Национальная сборная Украины
Национальная сборная Украины

Национальная сборная Украины - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Україна - Франція 2:0. Тактичний аналіз матчу


Михайлові Фоменку вдалось виокремити і реалізувати слабкі місця в організації гри суперника

Україна - Франція 2:0. Тактичний аналіз матчу


Формації команд

Михайло Фоменко зазвичай формує тактику на гру, відштовхуючись від сильних сторін свого суперника, основний акцент робиться на нейтралізації його переваг. Не стала винятком і гра проти французів. Як наставник України і натякав перед матчем, лідерам суперника буде приділена особлива увагу. Зокрема Артем Федецький персонально взяв Рібері на своєму фланзі, маневруючи за ним до центральної лінії, куди Франк любить повертатись, щоб розпочинати атаки своєї команди з глибини поля. В воротах став Андрій П’ятов, в центрі захисту грали Хачеріді і Кучер, на лівому фланзі захисту – В’ячеслав Шевчук. В опорній зоні Степаненко і Ротань, які також багато працювали персонально проти Насрі і Погба відповідно, але в тих випадках, коли Самір і Поль з’являлись в їхній зоні діяльності. Над Русланом і Тарасом грав Едмар. Ярмоленко – правий вінгер, на протилежному фланзі нападу – Коноплянка і Роман Зозуля на вістрі з завданням максимально низько опускати лінію оборони суперника, утворюючи простір для маневру в цю зону трійки гравців, що працювала під ним.

Україна - Франція 2:0. Тактичний аналіз матчу - изображение 1

Перечитуючи французьку пресу, вже доводилось чути незадоволення французьких журналістів поверненням Дідьє Дешама з тактичної системи «4-3-3», яку він намагався використовувати на початку своєї роботи, до формації «4-2-3-1», яка і була обрана на перший матч проти України. В захист Дешама можна сказати, що за відсутності Менеза і переведенням Насрі в центральну зону замість Вальбуена, хорошого якісного правого форварда, як це буде не дивно, в французів немає. Лоік Ремі, що працював в позиції правого вінгера, в клубі використовується виключно зліва, можливо відштовхуючись від наявності виконавців наставник і обирає тактичну систему на гру.

В воротах розташувався Уго Льоріс, в центрі захисту пара – Кошельни і Ерік Абідаль, справа – Матьє Дебюши, лівий захисник – Патріс Евра. В опорній зоні – Матюіді і Погба, Поль не звично багато опускався в розвитку атак команди вниз, займаючи позицію між захисниками. Зазвичай ця функція покладена на Матюіді, але цього разу завдання для двійки опорних були дещо змінені від наставника. Вже згаданий Самір Насрі – атакуючий півзахисник, що також в початковій фазі розвитку атаки опускався на крок назад. На флангах – Ремі справа, Рібері зліва. І на вістрі – Олівьє Жиру.

Організація дій в захисті України і Франції

Побудова захисту від Фоменка базується на зонно-персональній опіці. В даному випадку мова йде про зони діяльності футболістів, які можна окреслити колом навколо позиції гравця. Грубо кажучи, по 10-15 метрів навколо кожного гравця, - це і буде зоною їхньої діяльності. Суперник, який потрапляє в зону, наприклад, правого півзахисника повинен бути взятий персонально. Коли ж суперник залишає зону діяльності гравця, то відповідно гравець повертається на свою вихідну позицію. Таким чином Федецький персонально опікав Рібері, підіймаючись вище по полю за Франком, зону Артема страхував Ярмоленко. Ротань звужував гру до правого флангу, обмежуючи в просторі Франка і Евра, який підтримував атакуючі дії «Триколірних». Загалом Україна працювала з зміщенням в правий фланг захисту, максимально намагаючись наситити зону діяльності лідера французів.

На відео нижче підібрані епізоди пресингу України в середній зоні футбольного поля і перехід в високий пресинг.

Потрібно сказати, що Дешам також вирішив розміняти своїх флангових захисників на вінгерів України, які також працювали персонально проти Ярмоленка і Коноплянки.

