Сергій Зеньов: Голи додають впевненості. 13-03-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
13.03.2014
четверг
13:42
Сергій Зеньов: Голи додають впевненості
Рейтинг публикации

На останньому матчі перших зборів проти південнокорейського чемпіона "Поханг Стілерз" Сергій Зеньов зазнав прикрого ушкодження, через яке був змушений пропустити практично усі другі збори. Однак, у матчі проти ФК "Тернопіль" естонець повернувся на поле, причому дуже результативно.

"Планувалося, що я зіграю тайм, але наприкінці першої половини треба було змінити Младена Бартуловіча, якому розбили голову. Відповідно, незадовго до кінця матчу замінили і мене. Все ж я буквально нещодавно почав займатися в загальній групі. Вдалося двічі забити – це добре, голи завжди додають впевненості" – розповідає Сергій Зеньов.

"Зараз я почуваюся добре, готуюся до офіційних матчів. Сподіваюся, що свою травму вже повністю залікував. Загалом, наша команда почувається добре, усі чекають на старт сезону. А наскільки ми готові, покажуть перші матчі. Луцькій "Волині", якщо я не помиляюся, вже забив два голи, було б добре продовжити добру традицію" – підсумував естонський нападник.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК Карпаты

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]