Сергій Свистун: До поновлення офіційних матчів "Ворскла" готова. 28-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
28.02.2013
четверг
21:09
Сергій Свистун: До поновлення офіційних матчів "Ворскла" готова
Рейтинг публикации

Наставник полтавців напередодні старту весняної частини чемпіонату України розповів про міжсезонні збори, контрольні матчі і трансфери "ворсклян".

- Сергію Володимировичу, розкажіть, як пройшли збори?

- У нас усе - за планом. Особисто я, в цілому, передостанньою фазою підготовки залишився задоволений. Цей період у Туреччині - така собі генеральна репетиція напередодні старту сезону: награвали основний склад, провели значну кількість спарингів. Уважаю, що до поновлення офіційних матчів команда готова.

- Який контрольний матч виявився найінформативнішим для вас?

- Мабуть, із російською "Кубанню" та словацьким "Кошице" - дуже хороші опоненти. У принципі, відверто слабких спаринг-партнерів не було.

- А як пройшов двобій із китайським суперником? Відчувалась якась суто азійська специфіка в діях "Шанхай Шеншин"?

- Знаєте, зараз уже навіть китайці сповідують європейські принципи, а тому якоїсь специфічної манери в них не помітив. Хіба що класу їм бракувало порівняно з іншими. Ми в них, щоправда, не виграли: забили лише один, а мали б - усі десять! А ще китайці досить жорстко, іноді грубо вели боротьбу. На щастя, наші хлопці прислухалися до моїх порад, а тому надто заводитися не стали й на ці провокації не реагували.

- Сергію Володимировичу, ще кілька запитань щодо трансферної політики. Уперше за чимало років склад "Ворскли" поповнив іноземець, який не володіє мовою…

- У мене ніколи не було якогось упередженого ставлення до легіонерів із дальнього зарубіжжя. Щодо Лагоса, то його трансфер відбувся досить просто: нам привезли його на перегляд і майже відразу було укладено угоду.

- Із його появою в клубі з’явився штатний перекладач?

- Та ні, обійдемося. У нас начальник команди англійською володіє, допомагатиме Лагосу. Сподіваюся, й він сам швидко адаптується та нівелює мовний бар’єр.

- Проблема форварда актуальна? Особливо враховуючи травму Ахмеда Янузі.

- Уже неодноразово говорив, що в передній ланці в нас є кому грати: молоді Громов, Бараннік. Отже, дефіцит не спостерігається.

- І новачків, як розумію, вже точно не буде?

- Так, принаймні до літнього міжсезоння.

Нагадаємо, що перший матч весняної частини чемпіонату "Ворскла" зіграє на виїзді з "Чорноморцем".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Український футбол

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]