Сергій Мазур: "Скучив за своєю роботою". 11-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
11.03.2012
воскресенье
20:45
Сергій Мазур: "Скучив за своєю роботою"
Рейтинг публикации

Адміністрація футбольного клубу, тренерський штаб, гравці та обслуговуючий персонал футбольної команди «Кривбас» щиро дякують всім небайдужим, які відгукнулись на прохання допомогти старшому тренеру молодіжної команди криворізького клубу Сергію Миколайовичу Мазуру та його родині в дуже важкий для них період, коли життя самого С.Мазура знаходилось під загрозою.

- Сергіє Миколайовичу, як себе почуваєте?

- Дякую, зараз набагато краще, аніж в ті часи, коли моя родина дякувала Богові за кожен день, кожну годину, що були даровані моєму життю. Зараз я вже виписаний з лікарні, пройшов повторне обстеження, почуваюся добре. Дуже скучив за своєю роботою, але не знаю, коли я можу приступити до її виконання. Та й лікарі настійливо радять не поспішати брати на себе це навантаження. Не лише фізичне, а, передусім, нервове.

- Ваші підопічні зробили Вам такий собі подарунок, перегравши київське «Динамо»…

- Я щиро вдяний їм за такий результат. Попри всі негаразди, хлопці продемонстрували характер та спортивну злість, досягнувши сприятливого результату.

- Дуже багато людей переживали за Вас, слідкували за станом, в якому Ви знаходились в лікарні. Незнайомі люди підходили на вулиці та питали «Як там Мазік?»

- Я дуже дуже вдячний всім, хто не залишився осторонь моєї біди. Повірте, зараз важко знайти ті слова, які б могли висловити мою подяку тим людям, які надали допомогу, та й взагалі – не залишилися байдужими. Всім вам – велике спасибі! В тому, як я зараз себе почуваю – велика частка й вашої заслуги.

Примітка.

17 листопада минулого року Сергія Мазура було терміново госпіталізовано. Лікарі констатували обширний інсульт. Було зроблено кілька операцій. Довгий час його стан його був дуже важким. Виписаний з лікарні в середині лютого.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФК "Кривбас"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com