"Карпати" в Туреччині (+фото). 24-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
24.01.2012
вторник
10:59
"Карпати" в Туреччині (+фото)
Рейтинг публикации

Перший день на тренувальних зборах в Анталії для «карпатівців» розпочався зі... зборів. Павло Кучеров зібрав всіх футболістів і пояснив правила, які діятимуть під час перебування команди в Туреччині: чітка година підйому, чіткий час відбою, жодних запізнень...

Тренуватиметься команда двічі на день, а між тим займатиметься фітнесом та вправами на фізичну підготовку. Єдине виключення Кучеров зробив для першого дня перебування команди на зборах. Викликано це пізнім приїздом в готель напередодні. Відтак дебютний день запам’ятався одним тренуванням, яке відбулося вже аж ввечері.

Місце першого тренування зайняла організована прогулянка команди до морського узбережжя, яке знаходиться в п’ятдесяти метрах від готелю. Однак футболісти не просто гуляли. Вони разом з голландським спеціалістом обговорювали те, як поступово збільшувати навантаження протягом наступних двох тижнів зборів.

Павло Кучеров не приховує, що такий метод прогулянки дозволяє водночас футболістам і розвіятись, і думати в правильному напрямку. Тобто напрямку зборів.

Що викликало подив, так це те, що на узбережжі ніхто не фотографувався. Усі вийшли, подивилися та пішли. Лише Ерік залишив по собі намальоване на піску серце з написом всередині «Eric».

Ввечері ж команда вперше випробувала газон, який виявився приємним для роботи. Всі вправи, що виконували футболісти, були безпосередньо пов’язані з м’ячем.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]