ФК "Закарпаття": "А судді..."


Проблема суддівства у вищій лізі вже давно переросла в об’єктивно реальну проблему

ФК "Закарпаття": "А судді..."


Проблема суддівства у вищій лізі національного чемпіонату України з футболу вже давно переросла в об’єктивно реальну проблему. Останній приклад – поєдинок 18-го туру між ужгородським «Закарпаттям» та харківським «Металістом», де знову без ляпів арбітра не обійшлося. І тут відмовкою, що вони – судді, теж звичайні живі люди, не відбудешся . Київський рефері Сергій Березка одним абсурдним рішенням вирішив долю матчу на користь «Металіста».

Не міг він не бачити, перебуваючи в кількох метрах від місця події, симульоване падіння харківського футболіста. Але тим не менш, в доданий час призначає штрафний з 17 метрів в ворота «Закарпаття», що і визначив результат матчу, який, до речі видався змістовним, де жодна команда у волі до перемоги не поступалася іншій. Це лише одна з грубих помилок арбітра, яка остаточно переконала уболівальників чого варте суддівство на українських футбольних полях.

На 23 хвилині матчу гравець «Закарпаття» Аладашвілі виконує штрафний удар, проте політ м’яча у власному карному майданчику з успіхом коригує захисник «Металіста»…..рукою!. Але рефері цей момент чомусь залишив поза увагою, а точніше просто проігнорував.

І це вже не перша гра за участю ужгородського «Закарпаття», в якій суддівські уподобання вирішують долю матчу, а отже і команди. Так було і в Полтаві, коли в 17-му турі «Закарпаття» зустрічалося з місцевою «Ворсклою». Вже на 5 хвилині Анатолій Діденко забиває чистий м’яч в ворота господарів та арбітр, спочатку показавши на центр поля, після наради з асистентом гол не зараховує. Це звісно позначилося на всій подальшій грі . Можна пригадати і «трюки» арбітра в домашній грі з «Кривбасом» та багато інших.

Помилки арбітрів, навіть, у двох випадках можна розцінювати як випадковість, але коли це стає системою, то наводить на думку про цілеспрямоване вибивання команди.

Адже «Закарпаття» - це клуб з багатими традиціями, який в цьому сезоні на рівних грав з грандами вітчизняного футболу –«Дніпром», «Шахтарем», «Динамо», «Металургом» Д і не дозволить такого ставлення до себе.

Керівництво ФК «Закарпаття» неодноразово зверталося в суддівський комітет ФФУ з проханням об’єктивно розібратися в діях арбітрів, проте надходила лише відповідь - «суддя діяв правильно». Не хотілося б, щоб через суддівське свавілля команда ставила питання про свою подальшу участь в чемпіонаті України.

Щоб дані слова не здавалися голослівними ми підтверджуємо їх відео зйомкою останніх двох турів.

Відео можна скачати тут: http://www.zakarpattja.uz.ua/?open=ukr_news&action=open_news&id=18

