Сімінін: Другий збір дався легше. 13-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
13.02.2013
среда
22:32
Сімінін: Другий збір дався легше
Рейтинг публикации

Футболісти луцької "Волині" по закінченню другого тренувального збору у Белеку отримали декілька вихідних днів. Клубна прес-служба запитала капітана команди Сергія Сімініна про його враження від цього етапу підготовки команди до відновлення сезону.

- Другий збір дався трохи легше. Все-таки з м’ячами грати і спаринги проводити - це цікавіше, ніж просто фізичною підготовкою займатися, - розповідає Сергій, - Все складалося нормально, шкода тільки, що в останній день Женя Павлов травмувався. Це трохи зіпсувало загальний настрій команди, адже ушкодження сильне, постраждало обличчя й Євгена оперуватимуть. Бажаємо йому швидше одужати.

- Аналізуючи склад "Волині" видається, що в останніх матчах тренери визначилися із основним складом, який буде грати у весняній стадії…

- Склад ще награється, нікому нічого не гарантовано і не заброньовано. Врешті є ще третій збір, на ньому вочевидь справді буде кінцевий склад.

- Суха статистика свідчить, що на других зборах "Волинь" спаринги грала ліпше…

- Так, було п’ять матчів, кожний з нас зіграв практично чотири повних поєдинки. Всі суперники сподобалися, вважаю, що нас перевірили добре.

- Хто найбільше "Волинь" потерзав?

- Останній спаринг виділю, чехи із "Словацко" - "кусюча" команда. А, може, це ми перший тайм трохи гірше зіграли. "Заруба" вийшла у нас з ними, арбітр міг не тільки жовті картки сміливо роздавати. Та й пенальті на Занєві в кінці матчу був стовідсотковий.

- Кілька голів "Волинь" пропустила наприкінці матчу або першого тайму. Це наслідок втрати концентрації?

- Не думаю, я не побачив розслабленості у своїх партнерів. Можливо, "наїлися" трохи, фізично підсіли, або ж просто збіг обставин. Головне, щоб далі в чемпіонаті такого не ставалося - підсумував Сімінін.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Волинь" Луцьк

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]