Відповідь голови Комісії з питань етики та чесної гри ФФУ на лист президента Прем'єр-Ліги. 21-01-2010 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
21.01.2010
четверг
11:23
Відповідь голови Комісії з питань етики та чесної гри ФФУ на лист президента Прем'єр-Ліги
Рейтинг публикации

Президенту Об’єднання
професіональних футбольних
клубів України «Прем’єр Ліга»

п. Данілову В.Б.

Шановний Віталіє Богдановичу!

Як голова Комітету ФФУ з етики і чесної гри, я добре знаю свої службові обов’язки. Так само, як і кодекс честі офіцера Служби безпеки України. А тому, даруйте, навіть Ваш депутатський статус не є достатньою підставою аби роздавати поради і рекомендації стосовно змісту моєї професійної діяльності, як Ви це зробили у відкритому листі на мою адресу (офіційний сайт Прем’єр-Ліги від 18.01.10).

Оцінку результатів роботи Комітету стосовно Ваших коментарів у ЗМІ зробить Виконком ФФУ, який уповноважений на прийняття відповідних рішень. Зі свого боку я вимушений нагадати, що Ви, як посадова особа, що обіймає керівну посаду у футболі, повинні дотримуватися принципів Fair play та Respect, а тому зобов’язані добросовісно і максимально повно сприяти встановленню істини. Причому робити це не так, як Вам заманеться, а згідно процедури, котра регламентується практикою роботи самого Комітету.

У цьому зв’язку, пропоную Вам 27 січня 2010 року об 11.00 з’явитися на засідання Комітету ФФУ з етики і чесної гри (5 поверх Будинку футболу) для надання свідчень про факти корупції у суддівському корпусі, про які Ви публічно заявили 31.12.09 в інтерв’ю інтернет-виданню sport.com.ua.

Разом з тим, застерігаю Вас від недоречного піару, яким Ви супроводжуєте у ЗМІ наше службове листування. Обраний Вами публіцистичний жанр «відкритого листа» не є загальновживаним форматом для відповіді по суті на вимогу керівного органу національного футболу. Набагато кориснішим для спільної справи, як на мене, буде Ваш конкретний внесок у викриття відомих Вам осіб, що сприяють розповсюдженню хабарництва у футбольному середовищі.

Апелюю до Вашого громадянського обов’язку і сумління, сподіваючись на співпрацю у цьому надзвичайно принциповому для іміджу українського футболу питанні.

З повагою,
Голова Комітету Кочетов І.М.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: "Прессинг"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]