Україна - Франція 2:0. Тактичний аналіз матчу - изображение 2

Вище на малюнку зображено типові випадки побудови захисту нашої команди і французів. Епізод 1 показує розташування українців в фазі гри без м’яча, щільна робота по гравцях з розривами між лінями не більше 10-15 метрів, що дозволяє активно тиснути на суперника по всій площині поля. Епізод 2 показує компактність побудови між лініями. Але як ми вже звертали увагу в матеріалі, що передував грі, низький захист проти Франції є не ефективним завдяки швидкому руху м’яча і наявності в складі індивідуально сильних виконавців. Французи вдало розтягують побудови і знаходять вільні зони, але до цього моменту ми повернемось пізніше. Епізод 3 показує тактичне розташування «Синіх» в захисті, що відбувалось в системі «4-1-4-1». І четвертій кадр демонструє високий пресинг французів, нижче на відео дані епізоди показані в динаміці.

Тактичний план від Фоменка працював на протязі 60 хвилин. Завдяки хорошому руху в центральній ділянці поля французи були позбавлені можливості вести гру в потрібному їм темпі. Більше володіючи м’ячем, вони не отримували достатньо території, щоб розганяти свої атаки. На короткому відео нижче показаний епізод з Рібері. Те, що Франк добре працює з м’ячем і вміє загострювати гру завдяки дриблінгу, відомо всім, але іншою сильною стороною Франка є вміння вести пошук вільних зон і швидко їх використовувати. Чим загрожує низьке розташування в захисті, добре видно з цього відео.

Загалом перший тайм пройшов за рівної боротьби на полі, з-під пресингу обидві команди виходили через довгий пас, працюючи максимально надійно, без ризику втратити м’яч в середні зоні. Цікаво, що в перерві матчу Дідьє Дешам, даючи інтерв’ю французькому телебаченню, був задоволений діями своїх підопічних, особливо щодо дій в захисті.

Україна - Франція 2:0. Тактичний аналіз матчу - изображение 3

З поновленням гри наставники не внесли змін в розташування команд і склади, хоча відчувалась не достатня фізична готовність Едмара. Тут не потрібно сприймати вислови в сторону Едмара, як критику, тим паче, що саме він віддав результативну передачу на Романа Зозулю, і до перерви віддав гострий пас на Коноплянку, але ці епізоди були виконані в статичному положенні. Також в бажанні йому відмовити не можливо, але кількість браку в першому таймі в передачах 48% говорить саме про не ідеальну фізичну готовність гравця, якому не вистачало тонусу виконувати дії на долі секунди швидше. Разом з тим користь Едмара важко переоцінити для цієї збірної, це вочевидь буде одне з основних завдань Фоменка на матч відповідь - підтягнути функціональний стан Едмара.

Постійний тиск на суперника від українців з накопиченням фізичної втоми футболістів обох команд почав призводити до втрати концентрації. Слабкі місця в побудовах Франції, які були окреслені напередодні, стали більш виразно помітні. Опорні півзахисники не завжди встигали покрити зону між лініями захисту і півзахисту, звідки і прийшов пас на Зозулю. Отримавши перевагу в рахунку, «Синьо-жовті» зосередили увагу більше на захисті в розрахунку на проведення швидких контратак, але і тут ще раз потрібно наголосити, сіли надто глибоко до власних воріт, що почало призводити до створення небезпечних ситуацій біля воріт П’ятова. Це дозволило Рібері повернутись в гру, до прикладу за перших 60 хвилин в Франка дві вдалих дії один в один і два кроси в штрафний майданчик, а за останні 30, шість раз він вдало вів дриблінг і шість раз доставляв м’яч в штрафний майданчик.

На наше щастя, свої небезпечні підходи до воріт після 60 хвилини гри французи не реалізували в голи, але це має допомогти в аналізі гри наставникам і вказати на помилки в організації захисту перед матчем відповіді. Зрештою, отримавши простір попереду, ми могли розраховувати і на третій м’яч, хоча і двома маємо бути задоволені .

