Рада вищої ліги узгодила списки арбітрів і делегатів на матчі чемпіонату і Кубку. 20-02-2006 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Минулої осені Центральна Рада ПФЛ запропонувала виконкому ФФУ низку пропозицій, і двом з них федерація дала "зелене світло"
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
20.02.2006
понедельник
22:44
Рада вищої ліги узгодила списки арбітрів і делегатів на матчі чемпіонату і Кубку
Рейтинг публикации
Минулої осені Центральна Рада ПФЛ запропонувала виконкому ФФУ низку пропозицій, і двом з них федерація дала "зелене світло"

В понеділок, 20 лютого 2006 року, відбулось засідання Ради вищої ліги ПФЛ України.

Минулої осені Центральна Рада ПФЛ запропонувала виконкому ФФУ низку пропозицій, спрямованих на покращення ситуації в суддівстві та інспектування. Не всі з них були прийняті, однак двом з них виконком ФФУ дав „зелене світло”. По-перше, відтепер представники клубів можуть бути присутнім на засіданнях Експертної комісії ФФУ при розгляді своїх скарг, а, по-друге, узгодження списків арбітрів і делегатів повинно пройти через Ради кожної з ліг.

Члени Ради вищої ліги, хоча у своїх у виступах і зазначали, що в них існують претензії стосовно якості суддівства та інспектування, проте вирішили узгодити списки (21 арбітр вищої ліги, 42 асистенти арбітрів вищої ліги, 22 делегати вищої ліги) в тому варіанті, який надали Комітет арбітрів ФФУ та Інспекторський комітет ФФУ. Тобто, таким чином Рада вищої ліги висловила кредит довіри арбітрам і делегатам на другу частину 15-го чемпіонату, і висловила сподівання, що резонансних матчів з точки зору неякісного арбітражу та інспектування вдасться уникнути.

Загалом, обговорення списків, в якому брали також участь голови Комітету арбітрів В.Дердо, Інспекторського комітету А.Дяченко, Експертної комісії К.Віхров, пройшло в конструктивній і діловій атмосфері. Відтак у повітрі повисло лише одне запитання – чому ФФУ так довго не приставала на пропозицію ПФЛ узгоджувати списки арбітрів і делегатів спочатку на рівні клубів, а вже потім затверджувати їх на виконкомі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офiцiйний сайт ПФЛ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]