Ігор Бабінчук: "Гра в Львові буде безкомпромісною". 23-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
23.03.2012
пятница
16:58
Ігор Бабінчук: "Гра в Львові буде безкомпромісною"
Рейтинг публикации

Один із помічників Леоніда Буряка в ПФК "Олександрія", тренер Ігор Бабінчук відповів на питання клубної прес-служби:

- Ігоре Дмитровичу, розкажіть, будь ласка, про себе.

- Народився я в Івано-Франківську, в листопаді 1954 року. Тут же розпочав свої перші кроки у футболі. Закінчив місцеву футбольну школу «Спартак». Після середньої школи поступив до Тернопільського педагогічного інституту на факультет фізичного виховання. Паралельно виступав за команди колективів фізкультури на позиції центрального та правого захисника. По закінченню інституту з відзнакою працював тренером в ДЮСШ. За розвиток дитячого футболу нагороджений знаком «Відмінник народної освіти СРСР».

- Де починався Ваш шлях у професійному футболі?

- З 1976 року протягом наступних 15 років працював тренером у футбольному клубі «Нива» (Тернопіль). Далі - запорізьке «Торпедо». У 2001 році щаслива доля мене привела до штабу львівських «Карпат» на посаду тренера-селекціонера, де головним тренером на той час був добре знаний фахівець з футболу М.Маркевич, а поряд з ними працювали С.Юрчишин, Ю. Дьячук-Ставицький, Л.Броварський. У 2002 році був запрошений до київського футбольного клубу «Арсенал», який щойно був створений. У цьому колективі працював до 2009 року. І тут мені довелося попрацювати під керівництвом відомих тренерів: В.Грозного, О.Баранова, О.Заварова. Мені завжди везло на талановитих тренерів. У початковий період моєї тренерської праці на той час у Галиччині працювала прекрасна плеяда футбольних тренерів з якими мене звела тренерська доля: І.Яворський, В.Онисько, Л.Колтун, Л.Буряк.

- Як виник варіант з «Олександрією»?

- Коли від президента ПФК «Олександрія» М.М.Лавренка прийшла пропозиція Л.Й.Буряку, той в свою чергу зателефонував мені, запропонувавши стати його помічником. Я без вагань погодився, і вже за кілька днів прибув до «Олександрії», щоб під керівництвом Л.Й.Буряка допомогти команді.

- Як пройшов процес адаптації в ПФК «Олександрія»?

- Мені надзвичайно приємно відзначити, що дуже швидко зійшовся з тренерським штабом, адміністрацією ПФК «Олександрія». Хороші, чуйні професіонали своєї справи. І А.Купцов, і В.Первак, і відомий у минулому воротар, а нині тренер воротарів А.Ковтун. Весь колектив футбольного клубу дружній, завжди готовий підставити своє надійне плече.

- Як Вам працюється з Л.Й.Буряком?

- Леонід Йосипович високо освічена та інтелігентна особистість. Для нього немає другорядних питань у футболі – все важливе і головне, все хороше, як і погане, починається з дрібниць. Тому методи і принципи тренерської роботи Л.Й.Буряка глибоко продумані, виважені та обраховані до деталей. З ним приємно спілкуватись, бо є чому постійно вчитись. Він вдумливий і вимогливий тренер-педагог. Думаю що, завдячуючи великому досвіду тренера, Л.Й.Буряк ставить гру команди на той рівень, який потрібен нам вже сьогодні.

- Які риси для Вас є найбільш цінними в людині ?

- Людяність, простата, відданість справі, жити чесно і порядно. Треба, щоб люди бачили, що людина на своєму місці, віддається сповна своїй праці і хвилюється за неї.

- Ваша родина футбольна?

- Дружина педагог, закінчила фізико-математичний факультет. Виховали двох синів 30-ти і 26-ти років. Сьогодні я вже дідусь.

- Що вам говорить інтуїція на матч «Карпати» - ПФК «Олександрія»?

- Так складалася щаслива доля, що перебуваючи тренером у різних командах, саме в протистоянні з «Карпатами», ми завжди досягали бажаного успіху. Гадаю, що ця добра традиція повинна продовжитись і в матчі «Карпати» - ПКФ «Олександрія». Я усвідомлюю, що львівський уболівальник вимогливий. Перебуваючи на новому стадіоні, він буде постійно «гнати» свою команду вперед. Наше завдання - використати помилки господарів. Вважаю, що гра в Львові буде безкомпромісною і по футбольному бойовою.

- Чим Вам цікавий олександрійський уболівальник?

- Олександрійський уболівальник не менш вимогливий. Він з нетерпінням чекає від кожного поєдинку позитивного результату. Що впало мені в очі, то це – та особлива тонкість у виявленні своїх емоцій. Так просто добру оцінку він не поставить, а це говорить, що олександрійці дуже добре розуміються на темі «Футбол».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ІАЦ ПФК "Олександрія"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com