Статистика

Україна - Франція 2:0. Тактичний аналіз матчу - изображение 4

Підсумки

Михайлові Фоменку вдалось виокремити і реалізувати слабкі місця в організації гри суперника, постійний тиск на Абідаля і Кошельни змушував їх губити власні зони дій. Якщо до перерви перебудова гри в захисті Франції на «4-1-4-1» в якійсь мірі компенсувала розриви між лініями та звузила коридори між гравцями однієї лінії, то після перерви втрата концентрації від опорних півзахисників призвела до звільнення зон перед штрафним майданчиком. За умов рівної гри це мало вирішальне значення на підсумковий результат. Також Фоменку вдалось відсунути гру від власних воріт до центральної частини поля, тим самим виключивши з гри Рібері на 60 хвилин. Тут особливої уваги заслуговують дії Федецького, який здійснив 7 відборів за матч, 2 перехоплення і 3 підбора, при цьому не забував активно підтримувати атакуючі дії. Вкупі це дозволило українцям отримати досить комфортний результат, який, як мінімум, дозволяє впевнено дивитись на матч відповідь…

Відеоогляд матчу

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (45)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Solomir (Львів)
І де ж вумнік був - коли тут був написаний матеріал: Франція під мікроскопом, а через 12 годин, такий же написали на ресурсі на який ти мені тикаєш ...
Пошукай по гуглу, маю надію, що хоча б з пошуком ти можеш справитись ...


Ответить
0
0
ser-gio (kiev)
Учись студент Гук, как надо делать аналитические отчеты!
http://worldcup2014.football.ua/news/221556.html /> это не копипастом схем заниматься с сомнительных сайтов

и отдельно посмотри на позицию Ярмолы, как он там "играет в защите" ))))))
на каждой картинке видна позиция ярмолы в защите, что он НЕ ПЕРЕХОДИТ середину своей половины и НЕ ИГРАЕТ с Рибери....
так что продолжай и дальше ставить минусы и картинки с инета)))
Ответить
0
0
Solomir (Львів)
Нещасний, посилання яке тобі було залишине по Ярмоленку, з цього ж сайту, на який ти мене тепер відправляєш, то що для тебе було сумнівним ресурсом, це Інстат, цифри якого ти мені тепер тикаєш з цього ж сайту ...
даром витрачаю на тебе час, і так нічого не дійде ...
Ответить
0
0
Solomir (Львів)
А якщо для тебе не зрозуміло, про що йдеться в моєму матеріалі, то тебе ніхто тут не тримає ... і так зрозуміло, що тобі хоч в лоб хоч по-лбу ... там краще розібрано, так там і пиши, навіщо тут заходиш ... то не питання, а пропозиція піти з моєї гілки і ніколи сюди не заходити ...
Ответить
0
0
ser-gio (kiev)
И еще интересный момент для любителя графиков, статистики и сомнительных ссылок:
ярмола лидер по всем статистическим данным с 2011 года, как он регулярно привлекался в сборную. А вот толк в сборной появился с приходом "никакого" Эдмара

а в статистику такой факт не помещается, в график его не засунешь... для этого футбол надо понимать, а не рулеткой мерить и графики строить)))))))))
Ответить
0
-1
ser-gio (kiev)
саломир отвечает только тем, кто его хвалит))))))
Ответить
+1
-2
ser-gio (kiev)
Соломир, если у тебя нет аргументов в споре, ты вижу все привык решать баном или ссылками на сомнительные источники)))))
А ты своими лживыми обвинениями расписался в собственной неадекватности: где ты увидел хамство? или несогласие с притянутыми за уши "аналитикой" уже карается баном? Может ты и есть тот самый главный модератор, которые пропускает оскорбления, зато банит несогласных?


