Газон НСК "Олімпійський" до матчу "Динамо" - "Кривбас" готовий. 26-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
26.02.2013
вторник
19:34
Газон НСК "Олімпійський" до матчу "Динамо" - "Кривбас" готовий
Рейтинг публикации

3 березня відбудеться зустріч "Динамо" з криворізьким "Кривбасом". За інформацією агрономічної служби стадіону, незважаючи на складні погодні умови (велику вологість), що передували матчу "Динамо" - "Бордо", поле НСК добре перенесло і передматчеві тренування, і саму гру Ліги Європи, і жодних нарікань на стан газону не було.

- Відразу після матчу був проведений "ремонт" поля, підсівання трави у вибитих місцях, - пояснює головний агроном НСК "Олімпійський" Віктор Яроменко. - Наступного дня почали ретельно відновлювати воротарські зони – найбільш вразливі ділянки футбольного поля.


Для відновлення якості газону протягом усього міжматчевого періоду на стадіоні в автоматичному режимі працює система підігріву поля, що підтримує температуру поверхні газону на позначці +4⁰С, і прогріває ґрунт до +15⁰С. Також цілодобово працюють установки штучного освітлення поля.

За словами спеціаліста, у разі зниження температури повітря (нижче ніж -2⁰С), поле накривається спеціальним матеріалом "Домен А", що захищає поверхню газону від промерзання. Безпосередньо перед матчем "Динамо" - "Кривбас" траву спеціальним чином підстрижуть, нанесуть розмітку та встановлять ворота і кутові прапорці.

- Сьогодні поле перебуває в гарному стані і готове приймати матч будь-якого рівня, - резюмує Віктор Яроменко. – Ми впевнені, що уболівальники і гості отримають багато позитивних вражень, відвідавши НСК "Олімпійський" 3 березня, тож запрошуємо усіх на матч!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: nsc-olimpiyskiy.com.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]