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
dimash76 (Харьков)
А почему все забыли про незасчитанный гол в ворота Закарпатья.Если судья судил нечестно,так почему он его не засчитал.Как по мне, там никакого нарушения не было.Просто не логично,со стороны судьи, не засчитать чистый гол на 70 минуте, и поставить спорный штрафной на 92 мин.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 40
dimash76 (Харьков)
А почему все забыли про незасчитанный гол в ворота Закарпатья.Если судья судил нечестно,так почему он его не засчитал.Как по мне, там никакого нарушения не было.Просто не логично,со стороны судьи, не засчитать чистый гол на 70 минуте, и поставить спорный штрафной на 92 мин.
Ответить
0
0
vwv (Харьков)
К ужгородцам. А что судья пробил со штрафного забил гол? Штрафной, какой бы он опасный не был еще забить надо.
Ответить
0
0
Днепр-фаворит (Днепропетровск)
Как можно Березку возвращать опять к судейству??? он в этом чемпе Днепр тоже засудил,на время отстранили, теперь вот опять,у нас что всего судей 20 человек в стране???
Ответить
0
0
met (Харьков)
И чего это ужгородцы истерику захотели? Может вспомним матч Харьков - Закарпатье, где судья просто убивал харьковский клуб в пользу ужгородцев, что-то после того матча ни одного стенания со стороны Ужгорода и слышно не было. А аппеляция была подана рассмотрена и выиграна! Только вот толку от неё? Того же и вам желаю, если есть доказательства.
Ответить
0
0
Leva2 (Харьков)
Дыминский отдыхает. Правда если вспомнить, кто у ЗУ президент - истеричка Шуфрич! Когда то с Суркисом в одной партии был. А щас пытался ПР в Закарпатье поднять, и надорвался (финансово). Ясно, что теперь бабок нет, но знакомство с Суркисом осталось, вот иначинается после матча "Где Грисьо! Я буду обращаться к Суркису!". Последнее цитата из газеты "ПроМеталлист".
Ответить
0
0
!Vladyslav (Ужгород)
Surik (Харьков) 04.12.07 12:32 Та й вам у Кубку УЄФА:)
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
РОМА (Ужгород) 04.12.07 12:29 -------- Добре... Успехов ЗУ в Лиге Чемпионов!.....
Ответить
0
0
!Vladyslav (Ужгород)
Surik (Харьков) 04.12.07 12:20 Ага, можна подумати...
Ответить
0
0
РОМА (Ужгород)
Surik (Харьков) Знаєш шо. Давай почекаємо до кінця ЧУ, а тоді поговоримо - хто був правий а хто ні....
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
РОМА (Ужгород) 04.12.07 12:22 ___ Я абсолютно согласен с этой оценкой – не будет подсуживать в следующий раз «Закарпатью»!!!!
Ответить
0
0
РОМА (Ужгород)
13-0 і 0-1 є різниця, а ще коли гол забивають на доданій хвилині через стандарт який намалював арбітр
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
РОМА (Ужгород) 04.12.07 12:17 Я "не розписуюсь". Он мне СМС-ку прислал....
Ответить
0
0
РОМА (Ужгород)
Surik (Харьков) До речі, чув новину. Березці за цей матч виставили оцінку 2 бали і на місяць він буде дискваліфікований. а якщо буде доведено його упереджене ставлення, то на карєрі арбітра може ставити хрест. ТОбто, він вже може шукати чсобі іншу роботу і це буде приклад для інших суддів -хабарників. Щоб не повадно було...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Металіста теж була істерика, коли матч з Карпатами переносили !Vladyslav (Ужгород) 04.12.07 12:16 __ Истерика была у Карпат!!!!.... --------------------- РОМА (Ужгород) 04.12.07 11:50 ____ Один тренер на пресс-конференции сказал: «Мы проиграли 13:0, но мы играли лучше. Просто нам не повезло…» )))))
Ответить
0
0
РОМА (Ужгород)
Surik (Харьков) Ти за Всевишнього не розписуйся - не богохульствуй
Ответить
0
0
!Vladyslav (Ужгород)
Surik (Харьков) 04.12.07 12:06 Чому відразу істерика. Це нормальна реакція. Клуб засудили. І шо він (клуб) має промовчати? До речі, всі клуби так реагують. У Металіста теж була істерика, коли матч з Карпатами переносили... Так шо не треба ля-ля...))
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
РОМА (Ужгород) 04.12.07 12:07 --- А Вы, той же Березке, за незащитанный гол, за "вне игры" и ещё кучу "неточностей" в Вашу пользу... Вам ли пенять на судью, коли ноги кривые?....
Ответить
0
0
РОМА (Ужгород)
Surik (Харьков) Дякуйте Березці, що призначив стандарт.... Нічого не скажеш Ганчаржик виконав його майстерно
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Якшо Бог дасть то зіграємо в наступному чемпіонаті:)))) !Vladyslav (Ужгород) 04.12.07 12:03 ___ Судя по той истерике, что началась в ЗУ - не "даст"...
Ответить
0
0
РОМА (Ужгород)