Повторю кратко: ты тут писал про ярмоленко, и его больше всех передач.
Кому нужна такая статистика, если "плохой" Эдмар отдал 2 самые острые передачи на Коноплю и Зозулю, а у ярмолы в активе только пас пяткой и нуль остроты впереди?
Эдмар вообще играл и опорника, и распасовщика и основного прессингующего - так неудивительно, что у него процент брака выше, чем у финтящего в центре ярмолы
и Соломир, твои картинки вообще не соответствуют теме: посмотри что такое 4-3-2-1, и не надо писать про 4-3-3.
Ответить
+1
-3
z111965 (Kharkiv) (Харків)
При підготовці матеріалу автором проведена значна робота.
Але вінцем роботи є висновки, а от з приводу висновків є питання.
Одразу зазначу: висновки "ser-gio (kiev)" у значній мірі співпадають з моїм післяматчевим баченням, і не тільки, що ми, мабуть, тезки ))
На авторське "Сідайте - 2" (с) і далі за текстом хочеться відповісти "Хто ты такой? Ну, хто ты такой?" (с) від Паніковського ))
Є простим вболівальником, не здатним конкурувати з автором, тому намагаюся читати більше і порівнювати з побаченим під час трансляції.
Авторське про Едмара:
"З поновленням гри наставники не внесли змін в розташування команд і склади, хоча відчувалась не достатня фізична готовність Едмара. Тут не потрібно сприймати вислови в сторону Едмара, як критику, тим паче, що саме він віддав результативну передачу на Романа Зозулю, і до перерви віддав гострий пас на Коноплянку, але ці епізоди були виконані в статичному положенні. Також в бажанні йому відмовити не можливо, але кількість браку в першому таймі в передачах 48% говорить саме про не ідеальну фізичну готовність гравця, якому не вистачало тонусу виконувати дії на долі секунди швидше. Разом з тим користь Едмара важко переоцінити для цієї збірної, це вочевидь буде одне з основних завдань Фоменка на матч відповідь - підтягнути функціональний стан Едмара."
І не згадав момент, коли намагався головою замкнути простріл - чим не момент для згадки?
Те, що побачив сам:
ключовий гравець у команді Фоменка, без нього - нема цілісної картини гри команди, "един в трёх лицах", носився по полю за трьох, тому втомився й був замінений; у першому таймі режисер трансляції найбільше показував саме Едмара. Як з'явився наприкінці гри з африканцями на початку року й одразу всі його побачили (12 хв. за Блохіна у 2011 в Харкові проти шведів не згадуватиму) - так і продовжує бути на видноті.
Сайт Євроспорт (взяв з цензора):
"Сайт "Евроспорт", проводя тактический анализ игры, пришел к выводу, что украинцы сыграли идеальный матч. При этом журналисты приводят интересное сравнение: "плеймейкер" (именно так - в кавычках) Эдмар выполнял на поле ту же роль, которой Жозе Моуриньо наделил в своем "Интере" Уэсли Снейдера. "Полузащитник "Металлиста" помножил на ноль владение мячом французской сборной. Когда гости вели свои атаки, он перекрывал свободные зоны для Погба и Матюиди, тем самым активно помогая Ротаню и Степаненко в оборонительной фазе игры. Эдмар - это проблема для Франции, которую тренерский штаб должен решить за дни между матчами".
Авторське, "ser-gio (kiev)", моє, євроспортовське бачення. Кому яка оцінка?
Не дивуюся тому, що "євроспорт" у своїх статях на цьому сайті не згадав жоден з журналістів, як і журналісти на сайті футбум. Принаймні, цього не знайшов )))
Ответить
+1
-1
prisoner (Вінниця)
а я б хотів побачити Сімініна у збірній, як на мене...він явно був би кращим варіантом ніж той же Мандзюк
Ответить
+1
-1
Троцкий Лев (Запорожье)
Разобрался, нашел у конкурентов) А этот Instat Football есть в общем доступе?
Ответить
+1
0
Solomir (Львів)
Є в відкритому доступі 10 частина інформації по Металісту і за 90 гривень по Шахтарю.
http://instatfootball.tv/metalist/ /> Але це крихти аналітики, яку вони надають...
Ответить
+3
0
Solomir (Львів)
http://instatfootball.tv/metalist/
Ответить
+3
0
ser-gio (kiev)
[quote datetime=" 16.11.2013 18:54 " author="Джеф(Берислав) (Берислав)"] " Даже Французкие журналисты признают что у их сборной был только один реальный момент у Насри." [/quote]
Храбрый Соломир удалил мой развернутый ответ, где я его покрыл позором.))))

