Львов объявил конкурс на строительство нового стадиона


Инвестор должен представить конкурсной комиссии гарантии на реализацию проекта на сумму не менее 100 млн. евро.

Львов объявил конкурс на строительство нового стадиона


Исполнительный комитет Львовского городского совета с 4 декабря начал прием заявок на конкурс по строительству в городе стадиона, на котором будут проходить матчи финальной части Чемпионата Европы 2012 года по футболу, который пройдет в Украине и Польше. Об этом журналистам сообщил директор департамента “Евро-2012” Олег Засадный.

Исполком уже создал конкурсную комиссию, которую возглавил первый заместитель мэра Львова Олег Синютка. Заявки принимаются до 18 декабря, победителя планируется определить 19 декабря.

Львов требует от будущего инвестора закончить разработку проекта стадиона до 1 июня 2008 года, а сам стадион построить до 1 июня 2010 года. Стадион должен вмещать не менее 33 тыс. зрителей и соответствовать нормам УЕФА. Также инвестор должен построить паркинг на 1,2 тыс. мест, отель стандарта не ниже трех звезд и не менее чем на 200 номеров, универсальную спортивную арену не менее чем на 7 тыс. мест. “Все участники имеют равные права и шансы, чтобы стать победителем конкурса, и те, которые уже представляли проекты стадиона на Экономическом форуме и те, которые заинтересовались строительством стадиона недавно, а это компании из Германии, США и Чехии”, — сообщил Засадный.

Инвестор должен представить конкурсной комиссии гарантии на реализацию проекта на сумму не менее 100 млн. евро.

Как сообщалось ранее, о намерении принять участие в строительстве заявляли уже три компании. В частности, Marazzi (Швейцария) предложила проект стоимостью 350 млн. евро, со строительством развлекательного и торгового центров, Implenia (Швейцария) предложила проект стоимостью 200 млн. евро, ОНL (Испания) — проект стоимостью 150 млн. евро.

