Дмитро Назаренко: "Відновлення проходить успішно". 02-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
02.03.2012
пятница
17:16
Дмитро Назаренко: "Відновлення проходить успішно"
Рейтинг публикации

В передостанньому домашньому матчі з «Зорею» центральний захисник Д.Назаренко в кінці матчу зазнав серйозну травму. Після перших оглядин лікаря прогноз був невтішний – гравця було відправлено до київської клініки Лінька. Днями Дмитро завітав до прес-служби, де і відбувся наступний діалог.

-Дмитре, наскільки складною виявилася операція?

-Після того, як отримав травму, мене відразу направили в київську клініку відомого київського хірурга-ортопеда-травматолога Ярослава Володимировича Лінька. Після встановлення діагнозу була успішно проведена операція на нозі.

-Як проходить процес відновлення?

-Реабілітаційний процес проходить важко, бо з кожним днем все більші навантаження. Два місяці успішно відновлююсь. Тричі на тиждень займаюсь батутом, присіданням, ходінням та іншими фізичними вправами, щоб як найшвидше залікувати травму. Дуже вже скучив за футболом, але ще два місяці не зможу допомогти команді. Я вдячний усім, хто мене підтримував і підтримує. Усі ці дні дружина ні на мить не залишала мене одного. Друзі по команді телефонують, тренери, керівництво клубу. Я постійно відчуваю їх підтримку.

-Твої побажання на весняну частину Чемпіонату?

-Безумовно, що іншого завдання як вигравати з першого домашнього туру і не може бути. Від того, як зіграємо перший домашній матч буде і настрій на інші. Думаю, що підсилення новими гравцями, що прийшли до команди в міжсезонні буде мати позитивний результат. Досвідчений тренер Л.Й.Буряк добре знає, що робити, але більше буде залежати від самих футболістів – їм грати. Треба перемагати! Бажаю хлопцям тільки перемоги!

-А вболівальникам, щоб ти побажав?

-Мені надзвичайно приємно сказати, що такого щирого, активного і непідробного вболівальника, як в Олександрії, ще треба пошукати. Вони з нами завжди: і на виїзді, і в вдома гаряче підтримують на кожному матчі. Хочеться, щоб аудиторія палких прихильників футболу збільшувалась. Ми, гравці, високо цінуємо самовіддачу вболівальників, які надихають нас краще грати. Усім хочу побажати побільше перемог «Олександрії».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ІАЦ ПФК «Олександрія»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com