На самом деле по моментам не так. Момент Насри - самый опасный в створ. Но удар головой Кошельны - не менее опасен.
еще было около 3х моментов, где в решающей фазе французы портачили (когда пятов взял мяч проходящий рядом со штангой итд). Очень расслабленно относились французы в редким моментам
Ответить
+3
-3
Solomir (Львів)
Я буду вимагати вашого бану, за брехню. І за хамство, ваш пост в якому ви розписались в своїй неадекватній оцінці футболу, як був так і є, але це не ознає, що ви маєте право зайти на сайти і гадити своїми коментами.
Вище відповідаючи на ваш пост, вам аргументовано з фактами наведено приклади.
На цьому допобачення.
Ответить
+2
0
Троцкий Лев (Запорожье)
Все отэти ваши схемы - они от лукавого) Только когда команда в обороне можно говорить, по какой схеме она играет. В атаке все зависит от индивидуальных установок и тактической грамотности отдельного игрока. Вот Шевчук не шел вперед - появлялась возможность идти вперед у Степаненко. Федецкий вперед ходил чаще, соответственно Ротань - реже. Поменять их местами, и Ротань играл бы в атаке в 2 раза чаще Степаненко, уже схема 4-1-1-3-1, хотя на поле было бы то же самое. А Эдмар, якобы ЦАП, к такой позиции не привык, и прессинговать бегал вперед чаще и резвее, чем в атаку - какой же он ЦАП? Он явно ЦП с индивидуальной задачей помогать Зозуле в прессинге защитников и вратаря. Значит, у нас 4-3-2-1? Два раза за всю игру я увидел одновременно двух ЦП в чужой штрафной или рядом - прыжок рыбкой Эдмара с паса Ротаня в 1м тайме и гол Зозули во втором (Степаненко-Эдмар). Можно было бы чаще так играть, но это риск - опорника уровня Тимощука в его лучшие годы у нас нет и сзади сразу будет дырка. Поэтому схема наша - это 4-5-1, как в старые добрые - все остальное есть околофутбольные размышления)
Ответить
+1
-2
Solomir (Львів)
Для щоб орієнтуватись як визначати тактичні схеми, влітку був написаний матеріал. Аналіз тактики футбольного матчу. Путівник для всіх бажаючих.
Для Вас особисто можу лише повторити, що цифри мають відповідати лініям на футбольному полі, решту зможете знайте в матеріалі, назва якого вказана вище.
4-5-1 має складатись з пятірки гравців центру поля, що розташовані на одній лінії, якщо спрощувати аналіз, не беручи до уваги високу позицію Едмара, в фазі гри без мяча, то можна сказати і про 4-5-1.
Потрібно пам'ятати, що в сучасному футболі кожна команда володіє набором тактик, і здатна вести перебудову під час гри використовуючи декілька тактик, тому схеми, це більше бажання показати розташування команди і рух гравців по полю. Це дає можливість відштовхуватись від певної позиції певного гравця, вже в аналізі його індивідуальних завдань, як то персональна опіка чи опіка певних зонах і так далі.
Звичайно не знаючи досконало індивідуальні завдання від наставника, не можна чікто передати картину в деяких епізодах, але окреслити загальний малюнок потрібно. Ще раз можу повторити сказане вище, наставник аналізуючи гру суперника, теж не знає досконало які саме завдання отримали футболісти, це пов'язано з різними принципами побудови захисту і нападу, та всеж з кожним роком, аналізу приділяється все більше уваги.
Ответить
+2
0
Троцкий Лев (Запорожье)
Ну так и я про то же ж, так в целом можно прикидывать, плюс минус корень квадратный. Мне очень нравится английская аналитика - когда игроков расставляют по геометрическим центрам ареала их пребывания с учетом продолжительности времени пребывания. Вот те схемы сразу объясняют суть, там крайний защ вполне может быть на линии с опорником, а ЦП на линии с инсайдом - по тем картинкам можно понять и индивидуальные установки тренера. В России я видел иногда тоже - а у нас никто такое не малюет, не подскажете? И оту картинку про Ярмоленко где можно глянуть тоже скажите плиз. А за труды канеш спасибо, шотут)
+2
0
Nick1 (Киев)
Тактический анализ матча-
Разслабив противника психологически приличной форой и выбив троих ключевых исполнителей обороны Украины Франция вплотную приблизилась к титулу первой команды отыгравшей 2 мяча в плей-оф.
Ответить
+2
-3
Solomir (Львів)


Даже если не брать в учет цифровую подноготную, Ярмоленко своей игрой вчера на Олимпийском выделялся. Если в некоторых матчах за Динамо Андрей часто заигрывается и предпочитает эффектность эф63520227587233фективности, то с французами Ярмоленко действительно играл на команду.