Оцените этот материал:
Источник:
"Укррудпром"
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Харьковчанин (Первая Столица)
R22 (Львов) 06.12.07 15:01 Безусловно Вы правы!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 26
Харьковчанин (Первая Столица)
R22 (Львов) 06.12.07 15:01 Безусловно Вы правы!
Ответить
0
0
R22 (Львов)
зелёный змей (Львов) 06.12.07 13:05 я просто знаю що таке тендер як довго він триває я вже чотири завода запроектував з іноземними інвестиціями і приблизно знаю цей процес і на мою думку при теперішньому бардаку все сплановано нормально поступово крок за кроком, моя компанія брала участь при розіграші тендеру на проектування нового терміналу враження остались нормальні... непогана команда... це говорить людина котра на момент голосування ні за що не проголосувала би за Садового... якщо в 2010 році закінчать будівництво стадіону то це більш ніж достатньо... а якщо підрядчик - іноземна компанія то зробить те що говорить, тому що бояться великих штрафів... Харьковчанин (Первая Столица) 06.12.07 12:51 IBM (Dnipro) 05.12.07 16:13 якщо через тещо в Львові живе менше мільйона мешканців треба будувати стадіон на 33 тис а не на ,наприклад, 50 тис то скажу я Вам ви говорите дурницю, яка різниця живе тут 500тис , 750 тис чи 1 млн охочих відвідати стадіон завжди знайдеться все залежить від команди... при такому розкладі ,про кількість місць в залежності від населенняя міста, Ваш стадіон напевно замалий
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
R22 (Львов) 06.12.07 09:21 справа в тому, що приймають рішення вони надто повільно. щось вічно ділять, торгуються. як наша ВР майже, тільки там протиборство різних сил, а в нас одні лише "демократи європейського спрямування". тому якщо все так буде повільно вирішуватись, то чекати , поки вони все розпишуть, кому яка доля і хто скліьки за рішення отримає, ніхто не буде.
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
postserv2 (Львів) 05.12.07 18:01 IBM (Dnipro) был прав, за что ему два поставил? Или это себе? :) "Чисельність наявного населення на 01.01.07р. 2568,4 тис. осіб в т.ч. обласний центр м.Львів - 735 тис.осіб" Державний комітет статистики України А то что на укрвикипедии надбавляют для солидности, так то уже такое дело...)))
Ответить
0
0
R22 (Львов)
я впевнений що буде більше 33 тис, сприводу роботи мерії то погодьтесь не так вже і погано... розіграли тендер на проектування аеропорта тепер стадіон, за містом будують готелі в місті продають ділянки під готелі запрошують іноземців на ремонт доріг ....я впевнений що все буде добре... для "добрих" скажу що інвестори готові вкладати гроші вони там всебе немають де вже їх дівати знаю бо працюю з ними вже три роки, їм головне гарантії хочаб якісь... на Євро можна заробити причому непогано такщо є надія що все буде добре
Ответить
0
0
boan (Днепропетровск)
А почему Суммы не принимают, там ведь есть очень хороший стадион, только гостиницы нужно настроить.
Ответить
0
0
генерал сволота (garfield)
У Харкові теж , ато всяко може бути.
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
в Харкові
Ответить
0
0
генерал сволота (garfield)
Я вже собі ложу замовив.
Ответить
0
0
AmeL (Kharcov)
Я знаю решение Львовской проблемы, отдайте нам матчи ЧЕ и проблемы исчезнут сами собой и Мы бум НУ ОЧЧЧЧЕНЬ счастливы;) Будете к нам приезжать болеть!
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Львов объявил конкурс на строительство нового стадиона. Осталось найти…. деньги.... Господа, ни у кого нет лишних 300 млн. евро?
Ответить
0
0
kikker (Falkensee)
эскизы ф студию!!!
Ответить
0
0
korshyn (Киев)
IBM (Dnipro) postserv2 (Львів) LOL!!! класно жжёте афтара!!!
Ответить
0
0
postserv2 (Львів)
IBM (Dnipro) 05.12.07 19:06 Може підеш в наше підпілля, ще одне крісло на стадіоні поставим
Ответить
0
0
IBM (Dnipro)
Та змирись ти з тим, що нас бандерівців більше postserv2 (Львів) 05.12.07 18:39 Більше 33 тисяч? Можливо. Ну так може треба вийти з підпілля, бо про це мало кому відомо.
Ответить
0
0
postserv2 (Львів)
IBM (Dnipro) 05.12.07 18:22 Та змирись ти з тим, що нас бандерівців більше
Ответить
0
0
IBM (Dnipro)
Два з географії postserv2 (Львів) 05.12.07 18:01 Дуже рад за тебе!
Ответить
0
0
postserv2 (Львів)
за 100 млн більше 40 тисячного не вийде. Наприкінці будівництва початкова сума зростає вдвічи як мінімум. Та і непотрібний в сімсоттисячному місті більший. IBM (Dnipro) 05.12.07 16:13 Два з географії
Ответить
0
0
IBM (Dnipro)
за 100 млн більше 40 тисячного не вийде. Наприкінці будівництва початкова сума зростає вдвічи як мінімум. Та і непотрібний в сімсоттисячному місті більший.
Ответить
0
0
l_eXX (Днепродзержинск)
Львовяне, чего вы беситесь, у вас хоть на половину стадион заполняется? Чуть более 33 тыс. это как раз нормально, хоть будет эффект присутствия зрителей.
Ответить
0
0
Xyntallar (Одесса)
Там написано НЕ менее 33 тысяч ..а не 33 тысячи и ниипет..
Ответить
0
0
rostar (Leopolis)
Заявки принимаются до 18 декабря, победителя планируется определить 19 декабря. -------------------------------------------------- Це що вони переможця в ночi визначати будуть? В цiй державi хоч хтось головою здатен думати, чи вcе тiльки через задницю???
Ответить
0
0
Насос (Львів)
Нє, ну ніяк не пойму, чому не можна було оголосити конкурс літом, осінь-зиму - готувати ділянку до будівництва (викорчовувати всьо, рівняи з землею), здати проект, скажем, до кінця зими, весною починати реально будувати. ладно, задовий він і є задовий...
Ответить
0
0
olegsimfi (Ukraine)
33 тысячи-ничтожно мало,о чем они думают?
Ответить
0
0
Зелений Лев (Львів)
Як мене бісить той Садовий з тими даунами. Шо таке для Львова 33 тис. місць - це ніщо, це на рядові матчі Карпат з лідерами мало, не кажучи про збірну і можливі колись єврокубки
Ответить
0
0
Зелений Лев (Львів)
Як мене бісить той Садовий з тими даунами. Шо таке для Львова 33 тис. місць - це ніщо, це на рядові матчі Карпат з лідерами мало, не кажучи про збірну і можливі колись єврокубки
Ответить