inhab (Первая Столица) Ти взагалі за календарем слідкуєш... "Зак" у Харкові цього ЧУ грати не будею. ТО ваш ФК "Харків" гостюватиме в Ужгроді і впевнений поїде звідси несолоно хлєбавші....
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
то з 8 ударів за весь матч - два були в ствір РОМА (Ужгород) 04.12.07 11:50 ___ Хорошим мастерам и одного хватило... )))
Ответить
0
0
!Vladyslav (Ужгород)
inhab (Первая Столица) 04.12.07 11:55 :)))))))))))). Ну ти даєш, настрій мені сьогодні класно підняв. Весною ми грати вже не будемо. Якшо Бог дасть то зіграємо в наступному чемпіонаті:))))
Ответить
0
0
inhab (Первая Столица)
Весной опробуете наше поле и вытянете мячик как минимум раза три.
Ответить
0
0
РОМА (Ужгород)
Mirakl (Харьков) Думаю Металу ще треба поставити памятник таким суддям як Березка і йому подібним, що за рахунок своїх помилок або ж свідомо упередженого ставлення допомагають здобувати очки команді. Якщо ви сильніші то забивайте чесно, а грала ваша команда набагато гірше "Зак", навіть до воірт не могли наблизитися, а лише били метрів з 20 та й то з 8 ударів за весь матч - два були в ствір
Ответить
0
0
РОМА (Ужгород)
Mirakl (Харьков) Слухай, три року тому ще ваш "Метал" в первій лізі катав, то туди скоро знову вернеться, ще нехай трохи Маркевич вас потренує На пресузі розпинвався, що поле йому погане, так кращого поля у цю пору року ніде й не знайдеш...
Ответить
0
0
Mirakl (Харьков)
Ужгород,оборванцы вечно безденежные,НАФИГ вы вообще в Вышку выходите?!... арендованных игроков обкатывать?сидите в 1-й Лиге и там воду мутите!
Ответить
0
0
inhab (Первая Столица)
Короче, у вас две калеки в вышке. Надо чтоб одна была вот и все. А на динамо у нас походу денег хватило раз на выезде раскатали.
Ответить
0
0
!Vladyslav (Ужгород)
inhab (Первая Столица) 04.12.07 09:20 ХАХА. Можна сказати шо у вас поле супер-пупер. Та у вас не поле, а город. Картоплю можна саджати. Розсмішив.
Ответить
0
0
Licens (Uzh)
Видели мы вашу Первою столицу... Максимум что светит Металу это выкупленые победы! Просто на Динамо и Шахтёр ёще денег не "насобирали"! А "Закарпаттю" и Первой лиге хорошо будет, без таких суддей - от одной финансовой групы к другой! Sit (1) О каком таком моральном праве разговор: команды играли 3 дня назад и вспоминать о былинах древних лет нет смысла! А тогда, а тогда-то... снос Рибейро (настоящая украинская фамилия)! Что б ты знал: уровень команд где игают большинство УКРАИНЦЕВ - это уровень сборной! Так что будьте любезны получите и распишитесь.
Ответить
0
0
Sit (1)
Ой, ребята из "Закарпатья", вам напомнить видеофрагметы матча "Харьков"-"Закарпатье"? Забыли как новоиспечённый тренер поработал с арбитрпми, да так что за явный снос Рибейро пенальти в ворота "Закарпатья" не был назначен. После этого "Закарпатье" не имеет ни малейшего морального права говорить о судействе. Как вы так и вас, так что будьте любезны получите и распишитесь.
Ответить
0
0
inhab (Первая Столица)
И вообще. ПЕРВАЯ ЛИГА!!! ПРВАЯ ЛИГА!!! ПЕРВАЯ ЛИГА!!!
Ответить
0
0
inhab (Первая Столица)
Вы лучше поле в порядок приведите ибо это не футбол, а хокей получается. Пофиг судейство не судейство это не футбол на таком поле. Соблюдайте нормы УЕФА, а потом уже про хокейных судей вспоминате.
Ответить
0
0
TONY (Мукачево)
Есть видео фрагментов где все эти ошибки судей правда 368 метров вот ссылка http://www.zakarpatie.com.ua/index.php?action=open...
Ответить
0
0
Обценьки з Ti (Балаклава)
У нас судей нет, у нас работники федерации.
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
А чим оця інфа відрізняється від тої: http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4754309f... Що, побільше шуму, а раптом щось вийде?
Ответить
0
0
ahiles (Харьков)
Dany Heatley (Киев) +1
Ответить
0
0
ahiles (Харьков)
когда результата нет ..........................
Ответить
0
0
Dany Heatley (Киев)
Коли судді рішають все... ------------------------------------------ ХАХА ЧТО ЭТО ЗА СУРЖИК???????
Ответить
0
0
academyNOW (харьков)
Судейство у нас конечно оставляет желать лучшего, но справедливости ради - почему не упомянули об отменённом голе Зезе в ворота Заков? К тому же не факт что Бордиян нырял когда дали фрикик. Может защитник заков и не зацепил его, но в мяч он уж точно не сыграл, так как Виталик был первый на мяче, это четко было видно.
Ответить
0
0
чемп (Симферополь)
Судейство это очень большая проблема в ЧУ. Одна надежда на премьер-лигу. Может хоть там небудет этого судейского произвола. Хотя верится в это с трудом.
Ответить