Мало того, что он регулярно садился назад, помогая Федецкому в обороне (девять перехватов, шесть подборов), так еще и вперед успевал качественно бегать. На его счету наибольшее количество попыток обостряющих передач в составе украинской сборной (две точные из трех). Бил сам (два удара в створ), подавал (три подачи, одна из которых оказалась точной), обыгрывал (три из четырех) — делал все, что от него требуется.

Понимая, что динамовец поймал кураж, неудивительно, что на него партнеры играли чаще всего — 50 раз.
От і на завершення, кину навіть посилання на конкурентів, а саме на Інстат футбол, то для ser-gio (kiev)
Тож наспутного разу, добре подумайте перед тим, як щось писати ... дякую за увагу.
Ответить
+2
0
Solomir (Львів)
http://www.youtube.com/v/14do0NzisD8\" />


От Вам варіант перебудови з 4-4-2 на 4-3-3

http://www.youtube.com/v/7VUSA6l8Kus\" /> http://www.youtube.com/v/7VUSA6l8Kus\" />


А тут переміщення в системі 4-4-2
Ше питання будуть звертайтесь.
Ответить
+2
-1
Solomir (Львів)
Стосовно зону Федецького страхував Ротань - то навіть "ежику" зрозуміло, бо опорний півзахисник правий чи лівий страхує зони вінгера, чи флангового захисника в матеріалі є дві картинки на яких показані стрілками зміщення Ротаня в фланг, не видно - окуляри в допомогу
Ответить
+3
0
Solomir (Львів)
8d9777f0b5003a5_tmp

Ось так виглядає побудова 4-3-3 і 4-3-2-1, в захисті

312a42884572b10_tmp

Ось відбувається зміщення в захисті в системі 4-3-2-1 чи 4-3-3.
Ответить
+2
0
ser-gio (kiev)
[quote datetime=" 16.11.2013 17:26 " author="Джеф(Берислав) (Берислав)"] " Оно как бы и так по статистике Французы путше но по опасным моментам у них только два реальных было у Насри и кода Пятов не успел на выходе а у нас ещё минимум три было у Зозули выход один на идин у Безуса и Гусева.Так что кому свезло?" [/quote]
у французов формально моментов было больше. Но они ими бездарно распорядились
Ответить
+1
-4
Джеф(Берислав) (Берислав)
Даже Французкие журналисты признают что у их сборной был только один реальный момент у Насри.
Ответить
+5
-1
ser-gio (kiev)
Какое красивое наполнение и какое жалкое содержание "анализа"
как всегда, Гук сам не понимает того, о чем пишет.
1. это же надо так перепутать схемы 4-4-2 и 4-3-2-1 только потому, что Эдмар как "лишний" опорник выходил в прессинг))))))))))
2. оценка игры Эдмара ошибочна исходя из его роли на поле. Эдмар больше действовал опорником атакующего плана, а не вольным художником. Свои задачи основные он выполнил, а неудачные передачи выполнены по причине отсутствия креативных игроков.
3."зону Артема страхував Ярмоленко" - это вообще бред. ярмола не оттягивался назад, и не заходил за середину своей половины (кроме 5 раз)... а зону страховал больше Ротань
4. схемы французов... да фигня это. Французы играли стоя на 0-0, ходили пешком и открывался всегда только один игрок (в первом тайме). Франция играла крайне медленно и академично, что и послужило ГЛАВНЫМ условием поражения.
5. Возврат в игру связан с тем, что во 2м тайме французы попробовали ускориться, уже двигались и 2 и 3 игрока, остальные также пешком.


