Президент вручив нагороди національній збірній з футболу


Відповідний Указ Глава держави підписав 19 серпня 2006 року

Президент вручив нагороди національній збірній з футболу


Президент України Віктор Ющенко вручив державні нагороди гравцям та тренерам національної збірної з футболу. Церемонія вручення відбулася в столичному Будинку футболу. Відповідний Указ Глава держави підписав 19 серпня 2006 року.

«Футбол – це велика сила, яка об’єднує не лише націю, а й цілі народи і континенти», – сказав В. Ющенко, звертаючись до присутніх. За його словами, цей вид спорту дає нові можливості для всебічного розвитку України.

Говорячи про вдалий виступ української команди на Чемпіонаті світу 2006 р., Президент відзначив: «Це була прекрасна нагода бачити націю об’єднаною у високому пориві з єдиним бажанням: підтримати наших хлопців і досягти максимальних перемог». Президент подякував гравцям і тренерам збірної за майстерну роботу, відзначивши, що завдяки їм український футбол законно здобув гідне місце в європейській і світовій історії.

Окремо Глава держави відзначив роботу головного тренера команди Олега Блохіна, удостоєного ордена князя Ярослава Мудрого. «Вірю, що національна збірна під керівництвом Олега Володимировича здобуде ще багато яскравих перемог на славу України», – сказав В. Ющенко.

Президент також нагадав, що на 18 квітня ц.р. заплановано голосування виконавчого комітету УЄФА за країн-господарів, які прийматимуть футбольний чемпіонат Євро-2012. Україна доклала чимало зусиль для того, щоб спільно з Польщею вибороти таке право, відзначив В. Ющенко. «Ми сподіваємося, що це голосування підтвердить можливості України для проведення цього заходу», – сказав він.

Президент наголосив, що важливість участі України в цьому проекті лежить не лише в спортивній площині. «Кожен захід, який ми проводимо спільно з європейською спільнотою, наближає наше суспільство до Європи», – зазначив В. Ющенко. «Це поштовх для розвитку національного футболу, це демонстрація нашої європейської природи, додатковий засіб інтеграції України до європейського клубу», – додав він.

За словами Президента, під час нещодавньої зустрічі з президентом ФІФА Джозефом Блаттером він переконався, що очільник Федерації конкретними справами сприяє підвищенню статусу України у футбольному світі. «В його позиції я бачив справжню прихильність до України», – сказав В. Ющенко.

Після вручення нагород капітан національної збірної Андрій Шевченко за дорученням своїх колег вручив Президентові символічну форму гравця команди.

Окрім того, в Будинку футболу Президент оглянув виставку Всеукраїнської акції дитячого малюнка і листа «Євро-2012: крок у майбутнє». Понад 1 млн. 700 тис. польських і українських дітей своїми листами підтримали проведення Євро-2012 у своїх країнах.

Також В. Ющенко оглянув музей Будинку футболу, в якому зберігаються нагороди українських футболістів.

Оцените этот материал:
Источник:
Прес-служба Президента України Віктора Ющенка, ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Lenka (Kiev)
Такой вопрос - а чего они все президента целовали? ИЛи это он сам лез?.. Или это у Козырных Пацанов теперь так принято?.. В общем я прямо в замешательстве. Вот так посмотришь репортаж с вручения наград - и потом ходишь с психологичццкой травмой!..
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 9
Lenka (Kiev)
Такой вопрос - а чего они все президента целовали? ИЛи это он сам лез?.. Или это у Козырных Пацанов теперь так принято?.. В общем я прямо в замешательстве. Вот так посмотришь репортаж с вручения наград - и потом ходишь с психологичццкой травмой!..
Ответить
0
0
!Vladyslav (Ужгород)
Головне шоб не понапивалися, а то литовці відповідний плакат намалюють. :))))
Ответить
0
0
aquarius (Одесса)
Больше 7 месяцев награды не могли найти своих героев. У нас вроде бы не Эстония. Почему только сейчас наградили?
Ответить
0
0
ветеран (Полтава)
А чё он там делал, в Раде? Какие патриоты его травили?
Ответить
0
0
#R#U#S# (The Best)
Думаю логично было бы всем патриотам-революционерам,травившим Блохина в Верховной Раде,принести извинения Dneprfan (Dnipropetrovsk) 27.03.07 23:20 ___________________________________________ Приношу извенения, хоть и не травил ! :))))
Ответить
0
0
kikker (Falkensee)
а че так рано поздравили?)) чЕ вроде бы как еще не выиграли, а уже награждаем!:=)
Ответить
0
0
Dneprfan (Dnipropetrovsk)
Думаю логично было бы всем патриотам-революционерам,травившим Блохина в Верховной Раде,принести извинения
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Тільки після Літви можна відзначати, а то вийдуть ще в нетверезому стані на поле і все Литва цього не вибачить.
Ответить
0
0
Mitra (Одесса)
Ребята, только не вздумайте отмечать!!! Вот после победы над Литвой можно. Двойной будет праздник.
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус