вважаю, що перебуваємо на тій позиції, на яку заслуговуємо. Врешті, десяте місце — не найгірший показник.

— Як можна співставити таке місце з тими завданнями, що були перед початком сезону?

— Я думаю, що не варто ще нас викреслювати зі списку претендентів на місце, яке дасть право зіграти в єврокубках. Звісно, буде важкувато, адже дуже багато очок уже втрачено. Та якщо говорити відверто, то поборотися ще можемо. Дуже багато команд уже відірвалися від нас, але рук не опускаємо. Ще побачимо, хто врешті залишиться переможцем.

— У певний момент (за підсумками 12-го туру) «Іллічівець» навіть опускався в зону вильоту…

— Відчуття, звісно, були не дуже радісні. Перші дві гри провели непогано, але опісля почалася якась чорна смуга, я б навіть сказав — провал. Та ми вірили, що хлопці є справжніми майстрами. Це вони й продемонстрували в останніх турах, що й дозволяє з оптимізмом дивитися у весну.

— Саме в цей період залишив свою посаду Валерій Яремченко. Які у вас залишилися стосунки з цим наставником?

— Я Валерія Івановича вже знаю двадцять п’ять років, тому навряд щось може змінити такі стосунки. Жодних проблем немає, ми постійно підтримуємо один одного. Його досвід є безцінним. Щодо відставки, то за деякими причинами йому не вдалося досягнути бажаного результату.

— Звертаєтеся до Валерія Івановича за порадою?

— У будь-який час. І він мені завжди підкаже та допоможе. Звісно, якщо в цьому виникне необхідність.

— Чи є на даному етапі різниця між вашими методами роботи та методами Яремченка?

— Я є учнем цього наставника. Проте в кожного є своє бачення того, як повинні протікати певні процеси. Тому щось я роблю не так. Але не думаю, що нашіметоди відрізняються суттєво. Після дванадцятого туру — мов сніг на голову впав. Призначило мене керівництво головним і повідомило, що треба відпрацювати вісім турів. Але нічого, зібралися тренерським штабом та, на мою думку, провели відтак цей відрізок дуже добре. Самі розумієте, нам було не до експериментів.

— Якщо пішла мова про тренерський штаб, то розкажіть про роль у команді ваших помічників: Геннадія Орбу та Олега Матвєєва?

— Чіткого розподілу за напрямками діяльності клубу серед нас не існує. Ми дуже довго разом грали, згодом спільно працювали селекціонерами, тому знаємо один одного добре. Допомагаємо, разом спілкуємося під час установок на гру. Збираємося та обговорюємо на післяматчевих заходах: що, де й коли. Не має розподілу такого, як, наприклад, Орбу — півзахисник, а Матвєєв — нападник, тому повинні працювати із представниками своїх амплуа. Тренерський штаб усе вирішує колегіально.

— Виходить така собі тренерська рада…

— Саме так це і можна охарактеризувати (усміхається).

— В «Іллічівця» — доволі добротний склад, чи потребує він підсилення?

— Не вважаю за потрібне підсилювати його, принаймні до літа. Можливо, скажу доволі банально, але наша команда — дуже молода. Серед старших за віком є Дмитро Невмивака та Коля Іщенко, а решта — молодь до 25 років. Саме той вік, у якому грати й грати. Потенціал для кращих виступів у нас є саме серед молоді, яка повинна додати, тому до літа не виходитимемо на трансферний ринок.

— Можливо, задам неоригінальне запитання, але — як працюється з такою великою кількістю орендованих гравців?

— Жодних проблем з цим немає. Якщо поглянути на цю проблему глибше, то в принципі кожен гравець є орендованим, адже, хоч як би там було, його в будь-який момент можуть викупити заможніші клуби, так само, як забрати назад орендованих. Вони ж віддають честь Маріуполю. Якщо хтось сильно покаже себе тут, то його примітять у клубі, якому належить контракт. Варто навести приклад Богдана Шуста, котрий останні вісім ігор відстояв дуже добре. Він орендований, але все ж виручав команду, і не можна сказати, що лише відбував номер. Так само й інші хлопці. Вони всі приносять користь маріупольському «Іллічівцю», тому до всіх виконавців ставимося однаково.

— Одним з небагатьох новачків команди є Давид Таргамадзе Ви вже знаєте, як використовуватимете грузина?

— Це все вже стане зрозуміло після турецьких зборів, де ми плануємо провести сім-вісім зустрічей. Де він приноситиме найбільшу користь — там і гратиме.

— І наостанок — спрогнозуйте місце «Іллічівця» в підсумковій таблиці…

— Думаю, що посядемо восьме місце, а це, так би мовити, шлях нагору.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Юрій Орос, газета "Український футбол", www.ukrfootball.in.ua
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]