Добавлю от себя: фишка тактики Фоменк - это ставка на маниакально-провокативно-активные действия зозули.
Зозуля оттолкнул игрока забивая, симулировал 2 пеналя и внес нервозность в игру защиты
Ответить
0
-9
Solomir (Львів)
Сідайте - 2.
4-3-2-1, яку ви так хочете побачити, це три лінії захисту на полі, це елементарна річ, без знання якої краще мовчки читати...
Атакуючий півзахисник, це не вільний художник, як собі хочете бачити, це гравець який розташований між нападником і центральними півзахисниками, при цьому індивідуальні завдання в нього можуть бути абсолюдно різні.
В цьому наповненні показані переміщення гравців в захисті і достатньо вдягнути окуляри, що б побачити дві лінії захисту по 4 в України ...
Від себе добавлю, а взагалі ні, то марна справа ...
Ответить
+5
0
Baobab (Kyiv)
Хм, по всем показателям, кроме счета, французы получаются лучше. Выходит, чисто свезло?
Ответить
0
-5
Джеф(Берислав) (Берислав)
Оно как бы и так по статистике Французы путше но по опасным моментам у них только два реальных было у Насри и кода Пятов не успел на выходе а у нас ещё минимум три было у Зозули выход один на идин у Безуса и Гусева.Так что кому свезло?
Ответить
+3
-1
Пузач (Украина)
Принимая во внимание то, что Фоменко в первую очередь акцент сделает на нейтрализацию Рибери и от этого будут строиться все последующие тактические действия украинской сборной вызывает удивление неготовность к этому команды Дешама. Действия французской сборной напоминали потуги упрямца пробить головой стену. И не потому, с таким то подбором исполнителей!, что отсутствовали иные варианты проломить эту стену:)
Ответить
+3
0
OZZI (Тростянець)
Знаєте, маючи технічні можливості, кожен міг би, по-своєму трактувати тактику команд.
Але, саму суть перемоги (тактику, аналіз, мотивацію, ну і ще багато чого) знає тільки Фоменко - хто куди, за ким, до кого, проти кого, навіщо, так треба, бо то, і так далі, і таке інше.......і результат цього - перемога над французами!!!
Ответить
+4
0
Solomir (Львів)
Виникає логічне питання, а навіщо Фоменко переглядав 10 матчів збірної Франції, адже за вашою логікою, хто куди і навіщо в Франції, знає тільки Дешам?
А взагалі ви праві, з 1000 людей 995 думають, що розбираються в футболі. Ну і приведу на завершення, приведу фразу Володимира Крамніка, можливо вона не його, але почув від нього: В футболі - розбираються всі, але ніхто не вміє в нього грати, а в шахи вміють грати всі, але ніхто не розуміє ...
Ответить
+8
0
Денис Петров

После вчерашнего матча и программы Шустера, где наши ребята давали интервью, я хоть и не "в розовых очках", но уверен как никогда раньше, что мы пройдём Францию и не только :
а)хлопцы молодые, голодные до побед и им чхать на футбольные авторитеты, б)чувствуется здоровый и победный дух в команде, а этого, мне кажется, и не хватало нашим раньше. МОЛОДЦЫ, так держать!
Ответить
+6
0
Сяйво (Стрий)
Вчера игра СБОРНОЙ УКРАИНЫ была фантастической, именно СБОРНОЙ, спасибо ребята, подарили массу эмоций. Если бы наша власть работала так как наша СБОРНАЯ, было бы супер, им почаще надо смотреть футбол и брать с пацанов пример, что такое патриотизм и профессионализм!!! Я ненавижу Шахтер(Донецк) во всех его проявлениях, Но вчера Пятов, Кучер, Шевчук, Степаненко тоже отдавались игре на 100% как и все наши! Заходил на сайт Спорт-Экспресса читал комменты [censored]ов, удивительно но практически все адекватные отзывы,многие болели за наших, и многие признают что наши на порядок лучше ихней сборной, может еще не все потеряно в России?
Ответить
+3
-4
Сяйво (Стрий)
Вчера игра СБОРНОЙ УКРАИНЫ была фантастической, именно СБОРНОЙ, спасибо ребята, подарили массу эмоций. Если бы наша власть работала так как наша СБОРНАЯ, было бы супер, им почаще надо смотреть футбол и брать с пацанов пример, что такое патриотизм и профессионализм!!! Я ненавижу Шахтер(Донецк) во всех его проявлениях, Но вчера Пятов, Кучер, Шевчук, Степаненко тоже отдавались игре на 100% как и все наши! Заходил на сайт Спорт-Экспресса читал комменты [censored]ов, удивительно но практически все адекватные отзывы,многие болели за наших, и многие признают что наши на порядок лучше ихней сборной, может еще не все потеряно в России?
Ответить
+8
-5
Lawless (Луганск)
Я счастлив победе, но главная битва будет во вторник. Предстоящие 90 минут, надеюсь, что не больше, будут самыми долгими в моей жизни!

Ответить
+2
0
EI_Omelchenko (Kiev)
наконец то
Ответить
+1
-2
EI_Omelchenko (Kiev)
а где обзор французской прессы Господа? Уже 12-30 :(
Ответить
+1
-2
pastor-1 (Гайворон)
http://www.ua-football.com/foreign/wc2014/5286f7fb... обзор фрац. прес
Ответить
+2
-2
baxter (Николаев)
[quote datetime=" 16.11.2013 11:12 " author="Похабыч (Кировоград)"] " Ох и не радует меня % владения мячем, если бы французы подошли бы серьезно, при таком владении парочку забили. Фоменку нужно проанализировать статистику, и не дать в 1ю очередь в Париже столько времени для контроля мяча, что бы хотя бы 45-47% было владения, в Париже у них будет последняя надежна, и будут биться до конца, потому нельзя давать им столько времени катать мячик." [/quote]
% владения мячом еще не о чем не говорит, смотря какая тактика была у команды. Один команды медленной переходят половину поля короткими распасовками, а другие наоборот быстро долинными передачами. Естественно если раскатывать мячик на своей половине % владения будет выше, а толк от этого какой?
Ответить
+6
0
Flayboy (Днепродым)
Возможно, лучшая игра Степаненко в этом сезоне, первый гол на 30% его.
Ответить
+5
-1
baxter (Николаев)
Как всегда хороший разбор полетов.
Но надо было не выкладывать этот материал до ответного матча, а вдруг французы читают UA-Футбол =)
Ответить
+6
0
Solomir (Львів)
Дякую :) ну, я тут на недоліках гри України увагу не акцентував, якось до ЧС - тьху 3 рази, напишу матеріал. А якщо серйозно, то тренерська проблема не стільки в аналізі суперника, а вмінні побудувати тренувальний процес таким чином, щоб він максимально відповідав можливим подіям на полі, і друге, донести матеріал до гравців, з розумінням того, що вони здатні виконати ... Просто ніби, але знайти підхід до 11 гравців, розуміти їх сильні і слабкі сторони, проаналізувати їхній стан, визначити яким саме критеріям необхідно приділити більше уваги і так далі, так далі ...
Ответить
+7
0
Похабыч (Кировоград)
на Lequipe упаднические настроения, все шокированы, и назвали вчерашнее "черным вечером для сборной Франции", и говорят что почти нет, ибо не было случаев, когда после такого команда проходила на ЧМ.
Ответить
+4
0
Похабыч (Кировоград)
Ох и не радует меня % владения мячем, если бы французы подошли бы серьезно, при таком владении парочку забили. Фоменку нужно проанализировать статистику, и не дать в 1ю очередь в Париже столько времени для контроля мяча, что бы хотя бы 45-47% было владения, в Париже у них будет последняя надежна, и будут биться до конца, потому нельзя давать им столько времени катать мячик.
Ответить
+3
-5
Solomir (Львів)
До 60 хвилин в України було 47% володіння м'ячем, і ударів більше і верхових єдиноборств 51 % виграних. Важко однозначно давати висновок, але питання фізичної готовності можна розглядати, вкупі з психологією і бажанням відстояти результат
Ответить
+4
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...